صفحه 29 از 31 نخستنخست ... 19202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 308

موضوع: تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel_a نمایش پست ها
    سلام دوستان. همسر بنده 3 ماه از زمان اقدام ویزاشون گذشته ولی هنوز هیچ جوابی نیومده و تاریخ شروع ترم 27 فوریه هستش. ما از طریق ایجنت اقدام کردیم و وقتی ازش سوال میپرسیم که چی شد میگه من پیگیری هام رو انجام میدم و هنوز هیچ خبری نیست. بنظرتون بهتر نیست خودمون با سفارت تماس بگیریم و بپرسیم که پرونده تو چه مرحله ای است؟
    سلام دوست عزیز
    نه پیگیری نکن شما ایجنت دارید خیلی خیلی خارج از عرف هست. الانم‌خیلی زمان مونده هنوز تا ۱۰ روز حداقل مونده به شروع دوره صبر کنید ویزا نیومد به استاد و دانشگاه خبر بدن که دیفر کنن و اگر از ۲۷ فوریه گذشت و ویزا نیومد صبر کنن تا سفارت درخواست coeجدید بده و از دانشگاه coe بگیرن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture

ممنون از راهنماییتون... اگر نرسیم به این ترم خیلی سخته یک ترم دیگه منتظر بودن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    نه پیگیری نکن شما ایجنت دارید خیلی خیلی خارج از عرف هست. الانم‌خیلی زمان مونده هنوز تا ۱۰ روز حداقل مونده به شروع دوره صبر کنید ویزا نیومد به استاد و دانشگاه خبر بدن که دیفر کنن و اگر از ۲۷ فوریه گذشت و ویزا نیومد صبر کنن تا سفارت درخواست coeجدید بده و از دانشگاه coe بگیرن

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel_a نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون... اگر نرسیم به این ترم خیلی سخته یک ترم دیگه منتظر بودن.
    دکترا ترمیک‌ نیست شما فقط استاد رو در جریان‌بزارید که ویزا نیومده اگر تا اون روز ویزاتون نیومد. نمیخواد درخواست coe حدید بدید شاید یک ماه بعد شاید یک هفته بعد شاید سه ماه بعد ویزا اوکی شد بعدش سفارت ازتون coe جدید میخواد اون موقع coe تهیه کنید بفرستید اینجوری دیگه خیلی هم شروع کار رو جابجا‌نمیکنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    دکترا ترمیک‌ نیست شما فقط استاد رو در جریان‌بزارید که ویزا نیومده اگر تا اون روز ویزاتون نیومد. نمیخواد درخواست coe حدید بدید شاید یک ماه بعد شاید یک هفته بعد شاید سه ماه بعد ویزا اوکی شد بعدش سفارت ازتون coe جدید میخواد اون موقع coe تهیه کنید بفرستید اینجوری دیگه خیلی هم شروع کار رو جابجا‌نمیکنید
    سلام
    تو نامه پذیرش من نوشته بود تا 27 فوریه وقت برای ثبت نام هست ولی امروز یه ایمیل مبنی بر اینکه باید بین 13 تا 15 فوریه ثبت نام کنم برام اومد. کدومش قابل قبوله؟
    من الان حدود 17 روزه که ویزامو لاج کردم، یه کم نگرانم، چیکار باید بکنم الان؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamash نمایش پست ها
    سلام
    تو نامه پذیرش من نوشته بود تا 27 فوریه وقت برای ثبت نام هست ولی امروز یه ایمیل مبنی بر اینکه باید بین 13 تا 15 فوریه ثبت نام کنم برام اومد. کدومش قابل قبوله؟
    من الان حدود 17 روزه که ویزامو لاج کردم، یه کم نگرانم، چیکار باید بکنم الان؟
    ممنون
    نگران نباشید اگر ویزا نیومد ایمیل بزنید که ویزا نیومده و منتظر ویزا هستید امکان تغییر تاریخ شروع پروژه وجود داره برای دکترا

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

دوستان ایا اینکه از من فرم 80 رو خواستند نکته مثبتی محسوب میشه یعنی از چک در اومدم یا نه؟
    شروع دوره 27 فوریه هست ممکنه 2 روز مونده ویزا بدن؟ اینجوری که رسیدن خیلی سخت میشه
    از دكمه امتياز استفاده كنيد

Junior Member

سلام دوستان

من 7 فوریه سابمیت کردم. دیدم دوستان حرف از فایل نامبر میزنن. منظور همون Reference Number هست؟ چون من شماره دیگه ای نگرفتم و وضعیت درخواستم هم 20 روزه تو حالت Received مونده. به نظرتون مشکلی هست؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nimax3d نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 7 فوریه سابمیت کردم. دیدم دوستان حرف از فایل نامبر میزنن. منظور همون Reference Number هست؟ چون من شماره دیگه ای نگرفتم و وضعیت درخواستم هم 20 روزه تو حالت Received مونده. به نظرتون مشکلی هست؟

مرسی
    وقتی سابمیت کردی، یه ایمیل برات اومده که داخلش یه پی دی اف هست که فایل نامبر مشخص میکنه.
    ضمنا وضعیت تا گرنت ویزا Received میمونه؛ مگر اینکه بعد لاج، ازتون مدارک اضافی بخوان؛ اونوقت وضعیت از Received تغییر میکنه.
    موفق باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    وقتی سابمیت کردی، یه ایمیل برات اومده که داخلش یه پی دی اف هست که فایل نامبر مشخص میکنه.
    ضمنا وضعیت تا گرنت ویزا Received میمونه؛ مگر اینکه بعد لاج، ازتون مدارک اضافی بخوان؛ اونوقت وضعیت از Received تغییر میکنه.
    موفق باشین.

خیلی ممنون از پاسختون.
    مشکل اینه که من هیچ ایمیلی دریافت نکردم که درونش PDF باشه. وضعیت رو هم پیوست کردم که ببینید
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط nimax3d نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون.
    مشکل اینه که من هیچ ایمیلی دریافت نکردم که درونش PDF باشه. وضعیت رو هم پیوست کردم که ببینید
    وارد اکانت بشین؛ از پنل Select Action برین قسمت View Application؛ بعد View Application Mailbox. در این قسمت List of Correspondence میبینین؛ کلیک کنین و فایل پی دی اف دانلود کنین.
    موفق باشین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)