صفحه 48 از 48 نخستنخست ... 3839404142434445464748
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 477 , از مجموع 477

موضوع: سوال های دوستان در خارج از کشور

پیش فرض پاسخ : سوال های دوستان در خارج از کشور

دوستان یه سوال

کسایی که با معافیت تحصیلی خارج از کشور هستند برای رفت و آمد به ایران محدودیت دفعاتی یا زمانی دارن؟ (مثه اون محدودیتی که واسه مشمولا بعد تحصیل هستش که میگه 90 روز مجموعا دو بار)

Junior Member

سلام به همگی،
    من معافیت کفالت دایم دارم و ۱۳۹۵ برای تحصیل اومدم آمریکا. دو ساله از ارشدم فارغ التحصیل شدم.
    بلاخره بعد از کلی انتظار گرین کارتم صادر شده. بلیط گرفتم بیام برای دیدار خانواده.
    چون اینجا مشغول کار هستم بعد از چند هفته مبایست برگردم.
    قبل از اومدن به ایران میخوام مطمین شم که موقع خروج از ایران بخاطر معافیت کفالت به مشکل نمیخورم.
    آیا منبعی وجود داره که بشه اطلاعات بروز در مورد مشمولین معافیت کفالت رو دریافت کرد؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من قرارداد کاری دارم ولی پایان خدمت ندارم. بنظرتون هنگام خروج مامور فرودگاه مهر ویزا نگاه می کنه که ببینه تفریحی می خوام برم یا کاری. یعنی بنظرتون ممکنه نذارن برم.....

Junior Member

دوستان سلام یک سوال داشتم بنده
    این قانون که مشمول غایب که سه سال خارج از ایران بوده باشه می‌تونه سالی دو بار به مدت سه ماه برگرده به ایران تا ۱۴۰۰ اعتبار داره
    سوال بنده اینه که همیشه یه قانونی برای دوستان مشمول غایب تو خارج از کشور بوده که بتونن برگردن اگر خواستن بدون اینکه ممنوع الخروج شن و به نظرتون میشه رو این حساب کرد برای بعد ۱۴۰۰ هم ؟

Junior Member

دوستان سلام یک سوال داشتم بنده
    این قانون که مشمول غایب که سه سال خارج از ایران بوده باشه می‌تونه سالی دو بار به مدت سه ماه برگرده به ایران تا ۱۴۰۰ اعتبار داره
    سوال بنده اینه که همیشه یه قانونی برای دوستان مشمول غایب تو خارج از کشور بوده که بتونن برگردن اگر خواستن بدون اینکه ممنوع الخروج شن و به نظرتون میشه رو این حساب کرد برای بعد ۱۴۰۰ هم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

سلام

من دکنری ام رو ۲۰ دسامبر 2019 گرفتم و قصد دارم برگردم و برم سربازی. مدرکم رو در سایت میخک ابلود کردم تا تایید بشه. سوالم اینه که بعد از تایید باید در سامانه سجاد درخواست نامه نظام وظیفه بزنم؟

مراحل یس گرفتن وثیقه رو اطلاع دارین ؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان و وقت به خیر. من دانشجوی سال اول هستم و برای تشکیل پرونده دانشجویی/ استفاده از تسهیلات غیر ارزی اقدام کردم. بعد از تشکیل پرونده در سامانه میخک، به سفارت ایران مراجعه کردم و پرونده من به وزارت بهداشت ارجاع شد و گفتند که منتظر تاییدیه وزارتخانه باشم، الان که برای دریافت مهر خروج (معافیت عوارض خروج) تماس گرفتم، میگن که بایستی حضوری به وزارت بهداشت مراجعه کنم! امکان پیگیری آنلاین یا تلفنی برای تایید پرونده نیست؟ ممنون می شم اگر کسی تجربه مشابه داره راهنمایی کنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)