صفحه 9 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 308

موضوع: تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

پیش فرض پاسخ : تجربيات دريافت ويزاي دانشجويي استراليا سال ٢٠١٦

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya21 نمایش پست ها
    من خودم ماه پيش يعني دسامبر ريجكت شدم
    بهشون خيلي سريع ي نامه زدم و مجدد پرونده فرستادم سفارت
    دلايلي كه من رو ريجكت كردن خيلي خنده دار و واقعا غير منطقي بود
    الان منتظرم كه جوابم بياد چون خيلي كار دارم براي انجام دادن و كلاسم هم فوريه شروع ميشه
    سلام
    منم دیقیقا همین مشکل رو دارم.
    مدارکم کامله اما سربازی نرفتم. لیسانس علوم آزمایشگاهی دارم از دانشگاه تهران، برای bachelor of Nursing Graduate entry اپلای کردم.
    از QUT هم پذیرش گرفتم. میترسم اقدام کنم ویزام رد شه.
    چه پیشنهادی دارین شما؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen240 نمایش پست ها
    نهخیر مهر ناتی دیگه مجاز نمی باشد و مدارک تا اونجایی که من میدونم باید ترجه شده اصلش را باید بدید
    ناتی ۲ حالت داره دوست عزیز،
    برای دریافت مدرک مترجمی ناتی ۱ امتحان انگلیسی به فارسی هست و ۳ امتحان فارسی به انگلیسی.
    اکثرا افراد فقط مدرک اولین امتحان رو دارن لذا مهرشون معتبر نیست.
    اگر به دارالترجمه خوبی مراجعه کنید معتبره.
    من خودم دادم دارالترجمه آبیز. ۲ تا شعبه داره. اخلاق ندارن اما معتبرن!
    تخفیف بگیرید حتما!

نقل قول نوشته اصلی توسط victorman نمایش پست ها
    بسیار ممنونم از شما. امکانش هست بهترین جایی که ترجمه ناتی میکنه رو بهم معرفی بکنید؟
    دارالترجمه آبیز

دوستان سلام، ممنون میشم من رو راهنمایی کنید..
    من 2 تا فوق لیسانس دارم یکی از فرانسه و دیگری از کره جنوبی،در حال حاظر برای مقطع دکترا Full scholarship گرفتم از استرالیا، ولی این 2 سالی که در ایران هستم جایی که کار کردم و نوع کار ربطی به رشته ای که بورس گرفتم نداره...برای درخواست ویزا مشکل دیگه ای که دارم هیچ نوع ملکی ندارم که سندش رو ارائه بدم...بهترین کاری که میتونم برای تهیه مدارک انجام بدم چی هست؟ چقدر شانس دارم که ویزا بگیرم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin79f نمایش پست ها
    دوستان سلام، ممنون میشم من رو راهنمایی کنید..
    من 2 تا فوق لیسانس دارم یکی از فرانسه و دیگری از کره جنوبی،در حال حاظر برای مقطع دکترا Full scholarship گرفتم از استرالیا، ولی این 2 سالی که در ایران هستم جایی که کار کردم و نوع کار ربطی به رشته ای که بورس گرفتم نداره...برای درخواست ویزا مشکل دیگه ای که دارم هیچ نوع ملکی ندارم که سندش رو ارائه بدم...بهترین کاری که میتونم برای تهیه مدارک انجام بدم چی هست؟ چقدر شانس دارم که ویزا بگیرم؟
    شما مدتی که فرانسه و کره بودین درخواست اقامت ندادین؟ هر دفعه بعد از پایان تحصیل برگشتین ایران بدون معطلی؟
    اگر جوابتون مثبت باشه خود همین ویزاهاتون مدرک مستدل هست و نگران نباشین فقط یک sop خیلی خوب لازم دارین که دوبار ارشد خوندن رو توجیه کنین و اینکه هدفتون از ادامه تحصیل چی هست. همین که سرکار بودین خودش خوبه مرتبط هم نباشه مهم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    شما مدتی که فرانسه و کره بودین درخواست اقامت ندادین؟ هر دفعه بعد از پایان تحصیل برگشتین ایران بدون معطلی؟
    اگر جوابتون مثبت باشه خود همین ویزاهاتون مدرک مستدل هست و نگران نباشین فقط یک sop خیلی خوب لازم دارین که دوبار ارشد خوندن رو توجیه کنین و اینکه هدفتون از ادامه تحصیل چی هست. همین که سرکار بودین خودش خوبه مرتبط هم نباشه مهم نیست
    بله من بعلت بیماری پدرم هر بار برگشتم، بعد از اینکه نطئن شدم مشکل ایشون برطرف شده اقدام کردم برای PHD ، هر دو فوق هم من Full scholarship داشتم، این کمک میکنه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin79f نمایش پست ها
    بله من بعلت بیماری پدرم هر بار برگشتم، بعد از اینکه نطئن شدم مشکل ایشون برطرف شده اقدام کردم برای PHD ، هر دو فوق هم من Full scholarship داشتم، این کمک میکنه؟
    خب خدا رو شکر بهبودی پدرتون حاصل شده... بعید میدونم خیلی مشکلی باشه با این شرایطی که شما داشتین و هر بار برگشتین کشورتون و درخواست اقامت هم ندادین. فقط تو SOP که واسه سفارت مینویسین نگین حالا که پدرم بهتر شدن خیالم راحت شده بزارین هنوز این احساس در آفیسر القا بشه که شما وابستگی زیادی به ایران دارین... به امید خدا که مشکلی نباشه...

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

اگه ديفر نكنم و منتظر بمونم چي ميشه؟
    منظورم اينه كه چون ريسرچ هستم و كورس ندارم ديرتر برم سر كلاس مشكلي پيش مياد واسم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط meappabr نمایش پست ها
    باسلام
    احتیاجی به ایمیل به سفارت نیست، وقتت تلف میشه
    از دانشگاه به همراه اکی استاد درخواست دیفر کن بعد CoE جدید که دادن اونو ایمیل کن سفارت
    منظورم اينه كه چون ريسرچ هستم و كورس ندارم ديرتر برم سر كلاس مشكلي پيش مياد واسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a1364t نمایش پست ها
    بعدا سفارت به هر حال ازت CoE جدید می خواد اگه چک امنیتیت اکی شده باشه بخواد ویزا بده
    که اگه تازه اون موقع بخوای اقدام کنی یه مقدار وقتت تلف می شه تا CoE جدید بگیری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)