صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 2122232425262728293031
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 308 , از مجموع 308

موضوع: تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

با سلام وخسته نباشيد
    من و همسرم ويزاي دانشجويي داريم ميخوام بدونم اولين ورودمون بايد با هم باسه يا امكانش هست من يكم ديرتر برم !? البته همسرم دانشجو هست بنده همراه هستم
    كسي ميتونه راهنماييم كنه

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط eli12345 نمایش پست ها
    با سلام وخسته نباشيد
    من و همسرم ويزاي دانشجويي داريم ميخوام بدونم اولين ورودمون بايد با هم باسه يا امكانش هست من يكم ديرتر برم !? البته همسرم دانشجو هست بنده همراه هستم
    كسي ميتونه راهنماييم كنه
    سلام دوست عزیز
    فکر نکنم مشکلی باشه که شما دیرتر برید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا

سلام، بعضی از دوستان نوشتن که معافیت تحصیلی دلیلی شده برای ریجکت! میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟ چیکار میشه کرد که این مشکلی نشه!

پیش فرض پاسخ : تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_ur2 نمایش پست ها
    سلام، بعضی از دوستان نوشتن که معافیت تحصیلی دلیلی شده برای ریجکت! میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟ چیکار میشه کرد که این مشکلی نشه!
    حالا شده یا نه، شرایط که نمیشه تغییر داد. فکرتو با این مسایل مشغول نکن.
    فقط هیچ زمان خالی در رزومت نباشه؛ اگه هست، گواهی اشتغال بکار بگیر.
    موفق باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

دوستان در صورت گرنت نشدن ویزا برای این ترم چطور باید تاریخ بیمه رو عوض کنم؟ سوال دوم اینکه در صورتی که چند روز بعد ار ددلاین دانشگاه ویزا گرنت بشه باید چه کرد؟ ایا دانشگاه ها معمولا چند روز تاخیر رو قبول میکنن؟ دانشگاه من unsw و در تاریخ 10 مارچ بهم ecoe دادن و من هم ۱۳ مارچ اپلیکیشنم رو لاج کردم. ددلاین دانشگاه برای ثبت نام هم ۳۱ مارچ.(بعد تقریبا یک ماه تونستم توی فروم پست بگذارم)
    ویرایش توسط samirarch : March 24th, 2017 در ساعت 11:13 PM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samirarch نمایش پست ها
    دوستان در صورت گرنت نشدن ویزا برای این ترم چطور باید تاریخ بیمه رو عوض کنم؟ سوال دوم اینکه در صورتی که چند روز بعد ار ددلاین دانشگاه ویزا گرنت بشه باید چه کرد؟ ایا دانشگاه ها معمولا چند روز تاخیر رو قبول میکنن؟ دانشگاه من unsw و در تاریخ 10 مارچ بهم ecoe دادن و من هم ۱۳ مارچ اپلیکیشنم رو لاج کردم. ددلاین دانشگاه برای ثبت نام هم ۳۱ مارچ.(بعد تقریبا یک ماه تونستم توی فروم پست بگذارم)
    دوست عزیز نیاز به تغییر تاریخ بیمه نیست. اگر ویزا تا قبل از شروع دوره گرنت نشد شما به استاد و دانشگاه اطلاع بدید. هر موقع ویزاتون اماده بشه افیسر سفارت از شما coe جدید میخواد شما از دانشگاه درخواست coe جدید یا نامه late arrival کنید بفرستید واسه افیسر. اگر پست های قبلی رو مطالعه می کردید سوال خیلی از دوستان بوده و بارها ذکر شده که تاریخ بیمه شناور هست...

سلام... من شروع ترمم ۲۷ فوریه بود..دیفر کردم واسه ۲۷ مارچ و coe جدیدم هم برای سفارت فرستادم... همچنان ویزای من نیومده و این دفعه ترمم و دیفر کردم واسه ۱۷ آپریل ولی به دانشگاه درخواست coe ندادم... حالا ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که من صبر کنم تا سفارت از من coe جدید بخواد علیرغم اینکه coe قبلی شروع ترمش واسه ۲۷ مارچ بوده یا نه ؟ ریسک نکنم و coe جدید که واسه ۱۷ اپریل هستش و از دانشگاه بخوام و واسه سفارت بفرستم؟
    من ۲۳ ژانویه ویزا رو لاج کردم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_alizadeh نمایش پست ها
    سلام... من شروع ترمم ۲۷ فوریه بود..دیفر کردم واسه ۲۷ مارچ و coe جدیدم هم برای سفارت فرستادم... همچنان ویزای من نیومده و این دفعه ترمم و دیفر کردم واسه ۱۷ آپریل ولی به دانشگاه درخواست coe ندادم... حالا ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که من صبر کنم تا سفارت از من coe جدید بخواد علیرغم اینکه coe قبلی شروع ترمش واسه ۲۷ مارچ بوده یا نه ؟ ریسک نکنم و coe جدید که واسه ۱۷ اپریل هستش و از دانشگاه بخوام و واسه سفارت بفرستم؟
    من ۲۳ ژانویه ویزا رو لاج کردم
    سلام دوست عزیز
    اول که سال نو شما و سایر دوستان مبارک باشه.
    دوم اینکه لطفا مقررات این فروم رو مطالعه فرمایید و از تکرار سوال خودتون تو سه فروم مختلف و در یک فروم که اصلا ارتباطی به سوال شما نداره خواهش میکنم پرهیز کنید.
    سوم اینکه نه نیازی نیست از دانشگاه الزاما coe بگیرید خود افیسر وقتی ویزاتون اوکی بشه از شما coe جدید میخواد شاید بعدا بجای حتی coe بتونید با یک نامه late arrival کار خودتون رو راه بندازید چون معمولا صدور coe جدید زمانبرتر هست.
    با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)