صفحه 38 از 45 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 477

موضوع: سوال های دوستان در خارج از کشور

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال های دوستان در خارج از کشور

سلام

من در ایران دانشجو دکتری بودم و بعد از گذاشتن وثیقه ۵ میلیونی واسه کنفرانس زدم اومدم کانادا و الان اینجا دانشجو هستم ۴ سال، کسی میدونه وضعیت من چه جوری هست؟!
    الان دفتر حفاظت منافع به من مهر تردد میده واسه سالی سه ماه؟ مشکلی پیش نمیاد بزم؟ لطفا اگه تجربه مشابه دارین یا دیدین بگین

دوستان با سلام
    من مهر خروج مشمولين رو پارسال بدون ظبط وسیقه گرفتم - الان میتونم باش برم ایران و خارج شم بدون دردسر نظام وظیفه؟
    ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

قانون رفت و آمد مشمولین به ایران که تا سال 95 اعتبار داره ،به نظرتون چه موقع قانون جدیدش رو اعلام می کنند ؟ موقع بخصوصی از سال این جور قوانین اعلام میشه؟

Ramyar:
    Ramyar:
    سلام...چند تا سوال دارم که فکر می کنم شما می تونید کمکم کنید.ممنون میشم جواب بدین:
    1.قصد گرفتن خروج موقت به کشور عراق به قصد سفر زیارتی رو دارم. 4 واحد از دوره کارشناسی مونده که تا اخر تیر فارغ التحصیل میشم...آیا به من مجوز خروج زیارتی داده می شه؟
    2- بعد از فارغ التحصیلی هم میشه مجوز خروج به قصد زیارت گرفت؟
    3- آیامی تونم از عراق به ترکیه با پاسپورتی که دارم سفر کنم؟
    4- با این اجازه خروجی که دارم می تونم به جای شهرهای زیارتی مثلا به اربیل برم؟
    5- بعد از گرفتن اقامت دایم کانادا می تونم برگردم ایران برای دیدن خونوادم و شرایطش رو لطفا توضیح بدین
    ممنون

دوستان کسی که خارج مشغول به کار هست و مشمول سربازی هم هست و تو ایران سربازی نرفته و با وثیقه خارج شده، چطور می تونه اصل مدرک تحصیلی اش رو از ایران بگیره؟‌راهی هست آیا؟ تبصره ای چیزی...

Junior Member

سلام و خسته نباشيد خدمت دوستاني كه بي منت و منفعت زحمت مي كشن.
    بنده ليسانس هستم و فوق ليسانس رو هم بعد دو ترم انصراف دادم. تا ارديبهشت ٩٦ فرصت دارم خودمو به نظام وظيفه معرفي كنم. آيا راهي هست كه با گزاشتن وثيقه و چشم پوشي از دريافت آن از كشور خارج بشم جهت تحصيل ؟ نحوه ي رفت و آمدم به كشور چطوري ميشه؟ بعد يه مدت ميشه خريد سربازيو؟ مدركي كه از اونجا دريافت خواهم كرد در ايران معتبر خواهد بود؟ خيلي ممنون ميشم اين سوالارو جواب بدين.

با سلام
    دانشجویانی که مشمول هستند و با معافیت تحصیلی خارج از کشور تحصیل می کنن اگه بخوان ایران سر بزنن و مهر خروج دانشجویی در پاسپورتشون درج شده باشه هنگام خروج از ایران از نظر نظام وظیفه مشکلی ندارند؟ آیا نیاز به اقداماتی به غیر از گرفتن مهر خروج دانشجویی از سفارت ایران هست؟

Junior Member

دوستان کسی در مورد تمدید این قانون خروج مشمولین بعد از سال ۹۵ چیزی شنیده؟ به نظرم باید هرچه زودتر کاری بکنیم درخواست گروهی چیزی درست بکنیم بفرستیم وزارت خارجه ، نظام وظیفه و.... وگرنه ممکنه (به احتمال زیاد)قانون تمدید نشه و مثل قبل نشه تا چند سال رفت ایران....

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad_haji نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد تمدید این قانون خروج مشمولین بعد از سال ۹۵ چیزی شنیده؟ به نظرم باید هرچه زودتر کاری بکنیم درخواست گروهی چیزی درست بکنیم بفرستیم وزارت خارجه ، نظام وظیفه و.... وگرنه ممکنه (به احتمال زیاد)قانون تمدید نشه و مثل قبل نشه تا چند سال رفت ایران....
    مگه قراره تمدید نشه قانون؟
    >>>

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy نمایش پست ها
    مگه قراره تمدید نشه قانون؟

بله ممکنه. چون این یک تبصره بود که سال 1392 تصویب کرد دولت و تا آخر امسال فقط اعتبار داره. یعنی اگر تقاضا نباشه برای تمدیدش، مسکوت می مونه و از سال 96 دیگه نمی شه با مهر خروج مشمولین تردد کرد.
    به نظرم باید همه به وزارت خارجه، نظام وظیفه، شورای ایرانیان خارج از کشور و... ایمیل و نامه و غیره بزنند تا تمدیدش کنند. اگه کسی نخاد اونها هم کاری نمی کنند قطعا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)