صفحه 6 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 308

موضوع: تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

نقل قول نوشته اصلی توسط Soraya1985 نمایش پست ها
    سلام.
    من ده فروردین فرستادم و هنوزنیومده. دو بار هم با سفارت تماس گرفتم، میگن روند طبیعیش بین یک تا سه ماه طول میکشه!
    سلام
    من مداركم رو 10 اسفند فرستادم. چند بار ایمیل زدن و مدارك مختلفی خواستن اما تا حالا از جواب خبری نشده.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Mj048 نمایش پست ها
    سلام
    من مداركم رو 10 اسفند فرستادم. چند بار ایمیل زدن و مدارك مختلفی خواستن اما تا حالا از جواب خبری نشده.
    منم تو اسفند فرستادم و هنوز خبری نیست. چه مدارکی ازتون خواستن؟ رشتتون چی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    منم تو اسفند فرستادم و هنوز خبری نیست. چه مدارکی ازتون خواستن؟ رشتتون چی هست؟
    از من هم رزومه و هم پروپوزال خواستند. رشته هم فوتونیك.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mj048 نمایش پست ها
    از من هم رزومه و هم پروپوزال خواستند. رشته هم فوتونیك.
    اها من گذاشته بودم تو مدارکم. زنگم که میزنی همون جواب تکراری و همیشگی پرونده رفته چک امنیتی

Junior Member

سلام دوستان من برای فرصت مطالعاتی به یه استادی توی استرالیا ایمیل دادم و اونم زود جواب داد که موافقم که بیای اما اول ویزای Occasional Trainee رو بگیر ( خودشم گفته که 6ماه یا بیشتر طول میکشه تا ویزا بدن!!!)
    اگر کسی اطلاعی داره میشه راهنماییم کنه

سلام.
    من ده فروردین فرستادم و هنوزنیومده. دو بار هم با سفارت تماس گرفتم، میگن روند طبیعیش بین یک تا سه ماه طول میکشه!
    سلام دوستان.
    شکر خدا بالاخره ویزای من هم امروز اومد. گفتم اطلاع بدم که برای بقیه ی دوستان هم باعث امیدواری باشه. ان شاءالله ویزای همه گرنت بشه، واقعا برای من که این ماه آخری خیلی سخت و پراسترس گذشت...

Junior Member

سلام دوستان.
    شکر خدا بالاخره ویزای من هم امروز اومد. گفتم اطلاع بدم که برای بقیه ی دوستان هم باعث امیدواری باشه. ان شاءالله ویزای همه گرنت بشه، واقعا برای من که این ماه آخری خیلی سخت و پراسترس گذشت...
    سلام
    تبریك میگم. لطفا در بخش نتایج درخواست هم اطلاعاتتون رو وارد كنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng--Sharif

سلام. متاسفانه درخواست ویزای بنده بعد از بیست روز ریجکت شد چون آفیسر قانع نشد که بعد از اتمام تحصیل به ایران برمیگردم هرچند که میتونستم دو سه تا دلیل موثق واسه برگشت ذکر کنم ولی متاسفانه اس او پی و خوبی ننوشته بودم. فول فاند پی اچ دی بودم از یه دانشگاه نسبتا خوب و بعد از ریجکت شدن ویزا درخواست سی او ای جدید دادم تا دوباره واسه ویزا اقدام کنم اما دانشگاه هم آفرم و لغو کرد (به نظر میرسه این قضیه لغو آفر بعد از ریجکت شدن ویزا تو اغلب دانشگاه های استرالیا مرسوم هست). دوستان دقت کنید که ما ایرانی ها متاسفانه باید در اس او پی ثابت کنیم که فقط و فقط به قصد تحصیل میخواهیم برویم و بعد از اتمام تحصیل برمیگردیم. این موارد رو با چند دلیل قانع کننده توضیح بدین و حتما یک نمونه اس او پی موفق رو گیر بیارین بخونین. الان قصد دارم واسه سه دانشگاه دیگه تو استرالیا اقدام کنم و فقط از یه چیز میترسم اون هم سی او ای هست.شنیدم که دانشگاه ها سی او ای رو از دولت میگیرن میترسم اگه دانشگاه بعدی هم بفهمه ویزام یه بار ریجکت بهم سی او ای نده. دوستان اگه اطلاعاتی تو این زمینه دارن ممنون میشم اگه راهنماییم کنن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط meh_shah نمایش پست ها
    سلام. متاسفانه درخواست ویزای بنده بعد از بیست روز ریجکت شد چون آفیسر قانع نشد که بعد از اتمام تحصیل به ایران برمیگردم هرچند که میتونستم دو سه تا دلیل موثق واسه برگشت ذکر کنم ولی متاسفانه اس او پی و خوبی ننوشته بودم. فول فاند پی اچ دی بودم از یه دانشگاه نسبتا خوب و بعد از ریجکت شدن ویزا درخواست سی او ای جدید دادم تا دوباره واسه ویزا اقدام کنم اما دانشگاه هم آفرم و لغو کرد (به نظر میرسه این قضیه لغو آفر بعد از ریجکت شدن ویزا تو اغلب دانشگاه های استرالیا مرسوم هست). دوستان دقت کنید که ما ایرانی ها متاسفانه باید در اس او پی ثابت کنیم که فقط و فقط به قصد تحصیل میخواهیم برویم و بعد از اتمام تحصیل برمیگردیم. این موارد رو با چند دلیل قانع کننده توضیح بدین و حتما یک نمونه اس او پی موفق رو گیر بیارین بخونین. الان قصد دارم واسه سه دانشگاه دیگه تو استرالیا اقدام کنم و فقط از یه چیز میترسم اون هم سی او ای هست.شنیدم که دانشگاه ها سی او ای رو از دولت میگیرن میترسم اگه دانشگاه بعدی هم بفهمه ویزام یه بار ریجکت بهم سی او ای نده. دوستان اگه اطلاعاتی تو این زمینه دارن ممنون میشم اگه راهنماییم کنن.
    نگران coe نباشید شما اگر پذیرش بگیرین coe واستون صادر میشه چیز خاصی نیست مهم آفر شما هست

Junior Member

سلام دوستان. من میخوام با سفارت استرالیا تماس بگیرم و بپرسم که مدارک مهر ناتی داشته باشه بهتره یا مهر دادگستری. لطفا شماره شون رو بدید و لطفا اگه ممکنه بگید دادگستری و مهر به انگلیسی چی میشه.

نتیجه سوالم رو اینجا مطرح میکنم تا باقی دوستان هم در جریان قرار بگیرن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)