نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 477

موضوع: سوال های دوستان در خارج از کشور

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کنترل در فرودگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط navaliira نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکل کوچیک دارم. من تو آلمان درس میخونم، تو سفارت پرونده دانشجویی هم دارم، می‌خوام برم ایران و رو حساب این پرونده مهر خروج هم گرفتم. ولی‌ مشکل اینجاست که دارم رشتمو عوض می‌کنم و چند روز بعد از مهر خروج گرفتنم، یه ویزای جدید تو پاسپورتم خورده، صفحهٔ بعد مهر خروج.
    هر وقت میرم ایران و میام یه شماره موقع خروج تو فرودگاه میدن بهم که برم یه اتاقی‌ مال اداره گذرنامه چک کنن. اونجا چیو چک می کنن؟ می‌خوام بدونم حالا که نه سفارت نه وزارت علوم از تحصیلات جدید من خبر ندران، از این ویزا که توشم از رشته جدید نوشته هم خبری ندران، دچار مشکل نمیشم موقع خروج؟ نمیگن این ویزا چیه؟ چرا صفحه بعد از مهر خروجه؟ یا چرا ثبت نشده از طرف سفارت ایران واسه ما...؟
    من الان وقت مطلع کردن سفارت و دنبال اون وزارت علوم و غیره ندارم، چند روز دیگه بلیت دارم، ممنون میشم هرکی‌ میتونه کمک کنه!

سلام دوست عزیز

بنظر من که مشکل حادی بنظر نمیاد؛ اگر مدارکت کامل باشه اینجا احنمالا بتونی با یکی دو روز دوندگی درستش کنی.

هر چند تلفن 24 ساعته 2777 برای مشکلات ایرانیان خارج از کشوره، تا حالا که درست حسابی جواب میدادند.
    شما هم اگر سوالت رو پرسیدی جوابش رو هم لطف کن اینجا بذار.

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کنترل در فرودگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

بنظر من که مشکل حادی بنظر نمیاد؛ اگر مدارکت کامل باشه اینجا احنمالا بتونی با یکی دو روز دوندگی درستش کنی.

هر چند تلفن 24 ساعته 2777 برای مشکلات ایرانیان خارج از کشوره، تا حالا که درست حسابی جواب میدادند.
    شما هم اگر سوالت رو پرسیدی جوابش رو هم لطف کن اینجا بذار.

موفق باشید
    مساله اینجاست که من کارای اداری دانشگاهم تازه داره انجام می‌شه و طول میکشه. من قبل از اون می‌خوام برم ایران بدون اینکه به سفارت یا وزارت علوم خبر بدم، انگار که هنوز همون جای قبلیم درس میخونم. سوألم اینه که تو اون اتاق تو فرودگاه، شماره‌ای که چک می‌کنن چیه؟ اصلا کاری به اینکه ویزای من بعد از مهر خروجم ثبت شده دارن یا نه، فقط مهر واسشون مهمه؟ از اینکه بخوام خارج بشم و بهم گیری بدن که چرا ویزات با اونی‌ که سفارت دیده فرق داره نگرانم!!! احتمالش کمه، ولی‌ عواقبش برام خیلی‌ زیاده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)