صفحه 2 از 31 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 308

موضوع: تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    سلام
    برا جاب افر هم زنگ میزنند از اون شرکت می پرسند؟
    سلام
    چيزي صد درصد نيست
    اما شما با فرض اينكه زنگ ميزنن با شركت هماهنگ باش
    چون اگر زنگ بزنن و شركت شمارو تاييد نكنه فرض رو بر جعلي بودن ميذارن و همون لحظه بدون درنظر گرفتن ساير مدارك شما رو به راحتي ريجكت ميكنن

دوستان پروسه ويزاي دانشجويي با بورس دكتري چقدر طول ميكشه؟ من ٤ روز بعد از ارسال مدارك به سفارت فايل نامبر رو دريافت كردم. مراحل بعدي چيه؟ زنگ ميزنن به من يا جايي كه كار كردم؟ يا مصاحبه داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme_abbasi نمایش پست ها
    دوستان پروسه ويزاي دانشجويي با بورس دكتري چقدر طول ميكشه؟ من ٤ روز بعد از ارسال مدارك به سفارت فايل نامبر رو دريافت كردم. مراحل بعدي چيه؟ زنگ ميزنن به من يا جايي كه كار كردم؟ يا مصاحبه داره؟
    من ديدم كسي رو كه ٢ روزه هم ويزا گرفته
    مصاحبه نداره
    ولي شايد به خودتون و محل كارتون تماس بگيرند
    بستگي به پرونده داره
    مدارك مالي و كاري اوكي باشه مشكلي پيش نمياد

دوستان كسي با رشته biology يا medical اينجا ويزاش گرنت شده؟ چقدر طول ميكشه؟ مثل اينكه اين رشته ها رو ميفرستن خود استراليا براي تحقيق بيشتر و بيشترم طول ميكشه؟ كسي با اين رشته اگه تجربه داره يا درخواست ويزا داده بنويسه؟
    يه سوال ديگه اينكه status شما در ايمي اكانت تغيير هم ميكنه قبل از گرنت شدن؟ بعد از application received عنوان چه تغييري ميكنه؟ فقط finalize و application receive هست يا حالتهاي ديگه هم بين اين دو وجود داره؟

Junior Member

دوستان من شنبه مدارکو واسه سفارت میفرستم، تاریخه شروع تحصیل من ۲۹ فبوراری . بنظرتون میرسم؟ واسه دکترا اقدام میکنم. عمران RMIT .

نقل قول نوشته اصلی توسط Artorias نمایش پست ها
    دوستان من شنبه مدارکو واسه سفارت میفرستم، تاریخه شروع تحصیل من ۲۹ فبوراری . بنظرتون میرسم؟ واسه دکترا اقدام میکنم. عمران RMIT .
    درود

نظر ما چه اهمیتی داره؟
    برای ویزای دکتری ۵۷۴ بودن کسانی که کمتر از یک هفته ویزا گرفتن، و هستن کسانی که ماه‌هاست در انتظارند، پرونده‌ها هم خیلی عجیب و غریب نیست و بیشتر دوستان شرایط مشابه دارند. تنها عاملی که میتونید بهش اکتفا کنید شانسه.

خوش شانس باشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya21 نمایش پست ها
    دوستان عزيز براي كمك به همه دانشجوياني كه تازه شروع كردن براي ويزا اقدام كنند نظرات دوستاني كه ويزا گرفتند در اين سال جديد ميتونه خيلي مفيد باشه
    اميدوارم با به اشتراك گذاشتن تجربياتتون به هم وطن هاي خودمون كمك كنيم تا راهشون رو راحت تر ادامه بدن شايد يك روز كسي به ما در جايي كه نياز داريم كمك كنه
    ممنونم
    سلام دوستان
    ممنونم از اطلاعات مفیدی که میزارید
    پرونده من 22 فوریه لاج شده و خبری از مدیکال نیست. دوستان اشاره کردند که با سفارت تماس گرفته بشه .سفارت فقط تلفن گویا داره و جوابی نمیدن. بجز شماره 88724456 شماره دیگری دارید؟
    اگر ایمیلی هم دارید لطفا بزارید

نقل قول نوشته اصلی توسط mids نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنونم از اطلاعات مفیدی که میزارید
    پرونده من 22 فوریه لاج شده و خبری از مدیکال نیست. دوستان اشاره کردند که با سفارت تماس گرفته بشه .سفارت فقط تلفن گویا داره و جوابی نمیدن. بجز شماره 88724456 شماره دیگری دارید؟
    اگر ایمیلی هم دارید لطفا بزارید
    با سلام،
    تا جایی که من میدونم گویا جدیدا نیازی به انجام مدیکال نیست و فقط افرادی که طی چند سال گذشته در کشورهایی بودند که از نظر بیماری سل و... ریسک پذیر هستند باید مدیکال انجام بدند که خدا رو شکر ایران جزء شون نیست، بنده هم ۳ فوریه لاج کردم و هنوز ایمیلی در مورد مدیکال دریافت نکردم که احتمالا میتونه نشون دهنده عدم نیاز مدیکال باشه، شماره ی سفارت همونی هست که خودتون دارید از یکشنبه تا چهارشنبه بین ۸/۵ تا ۱۲ اگه اشتباه نکنم جواب میدند، باید چند بار بگیرید، البته ابتدا گویا هست و در انتها شما را وصل می کنند به اپراتور، در مورد ایمیل هم همین شماره در قسمت اول که گویا هست آدرس رو بهتون میده، علاوه بر اون می تونید از سایت خود سفارت هم بردارید.

موفق باشید

Junior Member

از پاسختون ممنونم .بلاخره تونستم با سفارت تماس بگیرم. گفتند عجله نکنم هنوز یکماه هم نشده. در مورد مدیکال گفتند در صورت نیاز درخواست میشه . یعنی برای همه لازم نیست

Junior Member

متاسفانه امروز ایمیل امد ریجکت شدم. اشکالی که گرفتند روی نوشتن SOP بوده منقاعد نشدن برای چی میخوام برم و اینکه ممکنه بر نگردم . اگر بخوام اعتراض کنم نمی دونم جه باید بکنم. دوستان لطفا راهنماییم کنید.
    کسی یا جایی سراغ دارید که در نوشتن اعتراض کمکم کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)