صفحه 17 از 48 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 477

موضوع: سوال های دوستان در خارج از کشور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال های دوستان در خارج از کشور

سلام .. من در مقطع دكترا در حال تحصيل در كانادا با ويزاي دانشجويي هستم و براي تعطيلات كريسمس به ايران اومدم ... سوالم اينه كه دريافت نامه از سايت نشا براي خروجي به اداره گذرنامه صرفا براي عدم پرداخت عوارض خروجي هست يا اينكه اجباري است و بايد انجام بدم و بدون اون نميتونم خارج شم؟
    ممنون ميشم دوستان مطلع راهنمايي كنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_p نمایش پست ها
    سلام .. من در مقطع دكترا در حال تحصيل در كانادا با ويزاي دانشجويي هستم و براي تعطيلات كريسمس به ايران اومدم ... سوالم اينه كه دريافت نامه از سايت نشا براي خروجي به اداره گذرنامه صرفا براي عدم پرداخت عوارض خروجي هست يا اينكه اجباري است و بايد انجام بدم و بدون اون نميتونم خارج شم؟

شما مهر خروج از کشور دارید؟ برای تاریخی که بلیط دارید.
    این مهر رو باید از سفارت یا کنسولگری ایران در کشور محل تحصیل می گرفتید

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Tele-Communications at UTM

ممنون ميشم دوستان مطلع راهنمايي كنن.
    خیر شما بدون مهر خروج نمیتونید خارج بشید. الان باید توی سایت نشا درخواست بدین و وزارت علوم یک نامه برای شما صادر میکنه که می برید اداره گذرنامه و مهره خروج رو توی سیستمشون میزنن.
    .The Reality is not always the Beauty and the Beauty is not always the Reality, as well

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunnynight نمایش پست ها
    شما مهر خروج از کشور دارید؟ برای تاریخی که بلیط دارید.
    این مهر رو باید از سفارت یا کنسولگری ایران در کشور محل تحصیل می گرفتید
    سفارت ایران در کانادا تعطیل شده و من هیچ کاری برای اجازه خروج در کانادا نکردم.
    اینجا در ایران باید چه مراحلی طی بشه ؟
    برای دریافت نامه معرفی به اداره گذرنامه چه مدارکی لازمه ؟ لازم به ذکر است بانک اصل گواهی اشتغال بتحصیل را برای تکمیل پرونده برای دریافت دلار دانشجویی نزد خود نگه داشته است.
    اگه خودم نرسم برم تهران، دوستم میتونه بگیره نامرو ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iripilot نمایش پست ها
    خیر شما بدون مهر خروج نمیتونید خارج بشید. الان باید توی سایت نشا درخواست بدین و وزارت علوم یک نامه برای شما صادر میکنه که می برید اداره گذرنامه و مهره خروج رو توی سیستمشون میزنن.
    ممنون از اطلاع رسانیت ... چه مدرکی لازمه برای گرفتن نامه ؟ اصله اشتغال به تحصیلم گیره بانکه برای دریافت دلار !

Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از اطلاع رسانیت ... چه مدرکی لازمه برای گرفتن نامه ؟ اصله اشتغال به تحصیلم گیره بانکه برای دریافت دلار !
    همون اصل اشتغال به تحصیلت لازمه.
    .The Reality is not always the Beauty and the Beauty is not always the Reality, as well

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارائه ی نامه ی ثبت نام دانشگاه در ابتدای هر ترم تحصیلی به وزارت علوم

ازدواج در سفارت برای کسی که سرباز فراری است:

دوستان، نامزد من سرباز فراری و سیتیزن کانادا است. آیا ما امکان این را داریم که در سفارت ایران در مالزی عقد کنیم؟ در هنگام عقد در این مورد که سرباز فراری هستند آیا امکانش است که گیر بدهند و بگن چون سرباز فراری هستی عقد نمی کنیم؟

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : ارائه ی نامه ی ثبت نام دانشگاه در ابتدای هر ترم تحصیلی به وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط saraebad نمایش پست ها
    ازدواج در سفارت برای کسی که سرباز فراری است:

دوستان، نامزد من سرباز فراری و سیتیزن کانادا است. آیا ما امکان این را داریم که در سفارت ایران در مالزی عقد کنیم؟ در هنگام عقد در این مورد که سرباز فراری هستند آیا امکانش است که گیر بدهند و بگن چون سرباز فراری هستی عقد نمی کنیم؟

بهتره سوالاتون رو از سفارت تلفنی بپرسین. جواب می دن.
    ولی فکر نکنم ربطی داشته باشه.

سلام خدمت دوستان.
    من یه وضعیت خیلی ... دارم. من از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش مستر گرفته بودم در حالی که خودم مسترم را تو ایران خونده بودم برای همین معافیت سربازی نمیتونستم بگیرم. برای پیداکردن امکان خروزج از کشور من یک پذیرش دکترا از مالزی گرفتم و توی نظام وظیفه هم اجازه خروج کشور را به مقصد مالزی گرفتم و حتی چند شب هم مالزی بودم ولی تصمیم گرفتم برم کانادا و مستر بخونم. حالا یک سال رد شده و من هنوز دارم مستر توی کانادا میخونم. میخواستم بدونم اگه من توی همین دانشگاهی که دارم مستر میخونم ترنسفر کنم به دکترا مشکلی برای برگشت به کشور پیدا میکنم؟
    با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_Question نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان.
    من یه وضعیت خیلی ... دارم. من از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش مستر گرفته بودم در حالی که خودم مسترم را تو ایران خونده بودم برای همین معافیت سربازی نمیتونستم بگیرم. برای پیداکردن امکان خروزج از کشور من یک پذیرش دکترا از مالزی گرفتم و توی نظام وظیفه هم اجازه خروج کشور را به مقصد مالزی گرفتم و حتی چند شب هم مالزی بودم ولی تصمیم گرفتم برم کانادا و مستر بخونم. حالا یک سال رد شده و من هنوز دارم مستر توی کانادا میخونم. میخواستم بدونم اگه من توی همین دانشگاهی که دارم مستر میخونم ترنسفر کنم به دکترا مشکلی برای برگشت به کشور پیدا میکنم؟
    با سپاس
    شما میتونین در یک مقطع تحصیلی دانشگاهتون رو عوض کنین. اول باید ترنسفر کنید بعد پذیرش دکترا رو ببرین تا دانشگاه شما عوض بشه. اما از اینکه بگن این ۱ سال چه کار میکرده نمیدونم. چون شما هنوز پرونده اشتغال به تحصیل در سفارت ایران در مالزی ندارین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)