صفحه 96 از 758 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146196596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 7578

موضوع: سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

پیش فرض پاسخ : سوالات دوستان سرباز ( نحوه خروج، تاریخ اعزام، ...)

سلام،من هفده ماه کسری گرفتم با انجام پروژه و چهارماه از سربازیم مونده. یکم اسفند اعزاممه و قاعدتن تا آخر خرداد طول می‌کشه. می‌خواستم بدونم اون موقعی که من پاسپورتم میاد دستم مشکلی برای ویزای (امریکا و کانادا) واسم پیش نمیاد؟ اگه میاد راه‌حلی دارین واسش؟
    ضمناً من هنوز پاسپورت ندارم، ولی اگه کارمو جلو میندازه میتونم الان اقدام کنم و یکبار خروج بگیرم.
    ویرایش توسط hedayati.mo : December 17th, 2012 در ساعت 01:17 PM

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hedayati.mo نمایش پست ها
    سلام،من هفده ماه کسری گرفتم با انجام پروژه و چهارماه از سربازیم مونده. یکم اسفند اعزاممه و قاعدتن تا آخر خرداد طول می‌کشه. می‌خواستم بدونم اون موقعی که من پاسپورتم میاد دستم مشکلی برای ویزای (امریکا و کانادا) واسم پیش نمیاد؟ اگه میاد راه‌حلی دارین واسش؟
    ضمناً من هنوز پاسپورت ندارم، ولی اگه کارمو جلو میندازه میتونم الان اقدام کنم و یکبار خروج بگیرم.
    سلام
    اگر امکانش براتون هست، قطعا اگر الان پاس رو بگیرید بهتره و کارتون به اما و اگر نمیکشه. خیال تون هم راحت میشه، استرس بیخودی هم نمی گیرید.
    بنظر من الان یکی دو روز دوندگی کنید خیلی بهتره.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    خروج سرباز به ن.و ربطی نداره و یگان باید اجازه بده. عملا چون شما سرباز اونا هستی باید طبق روال اونا کارتون رو انجام بدید. تا حالا من ندیدم یگان با خروج سرباز موافقت کنه اما نشدنی نیست.
    البته من امریه هستم تو یه سازمان. آخه من شنیده بودم میشه با گذاشتن وثیقه خارج شد!

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    البته من امریه هستم تو یه سازمان. آخه من شنیده بودم میشه با گذاشتن وثیقه خارج شد!
    10- صدور مجوز خروج از كشوربراي سربازان وظيفه چگونه است ؟
    صدور مجوز خروج از كشور براي سربازان از سوي وظيفه عمومي ممنوع مي باشد وامور مربوط به خروج از كشور آنان از سوي يگان خدمتي قابل پيگيري وانجام است.
    منبع

بهرحال بستگی به سازمان بکارگیرنده داره.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

من در تاريخ 91/9/29 دوره آموزشي را در مركز .آ.شهيد دستغيب جهرم به اتمام رساندم و الآن از مرخصي پايان دوره استفاده ميكنم
    به ما برگ تقسيم ندادند
    نماينده ما در پادگان ماند تا برگ هاي تقسيم رو بياورد
    من متاهل هستم،آيا حتما در شهر خود خدمت ميكنم؟برگ تقسيم چه موقع مياد؟
    ممنون

نمیخواد دیگه زحمت بکشید!
    برگ تقسیمم اومد!رفتم گرفتمش اتفاقا تو شهر خودم افتادم!اتفاقا بهداری افتادم!اتفاقا 24 ساعت شیفت میدم 48 ساعت خونه هستم!اتفاقا بترکه چشم حسود!

نقل قول نوشته اصلی توسط hedayati.mo نمایش پست ها
    سلام، میشه بگین با چند تا پروژه این مقدار کسری گرفتین؟

سلام، می خوام بدونم عقب انداختن تاریخ سربازی چه جوریه و آیاامکان داره کسی که سابقه خدمت قبلی داره اگه از یک ارگان دیگه پذیرش بگیره مثلا ارتش یا سپاه باشه فرضا از نیروی انتظامی پذیرش بگیره بیفته نیروی انتظامی؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط industrialeoy نمایش پست ها
    سلام، می خوام بدونم عقب انداختن تاریخ سربازی چه جوریه و آیاامکان داره کسی که سابقه خدمت قبلی داره اگه از یک ارگان دیگه پذیرش بگیره مثلا ارتش یا سپاه باشه فرضا از نیروی انتظامی پذیرش بگیره بیفته نیروی انتظامی؟
    سلام
    خیر تا آنجا که من میدونم نیروی انتظامی پذیرش نمیده!!مثه غول همرو میبلعه!
    شما اگه برای سپاه تلاش نکنی سپاه نمیفتی!
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

*** تو رو خدا کمک کنید مادرم در حال گریه هست و شرایط نگران کننده ******

بچه ها برادرم با 10 سال سابقه بسیج با مدرک لیسانس چون برگه اعزامش زود اومد یعنی برج 5 اومد واسه 1.6.91 هیچ جا تو سپاه نتوسنت پذیرش بشه
    اول دو ماه اموزشی افتاد 06 تهران بعد دوباره دوره کد خورد دو ماه دیگه آموزشی این بار پادگان 02 تهران - بعد تحمل این وضع این بار در اوج نامردی که همه میگفتن همه رو تو شهر خودشون میندازن داداشمو انداختن لشکر 92 زرهی اهواز چند روز اونجا بلاتکلیف بود تا امروز باز تقسیمش کردن این بار بدتر از همیشه افتاد منطقه طلاییه لبه مرز کنار جزیره مجنون بدترین جای ممکن ( کسی که هیچ پارتی نداشت و فقط دلخوش به این بود که درس خونده هست و جای خوب میوفته و ... )
    دو برادر هستیم و از شرایط خاص هیچ چیزی رو شامل نمیشیم
    شرایط مادرم واقعا خراب هست و نگرانش هستم .
    میخواستم از دوستان یه مشاوره ای راهنمای بگیرم چه کارهایی میشه کرد که برش گردونیم به شهره خودش (اصفهان) شرایط به حدی هست که مادرم میگه بریم بیاریمش و اصلا قیدد ادامه خدمتو بزنه
    درخواست راهنمایی و کمک دارم عاجزانه و سریع روز 2.11.91 اولین روزی هست که میخواد بره منطقه طلاییه خواهشا اگه میشه زودتر کمک کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)