صفحه 10 از 31 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 308

موضوع: تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

پیش فرض پاسخ : تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

نقل قول نوشته اصلی توسط meappabr نمایش پست ها
    بعدا سفارت به هر حال ازت CoE جدید می خواد اگه چک امنیتیت اکی شده باشه بخواد ویزا بده
    که اگه تازه اون موقع بخوای اقدام کنی یه مقدار وقتت تلف می شه تا CoE جدید بگیری
    دوست عزیز یه سوال دیگه
    من هزینه دانشگاه را خودم پرداخت کردم اگه یه ترم دیرتر بیام تکلیف هزینه دانشگاه چی میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a1364t نمایش پست ها
    دوست عزیز یه سوال دیگه
    من هزینه دانشگاه را خودم پرداخت کردم اگه یه ترم دیرتر بیام تکلیف هزینه دانشگاه چی میشه؟
    بعد از دیفر هزینه هم به ترم بعد ممتقل میشه

Junior Member

سلام

من از دانشکاه مککوایری پذیرش با فاند دارم . البته فاند من کامل نیست و تقریبا 7500 دلار هست برا هر ترم . چند سوال دارم که ممنون میشم کمک کنین:

1- به نطرتون بهترین روش پرداخت شهریه دانشگاه چطور هست؟

2- من گپ طولانی دارم ولی تمام مدت در رشته مرتبط کار میکردم . چون قبلا برای امریکا هم اقدام کردم جاب افر هم دارم ولی نمیدونم اگر از سفارت تماس بگیرن با اون موسسه اصلا ج درستی میتونن بدن یا نه چون یه موسسه بزرک هست و قسمت های مختلفی داره. به نظرتون حاپ افر و ارایه بدم ؟

3- BS زمان خاصی داره؟

4- من تافل دارم که توتالش معادل 7 ایلس هست ولی چون 1 نمره فقط تو رایتینک کم داشتم دانشگاه بهم 4 هفته ربان داده . این میتونه برام مشکل ایجاد کنه تو ویزا ؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture

سلام دوستان عزیز
    بنده سال 87 از لیسانس و سال 92 هم از مستر تو ایران فارق التحصیل شدم. من مجددا میخوام واسه مستر تو استرالیا از طریق یکی از این موسسات معتبر اقدام کنم. پذیرش من با هزینه شخصی قطعی هست ولی فقط نگرانی بابت ویزا دارم. یکی از موسسات میگه که با همین مستر ایرانت میتونی واسه مستر اونجا اقدام کنی حتی در یک رشته دیگه که مرتبط هست اما یکی دیگه از موسسه ها میگه که اصلا نباید مستر ایرانتو ارایه بدیم و گپ تحصیلی با لیسانستو با سابقه کار پر کنیم....

به نظرتون به حرف کدوم از اینا میشه اطمینان کرد و ویزام ریجکت نشه چون حتما میخوام واسه ترم فوریه اونجا باشم. ممون میشم اگر کسی راهنماییم کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel_a نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    بنده سال 87 از لیسانس و سال 92 هم از مستر تو ایران فارق التحصیل شدم. من مجددا میخوام واسه مستر تو استرالیا از طریق یکی از این موسسات معتبر اقدام کنم. پذیرش من با هزینه شخصی قطعی هست ولی فقط نگرانی بابت ویزا دارم. یکی از موسسات میگه که با همین مستر ایرانت میتونی واسه مستر اونجا اقدام کنی حتی در یک رشته دیگه که مرتبط هست اما یکی دیگه از موسسه ها میگه که اصلا نباید مستر ایرانتو ارایه بدیم و گپ تحصیلی با لیسانستو با سابقه کار پر کنیم....

به نظرتون به حرف کدوم از اینا میشه اطمینان کرد و ویزام ریجکت نشه چون حتما میخوام واسه ترم فوریه اونجا باشم. ممون میشم اگر کسی راهنماییم کنه.
    درخواست برای پذیرش مستر دوم، احتمال رد درخواست پذیرش و ویزا رو به دلیل GTE نبودن بالا میبره. در صورت ارائه مستر، باید خیلی قوی SOP بنویسی که افیسر رو متقاعد کنی، و کار خیلی سختی پیش رو خواهی داشت.

Junior Member

با سلام. دوستان اگر شخصی 5 سال قبل ریجکت شینگن داشته باشه و پاسپورت عوض شده باشه، آیا این تاثیری منفی بر ویزای دانشجویی دکترا (همراه با فاند) استرالیا می گذارد؟ اصلا لازمه در پروسه پر کردن فرم ها این مسئله عنوان بشه؟ واقعیت هرکسی یه چیزی میگه. از طرفی خیلیا تاکید بر صداقت دارند.

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_pn نمایش پست ها
    با سلام. دوستان اگر شخصی 5 سال قبل ریجکت شینگن داشته باشه و پاسپورت عوض شده باشه، آیا این تاثیری منفی بر ویزای دانشجویی دکترا (همراه با فاند) استرالیا می گذارد؟ اصلا لازمه در پروسه پر کردن فرم ها این مسئله عنوان بشه؟ واقعیت هرکسی یه چیزی میگه. از طرفی خیلیا تاکید بر صداقت دارند.
    موقع پر کردن مدارک ازت میپرسند که قبلا جایی رجکت شدی یا نه
    بهتره که صداقت داشته باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel_a نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

مستر بای کرس ورک خیلی واسه موسسات راحتره چون فقط یه صندلی تو دانشگاه واست میگیرند البته بستگی به رشتت هم داره که بعد میخوای با این مدرک تو چه رشته ای کار کنی و اگه بخوای بری دکتری مستر بای ریسرچ خیلی بیشتر بهت کمک میکنه
    یه SOP خوب بنویس و بگو اینجا اصلا شرایط خوبی نداشت از نظر علمی و تحقیق کردی که استرالیا تو این رشته خیلی قوی عمل کرده و ثابت کن که میخوای برگردی و اینجا کار کنی
    راه دیگه هم اینه که کلا فوقتو رو نکنی و با لیسانس اقدام کنی

موفق باشی

سلام دوستان... من با فاند IPRS پذیرش مشروط گرفتم (آزمون زبان دوباره باید بدم). میخواستم بدونم حدودا (در بدترین حالت) ویزای دانشجویی چند روزه میاد؟ چون میخوام زمان ثبت نام زبان رو تعیین کنم... با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiia11219 نمایش پست ها
    سلام دوستان... من با فاند IPRS پذیرش مشروط گرفتم (آزمون زبان دوباره باید بدم). میخواستم بدونم حدودا (در بدترین حالت) ویزای دانشجویی چند روزه میاد؟ چون میخوام زمان ثبت نام زبان رو تعیین کنم... با تشکر
    سلام دوست عزیز
    در بدترین حالت یکسال تا یکسال و نیم.
    بستگی به رشتتون داره و سوابق کاری و پژوهشی.
    شما در اسرع وقت کاراتون رو انجام بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)