صفحه 8 از 31 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 308

موضوع: تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

پیش فرض پاسخ : تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

نقل قول نوشته اصلی توسط victorman نمایش پست ها
    وسط این اوضاع که هیچکس در محیط های اداری ایران جوابگو نیست وجود انسان های گلی مثل شما آدم رو به زندگی امیدوار میکنه.
    راستش مشکل من اینه که ریز نمرات اصلی رو به دلیل نداشتن کارت پایان خدمت نمی تونم بگیرم. برای همین ریز نمرات غیر رسمی دارم که اون رو دارالترجمه ترجمه نمیکنه.
    توی سایت تمام دانشگاه های استرالیا تاکید شدید داشتند که Official Documents باید داشته باشیم. حالا نمی‌دونم چیکار کنم. آیا ترجمه ناتی از مدرک اون رو official میکنه؟
    من خیلی زحمت کشیدم برای این موقعیت. مدت ها درس خوندم و چشمم رو طی یک سال یک نمره ضعیف کردم تا بتونم مقاله و کنفرانس جور کنم و پروپوزال دکتری بنویسم. حالا به خاطر نداشتن ریز نمره زحماتم داره به باد میره.
    شما ريز نمره موقتو ميگيري ترجمه ناتي ميكني بعد دانشگاه بهت پذيرش مشروط ميده
    بعد ميري وزارت علوم تاييديه ميگيري ميري مدركتو ازاد ميكني بعد اصل گواهي و اصل ريز نمررو بهت ميدن بعد دوباره اينارو ترجمه ميكني ميفرستي دانشگاه بهت پذيرش اصلي ميدن بعد ميره روال سفارت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سلام به همگی
    دوستان از اول جولای روند ویزا عوض شده و به صورت انلاین شده است. حالا چندتا سوال داشتم ممنون میشم کسی کمک کنه.
    1. آیا فقط به صورت انلاین باید برای ویزای تحصیلی اقدام کرد؟
    2. در قسمت GTE چه چیزی باید بنویسم؟
    3. ایا اطلاعاتی که وارد میکنم می تونم تغییر بدم؟
    اگر تا حالا کسی این کار انجام داده لطف بزرگی میکنه که راهنماییم کند.

Junior Member

سلام دوستان

امیدوارم ویزا همه عزیزان هر چه زودتر بیاد چون انتظار خیلی سخته.

من 10 اردیبهشت مدارکم رو فرستادم وچند روز بعد مدیکال رو فرستادم (حدود6روز) هنوز خبری از ویزا تا به امروز (30 تیر)نیست راهی برای اعتراض یا اگاهی از روند ویزا و زمانش کسی سراغ داره ؟ رشته و کارم هم حساس نیست اصلا.
    تقریبا از استرس نصف عمر شدیم

خدا به همگی صبر و تعجیل در دریافت ویزا رو عنایت کنه
    آمین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibaniasadi نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان از اول جولای روند ویزا عوض شده و به صورت انلاین شده است. حالا چندتا سوال داشتم ممنون میشم کسی کمک کنه.
    1. آیا فقط به صورت انلاین باید برای ویزای تحصیلی اقدام کرد؟
    2. در قسمت GTE چه چیزی باید بنویسم؟
    3. ایا اطلاعاتی که وارد میکنم می تونم تغییر بدم؟
    اگر تا حالا کسی این کار انجام داده لطف بزرگی میکنه که راهنماییم کند.
    فک کنم باید تو این تاپیک جوابتون رو پیداکنین

http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%D8%B9%D8%AF)

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

سلام دوستان من 1 جون 2016 مدارکمو واسه ویزای دانشجویی پست کردم ترمم هم 25 جولای شروع میشه و هنوز خبری از ویزا نیست
    با توجه به اینکه از اول جولای آنلاین شده نحوه درخواست ویزا و دیگه کسی پست نمیکنه مدارکشو از دوستان کسی هست که قبل از این قانون درخواست ویزا داده باشه؟
    چون معمولا کسایی که ویزاشون درست میشه دیگه به این انجمن سری نمیزنند اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیار من و بقیه دوستان قرار بده

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط a1364t نمایش پست ها
    سلام دوستان من 1 جون 2016 مدارکمو واسه ویزای دانشجویی پست کردم ترمم هم 25 جولای شروع میشه و هنوز خبری از ویزا نیست
    با توجه به اینکه از اول جولای آنلاین شده نحوه درخواست ویزا و دیگه کسی پست نمیکنه مدارکشو از دوستان کسی هست که قبل از این قانون درخواست ویزا داده باشه؟
    چون معمولا کسایی که ویزاشون درست میشه دیگه به این انجمن سری نمیزنند اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیار من و بقیه دوستان قرار بده
    سلام دوست عزیز
    یک ایمیل بزنین به سفارت که من درخواست ویزام هنوز در حال بررسی هست و ویزام نیومده و تاریخ شروع ترم هم گذشت چیکار کنم؟ اونا هم میگن باید درخواست تاریخ جدید برای ترم بدی و شما همون ایمیل رو به همراه اوکی استادت واسه دانشگاه بفرست و درخواست دیفر بده. بعد که coe جدید اومد واسه سفارت ایمیل کن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یک ایمیل بزنین به سفارت که من درخواست ویزام هنوز در حال بررسی هست و ویزام نیومده و تاریخ شروع ترم هم گذشت چیکار کنم؟ اونا هم میگن باید درخواست تاریخ جدید برای ترم بدی و شما همون ایمیل رو به همراه اوکی استادت واسه دانشگاه بفرست و درخواست دیفر بده. بعد که coe جدید اومد واسه سفارت ایمیل کن
    باسلام
    احتیاجی به ایمیل به سفارت نیست، وقتت تلف میشه
    از دانشگاه به همراه اکی استاد درخواست دیفر کن بعد CoE جدید که دادن اونو ایمیل کن سفارت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Monaaaaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان

امیدوارم ویزا همه عزیزان هر چه زودتر بیاد چون انتظار خیلی سخته.

من 10 اردیبهشت مدارکم رو فرستادم وچند روز بعد مدیکال رو فرستادم (حدود6روز) هنوز خبری از ویزا تا به امروز (30 تیر)نیست راهی برای اعتراض یا اگاهی از روند ویزا و زمانش کسی سراغ داره ؟ رشته و کارم هم حساس نیست اصلا.
    تقریبا از استرس نصف عمر شدیم

خدا به همگی صبر و تعجیل در دریافت ویزا رو عنایت کنه
    آمین
    راهي نيست، فقط صبر، من كه داغون شدم از انتظار
    ویرایش توسط Shimaa90 : July 25th, 2016 در ساعت 07:02 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a1364t نمایش پست ها
    منم دقيقا همين تاريخ پروسه ويزام شروع شد و تاريخ شروع كلاسم ٢٥ جولاي بود، از ادلايد ، دارم از استرس ميميرم. خيليييي بده بلاتكليفي. من پرسيدم و گفتن تا يك ماه بعد از شروع كلاس خودتونو برسونيد گرچه دانشگاه تمايل چنداني نداره ولي قانونه. رشته من مهندسي شيميه ميگن به اين خاطره، اصلا تمايلي ندارم ديفر كنم، فوريه خيلييييي ديره

سلام
    منم دیقیقا همین مشکل رو دارم.
    مدارکم کامله اما سربازی نرفتم. لیسانس علوم آزمایشگاهی دارم از دانشگاه تهران، برای bachelor of Nursing Graduate entry اپلای کردم.
    از QUT هم پذیرش گرفتم. میترسم اقدام کنم ویزام رد شه.
    چه پیشنهادی دارین شما؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)