صفحه 19 از 20 نخستنخست ... 91011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 198

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند از دانشگاه های ترکیه بر اساس رزومه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند از دانشگاه های ترکیه بر اساس رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق (مخابرات)، دانشگاه گیلان،
    معدل نهایی :16.33

2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : تافل 91 (ریدینگ: 24، لیسنینگ: 22، اسپیکینگ: 21، رایتینگ: 24)

3- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :هنوز امتحان ندادم ولی فبریه امتحان میدم و فکر میکنم توی کوانت نمره خوبی بگیرم.

4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم متاسفانه!

5- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم!

6- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : کارشناسی ارشد، مهندسی برق (مخابرات)

7- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : بیلکنت، کوچ و سابانچی

8- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : 3 ترم TA مدارهای الکتریکی 1 بودم، رنک اول گرایش مهندسی مخابرات و جزء 15 درصد اول ورودی کل برق (کل گرایش‌ها) بودم، رتبه کنکور ارشد هم 3 درصد اول شد ولی خب انتخاب رشته نکردم. حالا نمیدونم تاثیر داره یا نه.

9- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : فول فاند

دوستان ممنون میشم در مورد شانس من تخمین بزنید، با این رزومه میشه به ترکیه بورسلاری که مربوط به دانشگاه های دولتی هم هست امید داشت؟ مثلاً میدل ایست یا بغازیچی.
    مورد بعدی اینه که من الان به یکی از اساتید کوچ و یکی از اساتید سابانچی ایمیل زدم ولی جواب نگرفتم، به نظرتون شانسم خیلی کمه اگه بدون استاد اپلای کنم؟

وضعیت خوبی دارین. فرم رنک اولیتون هم وقت اپلای بفرستین براشون. جی آر ای برای شما همون کوانت مهم هست. اگر هم در نهایت جواب نگرفتین از استاد، توی فرم اپلای به ترتیب اولویت اون استادایی رو که میخواین باهاشون کار کنین رو بنویسین و حتما این اساتید به رزومتون نگاه میکنن و مدارکتون رو بررسی میکنن.

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی شیمی-شریف-14.13

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :بیوتکنولوژی-علم و صنعت-18.14

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :هنوز امتحان ندادم و دارم میخونم.

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :هنوز امتحان ندادم و دارم میخونم.

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای بیوتکنولوژی

8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : سابقه TA درس مندسی متابولیک و تدریس نرم افزار تخصصی مندسی متابولیک در دانشگاه

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :هر فاندی که بتونم بگیرم.

میخواستم ببینم برای دکترا شانسی برای پذیرش دارم؟خیلی ممنون

Junior Member

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی :-

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :علوم و مهندسی آب-دانشگاه گیلان-16.85

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :سازه های آبی-دانشگاه گیلان-18.25

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان ندادم ولی دارم آماده میشم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان ندادم ولی دارم آماده میشم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 مقاله isi اکسپت شده در نوبت چاپ 4 مقاله ژورنال داخلی چاپ شده

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :8 مقاله کنفرانسی داخلی نمایه شده در ISC

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :دکترای مهندسی عمران ژئوتکنیک

8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : فنی خاورمیانه، کوچ، سابانچی و بیلکنت

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : جز استعداد درخشان در دوره کارشناسی، تدریس دروس آزمایشگاهی در دانشگاه- برگزاری چند کارگاه آموزشی در دانشگاه- رتبه دو رقمی در کنکور سراسری کارشناسی ارشد

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : Full Fund

Junior Member

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: میکروبیولوژِی _ دانشگاه آزاد واحد پزشکی تهران_19/25
    رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : کارشناسی ارشد هماتولوژِی یا میکروبیولوژی پزشکی
    دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:دانشگاه آنکارا-استانبول_آتاتورک
    نکات برجستۀ رزومه : 3 ماه کارآموزی در آزمایشگاه تشخیص طبی
    میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : فول فاند

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh1998 نمایش پست ها
    رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: میکروبیولوژِی _ دانشگاه آزاد واحد پزشکی تهران_19/25
    رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : کارشناسی ارشد هماتولوژِی یا میکروبیولوژی پزشکی
    سلام
    معمولا این دانشگاهها فاند نمیدن ب خارجی ها

همانطور که دوست عزیز starblue7750 اشاره کردند دانشگاههای فوق دولتی هستند و توضیحاتی در مورد تفاوت این دانشگاهها در این پست قبلا نوشتم.

و در مورد حتی پذیرش هم نمیشه نظر داد چون نمرات GRE و... هم نیاز هست تا بشه نظر دقیق تری داد.

در مورد فاند از دانشگاههای خصوصی و... باید رزومه پژوهشی هم ارائه بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    همانطور که دوست عزیز starblue7750 اشاره کردند دانشگاههای فوق دولتی هستند و توضیحاتی در مورد تفاوت این دانشگاهها در این پست قبلا نوشتم.

و در مورد حتی پذیرش هم نمیشه نظر داد چون نمرات GRE و... هم نیاز هست تا بشه نظر دقیق تری داد.

در مورد فاند از دانشگاههای خصوصی و... باید رزومه پژوهشی هم ارائه بدین.
    سلام دوست عزیز

واسه ارشد منظورتون اینه که مقاله نیازه ؟

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

این دانشگاه ها فاند دانشگاهی مستقل ندارند. دو امکان وجود دارد. یا از طریق بورس دولت ترکیه در یکی از این دانشگاه ها پذیرفته شوید یا اینکه استادی از این دانشگاه شما را برای کار در پروژه ای که خودش دارد قبول کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahad116 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

واسه ارشد منظورتون اینه که مقاله نیازه ؟
    برای پروژه هایی که در دانشگاهها هستند، خوب هستند کسانی که مقاله ندارن ولی استاد در پروژه شرکت داده، ولی برای بورسیه دانشگاههای خصوصی که هزینه های زیادی را پوشش میدن که البته بیشتر دانشگاههای تاپ خصوصی هست بله من تا جایی که دیدم اکثرا افرادی انتخاب شدن که رزومه پژوهشی قوی دارن، چون دانشگاه در قبال اون هزینه سنگین شما را پشتیبانی میکنه وگرنه صرف داشتن معدل خوب و... زیاد براشون اهمیت نداره چون تعداد دانشجویی که میگیرن هم خیلی پایینه.

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی کامپیوتر - صنعتی ارومیه - ۱۴.۷۴
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : آزاد - تبریز - ۱۸.۵۰(تز ندادم)

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : تافل ۸۴(R:22,L:18,S:23,W:21)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :کوانت ۱۶۰

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ۱( نفر سوم)

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : ارشد مجدد( کامپیوتر- data science- AI )

8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : یکی از دانشگاه های آنکارا یا استانبول ترجیحا (سابانجی- متو - کوچ - اوزیین- بغازایچی )

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :سابقه برنامه نویسی به مدت ۲ سال به علاوه کار در زمینه یادگیری ماشین.

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : شهریه معاف بشه
    (در ضمن من دو ترمه برای ایتو اپلای می کنم و ریجکت شدم)
    [/COLOR][/FONT][/SIZE][/SIZE][/B]

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)