صفحه 24 از 31 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 308

موضوع: تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

نقل قول نوشته اصلی توسط ysefidrooodi نمایش پست ها
    دوستان اینکه ویزا رو یه agent لاج کنه یا خودمون با اکانت شخصی فرقی داره؟ کدوم بهتره؟
    اگر agent ای باشه که تو تکمیل مدارک و اماده سازی مدارک شما رو کمک کنه که اشتباهی رخ نده ضرر نداره مخصوصا اگر هزینه زیادی نگیره چون برخی ایجنت ها از دانشگاه پولشون رو میگیرن و هزینه زیادی از دانشجو نمیگیرن

Junior Member

سلام دوستان
    تا حالا كسي با آقاي حاتمي جهت گرفتن ويزاي استراليا درخواست داده با موسسه ايلياد يا آريا گروپ ؟
    لطفا دوستان كمك كنيد مي خواهم با وكيل كار كنم ولي هنوز تصميم نگرفتم با كداميك قرار داد ببندم .اگر دوستان لطف كننند كمكم كنند ممنون ميشم
    براي كارشناسي ارشد مي خواهم درخواست بدم

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دانشگاه UWA اقدام کردم و با هزینه ای که برای دانشگاه پرداخت کردم بیمم هم شامل شد.
    ولی همسرم بیمه نداره، کسی میدونه اگر من بیمه 6 ماهه واسه همسرم بگیرم ویزاشو کامل صادر می کنن یا ویزاشم واسه 6 ماه میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asmundr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تا حالا كسي با آقاي حاتمي جهت گرفتن ويزاي استراليا درخواست داده با موسسه ايلياد يا آريا گروپ ؟
    لطفا دوستان كمك كنيد مي خواهم با وكيل كار كنم ولي هنوز تصميم نگرفتم با كداميك قرار داد ببندم .اگر دوستان لطف كننند كمكم كنند ممنون ميشم
    سلام، فک میکنم موضوع روادید استرالیا بود یکی از دوستان نوشته بود یه بار ریجکت شده بود دفعه بعد با ایلیاد اقدام کرد و کارش درست شد.
    موسسه Persian Migration هم موسسه خوبیه من تعریفشو شنیدم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط noora628 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دانشگاه UWA اقدام کردم و با هزینه ای که برای دانشگاه پرداخت کردم بیمم هم شامل شد.
    ولی همسرم بیمه نداره، کسی میدونه اگر من بیمه 6 ماهه واسه همسرم بگیرم ویزاشو کامل صادر می کنن یا ویزاشم واسه 6 ماه میدن؟
    اگر بخواین برای ایشون ویزای همراه درخواست بدید باید پول بیمه رو کامل پرداخت کنید به نظرم با توجه به توضیحات سایت اداره مهاجرت

نقل قول نوشته اصلی توسط asmundr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام بر شما دوست خوب

پیشنهاد میکنم اگر روزانه میتونید 2-3 ساعت وقت بگذارید برای مطالع، پولتون رو بیخودی دور نریزید. کمک این افراد صرفا زمانی به کار میاد که یا اصلا زمان نداشته باشید که اطلاعاتتون رو کامل کنید یا دانش زبانتون خیلی پایین باشه ( که یقینا در مورد شما صدق نمیکنه).

توکل کنید بر خدا و کار رو خودتون دست بگیرید. چند دقیه ی پیش پیام یکی از دوستان رو میخوندم که از یکی از وکلا راهنمایی های غلط گرفته بودن. در همین فروم میتونید ببینید. تاپیک رو مطمین نیستم کدوم بود.

پاینده باشید

شاد زی

Junior Member

سلام. من میخوام تا دو سه روز دیگه برای ویزای دانشجویی اقدام کنم. الان مقدار اصلی پول توی حساب بلند مدت هست. ولی ایجنت من اصرار داره حساب بلند مدت عملا هیچ فایده ایی نداره، باتوجه به تجربیات اخیرش، میگه سفارت استرالیا حتما حساب کوتاه مدت با گردش حساب سه ماهه اثر گذاره. الان هم باز معتقده پول رو بریزم تو کوتاه مدت و دو روز بعدش BS بگیری بهتر از بلند مدته. کسی از دوستان تجربه ایی داره؟ کسی برای حساب بلند مدت ریجکت شده؟؟؟؟

نه به نظر من این کار منطقی به نظر نمیرسه. چون اخرش برا حساب کوتاه مدت نمیتونی گردش سه ماهه برای اون پول مورد نظرت بگیری. در این موارد به هیچ وجه قانون مشخصی وجود نداره که بهت بگن چیکار کن. شما باید افیسر را متقاعد کنی که این پول مدتهاست که در حسابتون. در نتیجه مدرکی ارایه بده که نشون بده این پول از فلان تاریخ تا امروز در حساب بوده.

هیچ ادم عاقلی پولی که میخاد برا مدتی بخابونه را نمیزاره کوتاه مدت پس اینکه پولتون تو بلند مدت بوده کاملا منطقیه.

بانک به شما برای همون حساب بلند مدت یه نامه تمکن مالی لاتین میده که توش موجودی ذکر میشه.
    در ضمن شما برا اینکه اثبات کنید که این پول کی واریز شده میتونی گواهی افتتاح حساب را ترجمه کنید. یا حتی بعضی بانک ها تو بعضی از حساب ها ریز واریزی هاتون را پرینت میگیرند. خلاصه با پیگیری شدید باید یه راهی پیدا کنی که افیسر متقاد بشه این پول نزول نیست که یک شبه رفته تو حسابت.

اینم بگم که اگه بانک بهت نسخه انگلیسی نداد هیچ اشکالی نداره میتونی بدی ترجمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanam70 نمایش پست ها
    سلام. من میخوام تا دو سه روز دیگه برای ویزای دانشجویی اقدام کنم. الان مقدار اصلی پول توی حساب بلند مدت هست. ولی ایجنت من اصرار داره حساب بلند مدت عملا هیچ فایده ایی نداره، باتوجه به تجربیات اخیرش، میگه سفارت استرالیا حتما حساب کوتاه مدت با گردش حساب سه ماهه اثر گذاره. الان هم باز معتقده پول رو بریزم تو کوتاه مدت و دو روز بعدش BS بگیری بهتر از بلند مدته. کسی از دوستان تجربه ایی داره؟ کسی برای حساب بلند مدت ریجکت شده؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-biomaterials

دوستان با سلام

ببخشید اطلاع دارید بعد از تعطیلات کریسمس و سال نو، ویزای دانشجویی کسی گرنت شده؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis64 نمایش پست ها
    دوستان با سلام

ببخشید اطلاع دارید بعد از تعطیلات کریسمس و سال نو، ویزای دانشجویی کسی گرنت شده؟
    سلام بله دوست عزیز فکر کنم ۴ ۵ نفری ویزا گرفتن از پنج شنبه تا امروز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)