صفحه 14 از 31 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 308

موضوع: تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

پیش فرض پاسخ : تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

نقل قول نوشته اصلی توسط follower نمایش پست ها
    سلام دوستان متاسفانه ویزای من ریفوز شدو البته من برای لیسانس اقدام کردم همه مدارکم کامل بود و تو SOP جواب همه ی سوال ها رو داده بودم.
    از همه چیز ایراد گرفته بود جز پول. و دلایل مسخره ای که همه بهش اینجا اشاره کردن مثل وضیعت اقتصادی ایران و بی کاری family tie و ...
    job offer و سابقه کارم داده بودم.دیگه نمیخوان قبول کنن الکی همه انگی به ادم میبندن. تمام حرفاییم که تو SOP زدم حقیقت بود.
    فکر میکنم شاید به خاطر gap تحصیلی بوده چون 6 سال فاصله داشته با دیپلمم. امید وارم بقیه بچه ها ویزا رو بگیرن. جواب ویزا هم 50 روزه اومد رشته management از داشگاه flinders.
    فک کنم باید بهمن برم دانشگاه ازاد ثبت نام کنم.

سلام بر شما

متاسفم که ویزاتون ریجکت شد. گرچه که این مسیر فقط یکی از مسیرهای موفقیت هست و امیدوارم شما دوست خوب، با سلامتی و شادی مسیر زندگی خودتون رو پیدا کنید.

فکر میکنم نکته ی درستی رو اشاره کردین و گپ تحصیلی البته در کنار اقدام برای لیسانس کار شما رو کمی سخت کرده. یکی از مواردی که در GTE باید بش اشاره بشه این هست که کورسی که شما میخواید بگذرونید چه ارزشی رو به زندگی و آینده ی شما اضافه میکنه. توجیه کردن این داستان با توجه به اینکه آفیسرها میدونن که تقریبا همه متقاضیان ایرانی به راحتی میتونن تقریبا در تمام رشته ها در دانشگاه داخلی پذیرفته بشن، کمی مشکله!

به هر حال هر تلاشی یر اساس آرمان ها، قابل احترامه.

پیروز و پاینده و استوار باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط ALINIKPOOR نمایش پست ها
    سلام بر شما

فکر میکنم همه خدمت رفته ها کارتهاشون رو با سری جدید تعویض کرده باشن که در اون محل خدمت مشخص نیست! امضای کارت هم که نظام وظیفه است. برام جالبه بدونم چطور تشخیص میدن که محل خدمت کجاست اگر کارت قدیمی نباشه؟

ضمنا موارد زیادی رو چه ویزای دانشجویی و چه مهاجرت من سراغ دارم که مشکلی نداشتن.

پیروز باشید
    از روی درجه تشخیص میدن چون درجه های سپاه با ارتش و نیروی انتظامی فرق داره البته واقعا برای امریکا که تحریم بند 301 سپاه داره مشکل ساز میتونه باشه ولی برای استرالیا حساسیتی نیست اونقدری که روی دانشگاه مالک اشتر من دیدم حساس هستن روی سربازی ندیدم چون میدونن که اجباری هست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط follower نمایش پست ها
    سلام دوستان متاسفانه ویزای من ریفوز شدو البته من برای لیسانس اقدام کردم همه مدارکم کامل بود و تو SOP جواب همه ی سوال ها رو داده بودم.
    از همه چیز ایراد گرفته بود جز پول. و دلایل مسخره ای که همه بهش اینجا اشاره کردن مثل وضیعت اقتصادی ایران و بی کاری family tie و ...
    job offer و سابقه کارم داده بودم.دیگه نمیخوان قبول کنن الکی همه انگی به ادم میبندن. تمام حرفاییم که تو SOP زدم حقیقت بود.
    فکر میکنم شاید به خاطر gap تحصیلی بوده چون 6 سال فاصله داشته با دیپلمم. امید وارم بقیه بچه ها ویزا رو بگیرن. جواب ویزا هم 50 روزه اومد رشته management از داشگاه flinders.
    فک کنم باید بهمن برم دانشگاه ازاد ثبت نام کنم.
    سلام دوست عزیز متاسفم بابت این موضوع
    ولی این تجربه شما رو دقیقا یکی دیگر از بچه های همین فروم داشتن. 6 7 سال پیش برای لیسانس اقدام کردن و ریجکت شدن رفتن دانشگاه ازاد لیسانس گرفتن و امسال برای ارشد اقدام کردن و خدا رو شکر ویزاشون هم چند هفته پیش اومد. اصلا نگران نباشید اتفاقا ایشون متاهل هستن و فرزند هم دارن الان. امید به خدا شما هم لیسانس رو بگیرید و بعد برای ارشد میتونین اقدام کنید و حتما به خواسته هاتون در اینده خواهید رسید

رشته و دانشگاه

دوستان عزیزم دیروز هم دو تا از بچه ها عمران ویزاشون گرنت شد بعد از 100 روز از دوستان بودن نمیدونم چرا تو سایت ننوشتن گفتم من بگم که امیدی باشه واسه باقی دوستان عزیز که امید به خدا ویزاها زودتر بیاد فعلا که فکر کنم من پرچم دار شدم با 8 ماه چون سه هفته پیش هم 6 نفر از دوستان که خیلی طولانی شده بود ویزاهاشون گرنت شد خدا رو شکر و اینکه در مقاله ای خوندم به خاطر این تغییر سیستم ویزا خیلی ها سعی کردن با همون سیستم قدیمی پستی تو روزهای اخر درخواست ویزاشون رو بفرستن و باعث یک ازدحام عجیبی شده و خیلی از دانشگاه ها هم به اداره مهاجرت اعتراض کردن و این تنها به ایران مربوط نیست و باقی کشورها هم درگیر این مشکل شدن و فقط سعی کنید صبر داشته باشید و اگر به روزهای شروع تحصیل نزدیک شدید سعی کنید فقط استاد رو راضی کنید دیفر کنه

Junior Member

با سلام ب همگی من همسرم پذیرش با همراه فاند کاملش اومده فقط ما در حال حاضر یونان هستیم خواستم بدونم اگه از اینجا اقدامکنیم بهتره یا برگردیم از ایران؟؟مراحلش از کجا شروع میشه چون ما تازه امروز جوابمون اومده وهچیی نمیدونیم در این باره .
    از همگییی ممنونم به امید موفقیت همه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yakhchi نمایش پست ها
    با سلام ب همگی من همسرم پذیرش با همراه فاند کاملش اومده فقط ما در حال حاضر یونان هستیم خواستم بدونم اگه از اینجا اقدامکنیم بهتره یا برگردیم از ایران؟؟مراحلش از کجا شروع میشه چون ما تازه امروز جوابمون اومده وهچیی نمیدونیم در این باره .
    از همگییی ممنونم به امید موفقیت همه
    سلام دوست عزیز پاسپورت یونانی دارین؟ اگر تابعیت کشور دیگری رو نداشته باشین و فقط سیتیزن ایران باشید به عنوان ایرانی در نظر گرفته میشید شما که بصورت انلاین اقدام میکنید ولی احتمالا پرونده در سفارت استرالیا در تهران بررسی میشه قدیم وقتی COE صادر میشد روش میزد به کدوم سفارت ارائه بدین نمیدونم در روش جدید هم آیا میزنه رو خود COE یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز پاسپورت یونانی دارین؟ اگر تابعیت کشور دیگری رو نداشته باشین و فقط سیتیزن ایران باشید به عنوان ایرانی در نظر گرفته میشید شما که بصورت انلاین اقدام میکنید ولی احتمالا پرونده در سفارت استرالیا در تهران بررسی میشه قدیم وقتی COE صادر میشد روش میزد به کدوم سفارت ارائه بدین نمیدونم در روش جدید هم آیا میزنه رو خود COE یا نه
    ممنونم از شما دوست عزیز بابت این راهنمایی ها ما ویزای یک ساله یونان رو داریم اقامت نیست یعنی پاسپورتامون ایرانی هستش. و مساله دیگه اینکه ما اینجا دانشجوی دکترا هستیم خب طبیعتا ه تا زمانی که ویزا استرالیامون نیاد دوست نداریم استعفا بدیم حالا اصل سوال اینه که ایا میشه الان با این ویزای یک ساله دانشجویی و اینکه در حین تحصیلیم درخواست برا استرالیا رو بدیم؟؟کلا روندش به چه شکله؟؟؟و اینکه بهتره اینجا یباشبم و از اتن اقدام کنیم یا تهران؟؟
    ممنونممم

رشته و دانشگاه

ممنونم از شما دوست عزیز بابت این راهنمایی ها ما ویزای یک ساله یونان رو داریم اقامت نیست یعنی پاسپورتامون ایرانی هستش. و مساله دیگه اینکه ما اینجا دانشجوی دکترا هستیم خب طبیعتا ه تا زمانی که ویزا استرالیامون نیاد دوست نداریم استعفا بدیم حالا اصل سوال اینه که ایا میشه الان با این ویزای یک ساله دانشجویی و اینکه در حین تحصیلیم درخواست برا استرالیا رو بدیم؟؟کلا روندش به چه شکله؟؟؟و اینکه بهتره اینجا یباشبم و از اتن اقدام کنیم یا تهران؟؟
    ممنونممم
    اها خب چیزی که کار شما رو سخت میکنه همین دوره دکترا یونانتون هست که چرا میخواهید کشور رو عوض کنید. روند ویزا که انلاین هست و از شما اسم کشور مقیم و ادرس محل زندگی رو میخواد زمان رجیستر شدن حالا اینکه شما یونان هستین بد نیست ولی اینکه دانشجوی دکترا هستید و میخواید دوباره دکترا یک کشور دیگه برید شاید یکم سوال برانگیز باشه

Junior Member

خب جدیدا انلاین شده پس پاس رو نمیگیرن یعنی اصلا؟؟؟؟؟ خب این دلیل براشون نمیتونه قانع کننده باشه که خب یونان اقتصادش خرابه وهزار تا مشکل داره و نمیشه بمونیم دیگه؟؟؟اینکه کهر ویزا دانشجویی یونان یه بار خورده تو پاس یعنی به نظر شما مثبته؟؟
    سوال بعدی اینه که باید از اینجا استعفا بدیم یا نه خب میشه خوند تا زماتی که ویزا اومد بعد استعفا داد؟؟
    ممنونمم از راهنمایی هاتون

رشته و دانشگاه

خب جدیدا انلاین شده پس پاس رو نمیگیرن یعنی اصلا؟؟؟؟؟ خب این دلیل براشون نمیتونه قانع کننده باشه که خب یونان اقتصادش خرابه وهزار تا مشکل داره و نمیشه بمونیم دیگه؟؟؟اینکه کهر ویزا دانشجویی یونان یه بار خورده تو پاس یعنی به نظر شما مثبته؟؟
    سوال بعدی اینه که باید از اینجا استعفا بدیم یا نه خب میشه خوند تا زماتی که ویزا اومد بعد استعفا داد؟؟
    ممنونمم از راهنمایی هاتون
    نه ویزا الکترونیکی هست و نیازی به تحویل پاس نیست. شما تا زمانی که ویزاتون نیومده ویزای یونان شما اعتبار داره و مشکلی نداره تا اونجا بمونید. در مورد اینکه اونجا اقتصادش خرابه و میخواید برید استرالیا فکر میکنم بدترین دلیل باشه چون شما باید فقط به بحث درس و کیفیت تحصیل در استرالیا اشاره کنید و پیشنهاد میکنم به سایت border.gov.au مراجعه کنید و مطالب مربوط به GTE بودن دانشجو رو مطالعه کنید ویزای سابکلاس 500. اینکه شما ویزای شنگن دارین خیلی خوبه ولی یک مقداری تناقض ایجاد خواهد کرد شاید اگر من بودم نمیگفتم دارم دکترا میخونم نمیدونم حقیقتا هر کسی یک اعتقادی داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)