صفحه 7 از 31 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 308

موضوع: تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

نقل قول نوشته اصلی توسط victorman نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخوام با سفارت استرالیا تماس بگیرم و بپرسم که مدارک مهر ناتی داشته باشه بهتره یا مهر دادگستری. لطفا شماره شون رو بدید و لطفا اگه ممکنه بگید دادگستری و مهر به انگلیسی چی میشه.

نتیجه سوالم رو اینجا مطرح میکنم تا باقی دوستان هم در جریان قرار بگیرن.
    سلام دوست عزیز
    اولا که سفارت فارسی زبان هستند نگران نباش
    ثانیا در هفته گذشته بچه ها این کار رو کردن و محض اطلاع شما هیچ فرقی نداره اصلا بهتر و بدتر نداره. ناتی انجمن مترجمین استرالیا هستند و دادگستری هم طبیعتا مال ایران. هر دو مورد قبول هست. منتهی چون دادگستری منبع درآمدش رو داره از دست میده روی ترجمه های استرالیا به دارترجمه ها دستور داده که حق ندارن جز دادگستری جور دیگه مدارک رو تایید کنند. سفارت هم همین جواب رو به شما میده. ولی در عمل هیچ فرقی نداره هر دو مورد تایید سفارت هست. شما با هر چی راحت بود و ارزون تر ترجمه کن. فقط نکته ای که وجود داره مدارک موقت رو دادگستری مهر نمیزنه چون وزارت علوم تایید نمیکنه ولی با ناتی میشه ترجمه کرد. شماره: 02188724456
    موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان من 10 اردیبهشت لانج کردم وچند روز بعدشم فایل نامبرم اومد و مدیکال رو فرستادم (حدود6روز) هنوز خبری از سفارت نیست به نظرتون باسفارت تماس بگیرم؟ رشته و کارم هم حساس نیست اصلا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

سلام دوستان. من میخوام با سفارت استرالیا تماس بگیرم و بپرسم که مدارک مهر ناتی داشته باشه بهتره یا مهر دادگستری. لطفا شماره شون رو بدید و لطفا اگه ممکنه بگید دادگستری و مهر به انگلیسی چی میشه.

نتیجه سوالم رو اینجا مطرح میکنم تا باقی دوستان هم در جریان قرار بگیرن.
    سلام شمارش و گوگل كن
    اگه جواب بدن كارمنداش فارسي صحبت ميكنن
    هيچ فرقي نميكنه... اگه ميخواي فقط براي استراليا اقدام كني ناتي برات ارزونتر در مياد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اولا که سفارت فارسی زبان هستند نگران نباش
    ثانیا در هفته گذشته بچه ها این کار رو کردن و محض اطلاع شما هیچ فرقی نداره اصلا بهتر و بدتر نداره. ناتی انجمن مترجمین استرالیا هستند و دادگستری هم طبیعتا مال ایران. هر دو مورد قبول هست. منتهی چون دادگستری منبع درآمدش رو داره از دست میده روی ترجمه های استرالیا به دارترجمه ها دستور داده که حق ندارن جز دادگستری جور دیگه مدارک رو تایید کنند. سفارت هم همین جواب رو به شما میده. ولی در عمل هیچ فرقی نداره هر دو مورد تایید سفارت هست. شما با هر چی راحت بود و ارزون تر ترجمه کن. فقط نکته ای که وجود داره مدارک موقت رو دادگستری مهر نمیزنه چون وزارت علوم تایید نمیکنه ولی با ناتی میشه ترجمه کرد. شماره: 02188724456
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinzade نمایش پست ها
    سلام شمارش و گوگل كن
    اگه جواب بدن كارمنداش فارسي صحبت ميكنن
    هيچ فرقي نميكنه... اگه ميخواي فقط براي استراليا اقدام كني ناتي برات ارزونتر در مياد
    وسط این اوضاع که هیچکس در محیط های اداری ایران جوابگو نیست وجود انسان های گلی مثل شما آدم رو به زندگی امیدوار میکنه.
    راستش مشکل من اینه که ریز نمرات اصلی رو به دلیل نداشتن کارت پایان خدمت نمی تونم بگیرم. برای همین ریز نمرات غیر رسمی دارم که اون رو دارالترجمه ترجمه نمیکنه.
    توی سایت تمام دانشگاه های استرالیا تاکید شدید داشتند که Official Documents باید داشته باشیم. حالا نمی‌دونم چیکار کنم. آیا ترجمه ناتی از مدرک اون رو official میکنه؟
    من خیلی زحمت کشیدم برای این موقعیت. مدت ها درس خوندم و چشمم رو طی یک سال یک نمره ضعیف کردم تا بتونم مقاله و کنفرانس جور کنم و پروپوزال دکتری بنویسم. حالا به خاطر نداشتن ریز نمره زحماتم داره به باد میره.

رشته و دانشگاه

نگران نباش دوست عزیز شما ترجمه کن بفرست واسه دانشگاه اگر به هر دلیلی قبول نکرد بهشون بگو برای ثبت نام اصلی که حضوری هست ریز نمره اصلی رو ارائه میدی فعلا با توجه به بحث پایان خدمت نمیتونی ریز نمره اصلی رو ارائه بدی و منتظر هستی تا کارت پایان خدمتت ضادر بشه و بعدش میتونی ریز نمره اصلی رو واسشون ببری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    نگران نباش دوست عزیز شما ترجمه کن بفرست واسه دانشگاه اگر به هر دلیلی قبول نکرد بهشون بگو برای ثبت نام اصلی که حضوری هست ریز نمره اصلی رو ارائه میدی فعلا با توجه به بحث پایان خدمت نمیتونی ریز نمره اصلی رو ارائه بدی و منتظر هستی تا کارت پایان خدمتت ضادر بشه و بعدش میتونی ریز نمره اصلی رو واسشون ببری
    بسیار ممنونم از شما. امکانش هست بهترین جایی که ترجمه ناتی میکنه رو بهم معرفی بکنید؟

رشته و دانشگاه

بسیار ممنونم از شما. امکانش هست بهترین جایی که ترجمه ناتی میکنه رو بهم معرفی بکنید؟
    خواهش میکنم. راستش من مشهدی هستم تهران فکر میکنم میدان انقلاب هست

Junior Member

سلام به همگی و هم دردان و منتظرین گرامی.
    من بیش تر از 1 ماه و 18 روزه که معلقم ( بهترین کلمه ای در توصیف حالم).
    همه پستا رو خوندم فهمیدم : شانس و صبر و امید و زنگ و ایمیلم که معلق بودنو تایید میکنه.
    در اخر به صورت کلیشه ای : امید وار باشیم و صبر پیشه کنیم ویزامون بیاد البته من 15 جولای شروع درسمه )). التماس دعا ، انرژی مثبت ))

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط R7even نمایش پست ها
    همه پستا رو خوندم فهمیدم : شانس و صبر و امید و زنگ و ایمیلم که معلق بودنو تایید میکنه.
    در اخر به صورت کلیشه ای : امید وار باشیم و صبر پیشه کنیم ویزامون بیاد البته من 15 جولای شروع درسمه )). التماس دعا ، انرژی مثبت ))
    ایشالله میاد دوست عزیز. اما یه تماس بگیر و بگو که درست 15 جولای شروع میشه. نگران نباش چند روز اینور اونور بشه مشکلی نداره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط R7even نمایش پست ها
    خب این بستگی داره شما رشتتون چی هست و پروسه چک امنیتی شما چقدر طول میکشه. اگر تا دوشنبه هفته دیگه نیومد احتمال داره مجبور شین درخواست تاریخ جدید برای شروع دوره بدین و coe جدید رو واسه سفارت بفرستین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)