صفحه 18 از 20 نخستنخست ... 891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 198

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند از دانشگاه های ترکیه بر اساس رزومه

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند از دانشگاه های ترکیه بر اساس رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران - بوعلی همدان - 13.5

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران سازه - تبریز - 16.4

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : فعلا ندارم ولی تا شروع اپلای میتونم به 6 یا 6.5 برسم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یکی سابمیت شده ولی نتیجه مشخص نیست

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : -

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری عمران

8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : یکی از دانشگاه های ازمیر یا آنکارا یا استانبول

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : دو یا سه هزار لیر که مخارج تامین بشه
    ببخشید شرایط رو کلی نوشتم. یخوام بدونم با این وضع و با نمره زبان آیلتس 6 میتونم امیدی داشته باشم برای فول فاند دکتری؟
    برای دانشگاههای طراز اول فکر نکنم شانسی داشته باشید (البته شما حتما اقدام کنید)

بیشتر بر روی دانشگاههایی به غیر از دانشگاههای تاپ تمرکز کنید، برای اون دانشگاهها شانس بیشتری می تونید داشته باشید.

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :تربیت بدنی -دانشگاه سراسری ارومیه - 18.57

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : سهمیه ارشد دانشگاه سراسری(بخاطر معدل الف ) ترم اخر لیسانس هستم م

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :جهاد دانشگاهی زبان تموم کردم تافل فقط اماده میشم و ازمون میدم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : تربیت بدنی

8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : دانشگاه اژه (ege ) یا ازمیر یا انتالیا آکدنیز

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :مربی ژیمناستیک(با سابقه دوم کشوری) - داور کشوری ژیمناستیک -

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : فول

نقل قول نوشته اصلی توسط aminbudaghi نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :تربیت بدنی -دانشگاه سراسری ارومیه - 18.57

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : سهمیه ارشد دانشگاه سراسری(بخاطر معدل الف ) ترم اخر لیسانس هستم م

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :جهاد دانشگاهی زبان تموم کردم تافل فقط اماده میشم و ازمون میدم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : تربیت بدنی

8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : دانشگاه اژه (ege ) یا ازمیر یا انتالیا آکدنیز

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :مربی ژیمناستیک(با سابقه دوم کشوری) - داور کشوری ژیمناستیک -

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : فول
    با سلام

دوست عزیز برای رشته تون من نمیتونم نظر بدم چون اطلاعی ندارم

ولیِ، دانشگاه اژه و آکدنیز دولتی هستند و فول فاندی که شما می خواین را نمیدن

دانشگاه ازمیر هم تعطیل شده.

Junior Member

سلام. خوبین؟ من دانشگاهای انگلیسی زبان ترکیه میخوام ارشد مجدد اپلای کنم. آیا برای ارشد مجدد گفتن اینکه مدرک ارشد یبار داریم نکته مثبته یا منفی؟ بعضیا میگن با لیسانس اپلای کن و برخیا هم بر عکسش. خواهشا راهنمایی کنین ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی : -

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی کامپیوتر، شهید باهنر کرمان

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :16.15

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندادم اما میتونم بالای 100 بگیرم دارم آماده میشم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :ندادم اما پایه ریاضی بسیار قوی دارم و میتونم نمره بالایی کسب کنم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک ISI ژورنال داخلی نویسنده سوم از سه نفر (UNDER REVIEW) یک ISI از یکی از معتبر ترین ژورنال های IEEE نویسنده اول از سه نفر (UNDER REVIEW)

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 1 مقاله کنفرانس داخلی ایندکس شده در IEEE

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : کارشناسی ارشد یا دکتری مستقیم مهندسی کامپیوتر، IT

8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کوچ، بیلکنت و بقیه دانشگاه های خصوصی

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : 3 ترم TA، رنک دوم ورودی، 2 ترم کار کردن در آزمایشگاه پژوهشی، سخنران چند کنفرانس داخلی، پروژه کارشناسی بسیار خوب که دارم ازش یه مقاله کنفرانس بین المللی در میارم

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : فول فاند

دوستان ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که با این رزومه میتونم کشور های دیگه ای هم پذیرش فول فاند بگیرم؟
    خیلی ممنون از محبتتون

سلام . با این رزرومه کدام دانشگاهای ترکیه میتونم ارشد مجدد پذیرش با فاند بگیرم؟
    معدل لیسانس: ۱۳.۷۰ فیزیک
    معدل ارشد: ۱۵.۶۸
    مقاله: یک‌مقاله خارجی
    زبان: به زودی اماده میشه در حد ۶.۵ یا ۷
    جی ار ایی : هنوز اماده نیست
    جی در ایی سابجکت: نمیره خوبی میارم اپریل ازمون دارم
    به نظرتون بگم که یه ارشد دارم یا نه؟ چون گرایشم رو‌میخام عوض کنم
    ممنون

Junior Member

سلام بزرگواران. شرایط من به این شکله آیا میتونم فاند کامل بگیرم برا دکتری یا ارشد مجدد؟
    کارشناسی : مهندسی کشاورزی دانشگاه تبریز معدل 14
    ارشد: مهنسی ایمنی بهداشت محیط زیست(HSE) دانشگاه تهران معدل 17.5
    مقالات : یک ISC و یه ISI در حال آماده کردن.
    برا رشته مرتبط با ارشد میخوام اقدام کنم

لیسانس - برنامه ریزی شهری و منطقه ای - دانشگاه ارومیه - 16.90
    تافل: 110
    جی آر ای: 310
    یک همایش و یک علمی پژوهشی هر دو داخلی
    5 سال گپ تحصیلی - سن: 28
    برای کدوم دانشگاههای خصوصی میتونم فول فاند بگیرم؟ شانسم برای بورسیه دولتی چطوره؟

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق (مخابرات)، دانشگاه گیلان،
    معدل نهایی :16.33

2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : تافل 91 (ریدینگ: 24، لیسنینگ: 22، اسپیکینگ: 21، رایتینگ: 24)

3- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :هنوز امتحان ندادم ولی فبریه امتحان میدم و فکر میکنم توی کوانت نمره خوبی بگیرم.

4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم متاسفانه!

5- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم!

6- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : کارشناسی ارشد، مهندسی برق (مخابرات)

7- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : بیلکنت، کوچ و سابانچی

8- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : 3 ترم TA مدارهای الکتریکی 1 بودم، رنک اول گرایش مهندسی مخابرات و جزء 15 درصد اول ورودی کل برق (کل گرایش‌ها) بودم، رتبه کنکور ارشد هم 3 درصد اول شد ولی خب انتخاب رشته نکردم. حالا نمیدونم تاثیر داره یا نه.

9- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : فول فاند

دوستان ممنون میشم در مورد شانس من تخمین بزنید، با این رزومه میشه به ترکیه بورسلاری که مربوط به دانشگاه های دولتی هم هست امید داشت؟ مثلاً میدل ایست یا بغازیچی.
    مورد بعدی اینه که من الان به یکی از اساتید کوچ و یکی از اساتید سابانچی ایمیل زدم ولی جواب نگرفتم، به نظرتون شانسم خیلی کمه اگه بدون استاد اپلای کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidekhan نمایش پست ها
    سلام . با این رزرومه کدام دانشگاهای ترکیه میتونم ارشد مجدد پذیرش با فاند بگیرم؟
    معدل لیسانس: ۱۳.۷۰ فیزیک
    معدل ارشد: ۱۵.۶۸
    مقاله: یک‌مقاله خارجی
    زبان: به زودی اماده میشه در حد ۶.۵ یا ۷
    جی ار ایی : هنوز اماده نیست
    جی در ایی سابجکت: نمیره خوبی میارم اپریل ازمون دارم
    به نظرتون بگم که یه ارشد دارم یا نه؟ چون گرایشم رو‌میخام عوض کنم
    ممنون
    اکثر دانشگاه های ترکیه نمره زبان تافل میخوان. معدلتون بد نیست خوبم نیس، اگه جی آر ای سابجکت خوب بیارید از همه دانشگاه هایی که فاند میدن شانس دارین. به نظر من بگید که ارشد دارین و دلیل اینکه میخواین عوض کنین رو مفصل توضیح بدین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)