صفحه 17 از 31 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 308

موضوع: تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

پیش فرض پاسخ : تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmadman نمایش پست ها

با سلام علی جان

ممنونم از شما بابت پاسخ سریع و با دقت نظرتون . من خودم به این دو تا سوال به طوری که شما نگاه کردید که به نظرم کاملا هم درسته، نگاه نکرده بودم. بازم متشکرم

و از دوستانی که نظر متفاوت دارند هم درخواست می‌کنم که نظرشون رو اعلام کنند که ما بیشتر استفاده کنیم

ممنون از همه دوستان

سلام بر شما

خواهش میکنم دوست عزیز. من خودم در سیستم جدید ویزام رو لاج کردم و گرنت شد. همون جوابهایی که خدمتون عرض کردم رو به سوالات دادم.

پاینده و پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ALINIKPOOR نمایش پست ها
    سلام بر شما

خواهش میکنم دوست عزیز. من خودم در سیستم جدید ویزام رو لاج کردم و گرنت شد. همون جوابهایی که خدمتون عرض کردم رو به سوالات دادم.

پاینده و پیروز باشید
    سلام دوباره
    بسیار تبریک علی جان، براتون موفقیت آرزو میکنم.
    علی جان، شما که پس خبره این کار هستید یک سوال دیگه هم داشتم. دوستان توی فروم دیگه گفته بودند حتما سعی کنید واسه phd ، بیمه 57 ماهه بگیرید و دلایلی ذکر کرده بودند. سوال من اینه، اگه پاس من 57 ماهه دیگر اعتبار نداشته باشه، بازم میشه 57 ماه بیمه تهیه کرد ( منظورم همون OSHC هست)؟
    ممنون از شما

سلام دوباره
    بسیار تبریک علی جان، براتون موفقیت آرزو میکنم.
    علی جان، شما که پس خبره این کار هستید یک سوال دیگه هم داشتم. دوستان توی فروم دیگه گفته بودند حتما سعی کنید واسه phd ، بیمه 57 ماهه بگیرید و دلایلی ذکر کرده بودند. سوال من اینه، اگه پاس من 57 ماهه دیگر اعتبار نداشته باشه، بازم میشه 57 ماه بیمه تهیه کرد ( منظورم همون OSHC هست)؟
    ممنون از شما

سلام بر شما

ممنون از لطف و انرژی مثبتتون.

واقعیت این هست که من فقط برای خودم این مسیر رو از اول تا به انتها طی کردم و مختصر تجربیاتی دارم و خبره نیستم.

اما سوال شما. بله میشه. پاس شما برای صدور ویزا باید حداقل شش ماه اعتبارش مونده باشه. اگر شما این حداقل اعتبار از پاستون مونده باشه، ویزاتون صادر میشه.

یک نکته داخل پرانتزی که خودتون میدونید: تاریخ انقضای ویزای شما دقیقا منطبق هست بر تاریخ بیمه. به همین خاطره که نامه بیمه جزو اصلی ترین مدارک هست برای پروسه ی ویزا.

پاینده باشید و شاد

نقل قول نوشته اصلی توسط ALINIKPOOR نمایش پست ها
    سلام بر شما

ممنون از لطف و انرژی مثبتتون.

واقعیت این هست که من فقط برای خودم این مسیر رو از اول تا به انتها طی کردم و مختصر تجربیاتی دارم و خبره نیستم.

اما سوال شما. بله میشه. پاس شما برای صدور ویزا باید حداقل شش ماه اعتبارش مونده باشه. اگر شما این حداقل اعتبار از پاستون مونده باشه، ویزاتون صادر میشه.

یک نکته داخل پرانتزی که خودتون میدونید: تاریخ انقضای ویزای شما دقیقا منطبق هست بر تاریخ بیمه. به همین خاطره که نامه بیمه جزو اصلی ترین مدارک هست برای پروسه ی ویزا.

پاینده باشید و شاد
    بازم سلام علی جان
    آقا فقط می‌تونم بگم ممنون از لطفتون و توضیحاتتون.
    من تو ذهنم افتاده بود که برم پاسم رو تمدید کنم اگه نمیشه باهاش 57 ماه بیمه را گرفت، پس با این حساب ازین بابت مشکلی نیست و با همین پاسی که 2-3 سالی اعتبار داره می‌تونم بیمه 57 ماه رو بگیرم و به تبع آن، ویزا را با این مدت اعتبار.
    بسیار بسیار ممنونم
    شاد و برقرار باشید

بازم سلام علی جان
    آقا فقط می‌تونم بگم ممنون از لطفتون و توضیحاتتون.
    من تو ذهنم افتاده بود که برم پاسم رو تمدید کنم اگه نمیشه باهاش 57 ماه بیمه را گرفت، پس با این حساب ازین بابت مشکلی نیست و با همین پاسی که 2-3 سالی اعتبار داره می‌تونم بیمه 57 ماه رو بگیرم و به تبع آن، ویزا را با این مدت اعتبار.
    بسیار بسیار ممنونم
    شاد و برقرار باشید
    سلام دوباره بر شما

قطعا همینطور هست که اشاره کردید.هیچ نیازی به تمدید پاس ندارید. بیمه صادر میشه و پشت بند اون ویزاتون به امید خدا گرنت میشه.

دلارام باشیدو شادزی

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

سلام دوستان

اگر به صفحه های قبلی مراجعه کنید منم جزو کسانی بودم که منتظر ویزام بودم که خداراشکر ویزام اومد من 2 جون 2016 مدارکمو پست کردم سفارت و 30 اکتبر 2016 ویزام اومد و تا 2 جون 2021 اعتبار داره

امیدوارم همه دوستان موفق باشند

سلام دوستان
    خانم من پذیرش با فاند از unisa داره، ما میخوایم برا ویزا اقدام کنیم، من به عنوان همراه محسوب میشم،
    نامه سابقه کار ما باید حتما با بیمه باشه?
    کار کردن با شهرداری ها به عنوان طراح معماری با قردادهای یک ساله(جمعا 3 سال) جزو کارای حساس محسوب میشه? البته اونجا هم بیمه نداشتم، فقط یه گواهی کار و قرارداد رو دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul_rft نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خانم من پذیرش با فاند از unisa داره، ما میخوایم برا ویزا اقدام کنیم، من به عنوان همراه محسوب میشم،
    نامه سابقه کار ما باید حتما با بیمه باشه?
    کار کردن با شهرداری ها به عنوان طراح معماری با قردادهای یک ساله(جمعا 3 سال) جزو کارای حساس محسوب میشه? البته اونجا هم بیمه نداشتم، فقط یه گواهی کار و قرارداد رو دارم.

سلام بر شما

تا اونجا که من میدونم نیازی به سابقه بیمه نیست و اصولا خیلی در مورد همراه سخت گیری وجود نداره، به شرط کامل بودن مدارک نفر اصلی. صرفا ترجمه گواهی و قراردادتون کافی هست.

پاینده باشید
    شاد زی

Junior Member

سلام،
    من تصمیم گرفتم که اول برا خوندن زبان برم استرالیا
    اول میخام یکی دوماه برم زبان بخونم بعد اگه شد ادامه تحصیل بدم
    سوال اینه که از چه ویزایی استفاده کنم بهتره؟ دانشجویی یا ویزیتور
    به نظرتون ویزا ویزیتور رو راحت تر نمیدن

و سوال آخر اینکه، تو فرم ویزای انلاین ویزتور، یه قسمت داره که میتونم CoE رو وارد کنم، اما این دلخاهه، نظرتون چیه، بهتر نیست اول تو دانشگاه ثبت نام کنم و CoE بگیرم
    یا این فرقی تو پروسه ویزا نداره؟
    (با توجه به اینکه تو انجمن روادید استرالیا فقط مربوط به ویزای دانشجویی بود سوالم رو اینجا پرسیدم)

Junior Member

دوستان عزیز میشه راهنمایی کنید شانس گرفتن کدوم ویزا بهتره

نقل قول نوشته اصلی توسط qaz8 نمایش پست ها
    سلام،
    من تصمیم گرفتم که اول برا خوندن زبان برم استرالیا
    اول میخام یکی دوماه برم زبان بخونم بعد اگه شد ادامه تحصیل بدم
    سوال اینه که از چه ویزایی استفاده کنم بهتره؟ دانشجویی یا ویزیتور
    به نظرتون ویزا ویزیتور رو راحت تر نمیدن

و سوال آخر اینکه، تو فرم ویزای انلاین ویزتور، یه قسمت داره که میتونم CoE رو وارد کنم، اما این دلخاهه، نظرتون چیه، بهتر نیست اول تو دانشگاه ثبت نام کنم و CoE بگیرم
    یا این فرقی تو پروسه ویزا نداره؟
    (با توجه به اینکه تو انجمن روادید استرالیا فقط مربوط به ویزای دانشجویی بود سوالم رو اینجا پرسیدم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)