صفحه 26 از 31 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 308

موضوع: تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

سپاس از جوابتان
    سابقه كار هم ارايه داديد؟ از سفارت تماس گرفتم ؟
    ببخشيد زياد سوال مي پرسم خيلي استرس دارم
    باز هم ممنون از وقتي كه مي گذاريد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Project Management - Bond University

نقل قول نوشته اصلی توسط asmundr نمایش پست ها
    سپاس از جوابتان
    سابقه كار هم ارايه داديد؟ از سفارت تماس گرفتم ؟
    ببخشيد زياد سوال مي پرسم خيلي استرس دارم
    باز هم ممنون از وقتي كه مي گذاريد
    بله از فارغ التحصیلی فوق لیسانس تا امروز رو سابقه بیمه ارائه دادم که یه وقت گیر ندن. تماس هم نه با خودم گرفتن نه با محل کارم.

خواهش میکنم، چون منم دقیقا همین استرسا رو کشیدم می فهمم وضعیت شمارو .. هر سوالی بود بگید.

Junior Member

سلام
    امروز از سفارت برای من ایمیل اومده (بعد از 11 روزی که از اقدام برای ویزام گذشته) که فرم 1442i رو باید بفرستی. من تاپیکهارو خوندن چیزی راجع به این فرم پیدا نکردم. کسی تجربه ایی داره؟ فرم 1442i چیزی برای پرکردن نداره باید بنویسم چیزی؟
    ممنونم از کمکتون

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط zn_sm نمایش پست ها
    سلام
    من بدون کنکور اومدم ارشد دانشگاه شیراز بهم میگن ول کن اینو همین الان برو چون اگر بفهمن سریع ردت میکنن میگن واسه اقامت اومده موندم چیکار کنم
    بهترین موسسه برای اعزام دانشجو به استرالیا کجاست؟
    دوست عزیز میشه یکم واضح تر شرایط خودتون رو بگید خیلی من که متوجه نشدم منظورتون چی هست

Junior Member

من کارشناسی معماری دانشگاه شیراز خوندم و ارشد از طریق استعداد درخشان در دانشگاه شیراز در حال خوندن هستم ترم1 .میخوام برم دانشگاه موناش بهم گفتن اگر اینجا بخونی بعد بری مستر2 بگیری قطعا قبولت نمی کنند چون میگن اومده بمونه. پس دانشگاه شیراز ول کن اما به نظرم حیفه!!!حالا به نظرتئن حرفشون درسته؟ و کدوم موسسه اعزام دانشجو خوب هست برای استرالیا؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه یکم واضح تر شرایط خودتون رو بگید خیلی من که متوجه نشدم منظورتون چی هست

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط zn_sm نمایش پست ها
    من کارشناسی معماری دانشگاه شیراز خوندم و ارشد از طریق استعداد درخشان در دانشگاه شیراز در حال خوندن هستم ترم1 .میخوام برم دانشگاه موناش بهم گفتن اگر اینجا بخونی بعد بری مستر2 بگیری قطعا قبولت نمی کنند چون میگن اومده بمونه. پس دانشگاه شیراز ول کن اما به نظرم حیفه!!!حالا به نظرتئن حرفشون درسته؟ و کدوم موسسه اعزام دانشجو خوب هست برای استرالیا؟
    در مورد موسسه اعزام دانشجو نمیتونم بگم چون خلاف مقررات هست ولی در زمینه استرالیا مشخص هستن کافی هست تو گوگل سرچ کنید.
    برای اینکه ارسد مجدد بخونید بله گرفتن ویزا یک مقداری مشکل هست ولی محال نیست و خیلی ها گرفتن کافی هست بدونید چه مدارکی ارائه بدید و مخصوصا اگر ارشد اونجا پژوهش محور باشه کار راحت تر هست چون بهانه دارید که میخواید قدرت ریسرچ خودتون رو و رزومه رو قوی کنید برای دکترا. اگر بتونید مقاله بدید که خب مستقیم دکترا اقدام کنید چون معدلتون باید خوب باشه شانس دارید.
    بهرحال همیشه شانس برای هر کاری هست فقط باید از مسیر درستش اقدام کنید

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من حدود یک هفته است که برای ویزای دانشجویی اقدام کردم
    میخواستم بدونم اگه از طرف سفارت تماس بگیرن چه سوالاتی میپرسن ؟ و اینکه فارسی صحبت میکنن یا انگلیسی؟
    و یه گپ تحصیلی حدود 7 سال دارم چی میتونم بگم که چرا بعد از این مدت دارم برای فوق اقدام میکنم که قانع بشند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behkhash نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من حدود یک هفته است که برای ویزای دانشجویی اقدام کردم
    میخواستم بدونم اگه از طرف سفارت تماس بگیرن چه سوالاتی میپرسن ؟ و اینکه فارسی صحبت میکنن یا انگلیسی؟
    و یه گپ تحصیلی حدود 7 سال دارم چی میتونم بگم که چرا بعد از این مدت دارم برای فوق اقدام میکنم که قانع بشند؟
    پاسخ تموم سوالاتتون در لینک زیر هست.
    لطفا تمام صفحاتش مطالعه کنین تا اطلاعات جامعی بدست بیارین.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%AF)/page69

Junior Member

سلام. من ویزای دانشجویی خودم رو در 27 اکتبر لاج کردم. من دانشجوی الکترونیک هستم و از دانشکده کامپیوتر ساینس دانشگاه ملبورن پذیرش و بورس گرفتم. موضوع پروژه م در رابطه با بیگ دیتای مغز انسان برای درک بینایی هست که من هرچی فکر میکنم کاربرد نظامی نداره. الان سه ماه از لاج ویزام گذشته و هربار با سفارت تماس میگیرم میگن که پرونده م برای بررسی بیشتر به استرلیا فرستاده شده و حتی دقیق بهم نمیگن که به کدوم سازمان در استرلیا فرستاده شده. دفه ی پیش که تماس گرفتم گفتن ک وقتی پرونده میره استرلیا معمولا بین یک تا سه ماه طول میکشه ولی امروز که دوباره زنگ زدم گفتن که هیچی معلوم نیست و حتی ممکنه یک سال هم طول بکشه. حتی گفتن که نفر قبلی من که تماس گرفته الان نه ماهه که منتظره و ویزاش نیومده. میخواستم ببینم کسی شرایط مشابه من داشته و چظوری میشه اطلاع پیدا کرد که پرونده واقعا رفته استرلیا یا نه؟ و آیا امکانش هست کسی توی استرلیا به وزارت خارجه بره و مورد من رو پیگیری کنه برام؟ من واقعا در وضعیت بدی هستم و خیلی این بلاتکلیفی داره اذیتم میکنه. کسی میدونه پرونده هایی که به استرلیا ارسال میشن معمولا چقد طول میکشن؟ ینی واقعا ممکنه ی سال طول بکشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shr70 نمایش پست ها
    سلام. من ویزای دانشجویی خودم رو در 27 اکتبر لاج کردم. من دانشجوی الکترونیک هستم و از دانشکده کامپیوتر ساینس دانشگاه ملبورن پذیرش و بورس گرفتم. موضوع پروژه م در رابطه با بیگ دیتای مغز انسان برای درک بینایی هست که من هرچی فکر میکنم کاربرد نظامی نداره. الان سه ماه از لاج ویزام گذشته و هربار با سفارت تماس میگیرم میگن که پرونده م برای بررسی بیشتر به استرلیا فرستاده شده و حتی دقیق بهم نمیگن که به کدوم سازمان در استرلیا فرستاده شده. دفه ی پیش که تماس گرفتم گفتن ک وقتی پرونده میره استرلیا معمولا بین یک تا سه ماه طول میکشه ولی امروز که دوباره زنگ زدم گفتن که هیچی معلوم نیست و حتی ممکنه یک سال هم طول بکشه. حتی گفتن که نفر قبلی من که تماس گرفته الان نه ماهه که منتظره و ویزاش نیومده. میخواستم ببینم کسی شرایط مشابه من داشته و چظوری میشه اطلاع پیدا کرد که پرونده واقعا رفته استرلیا یا نه؟ و آیا امکانش هست کسی توی استرلیا به وزارت خارجه بره و مورد من رو پیگیری کنه برام؟ من واقعا در وضعیت بدی هستم و خیلی این بلاتکلیفی داره اذیتم میکنه. کسی میدونه پرونده هایی که به استرلیا ارسال میشن معمولا چقد طول میکشن؟ ینی واقعا ممکنه ی سال طول بکشه؟
    سلام
    شما برای ارشد اقدام کردید یا دکتری؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)