صفحه 8 از 48 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 477

موضوع: سوال های دوستان در خارج از کشور

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Tele-Communications at UTM

پیش فرض پاسخ : سوال های دوستان در خارج از کشور

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد هستم در خارج از ایران. الان برای ارشد تو همین رشته خودم از امریکا پذیرش گرفتم واسه همون فوق.حالا می تونم برم؟باید چکار کنم؟وزارت اجازه می ده؟

Junior Member

سلام.یه سوال دارم.خیلی استرس دارم.من 26 اسفند 89 رفتم ایران 29 فروردین خارج شدم از ایران.تا اونجا که به من گفته بودند من می تونستم 2 بار در سال به مدت 3 ماه برم ایران.الان به من می گن که چون یک بار رفتی دیگه نمی تونی تابستون بری.می شه راهنماییم کنین؟
    اگه اینطور باشه که یه بار می شه رفت ایران و من برم ایران چی می شه؟جریمه باید بدم؟

Junior Member

پیش فرض خروج از کشور

خواهش میکنم کمکم کنید من مشمولم اما پاسپورت دارم قصد دارم برم مالزی درس بخونم در ضمن الانم دانشجوم اما میخوام یه جوری یواشکی در برم ایا مالزی به من پذیرش میده ؟ایا من ثبت نام میکنن؟اصلا میتونم از کشور خارج شم ؟اگه اونجا اعتبار پاسم تموم بشه ایا پاسپورتم تمدید میکنن؟ با سپاس

Junior Member

سلام من برای دکترا پدیرش گرفتم و میخوام معافیت فوق لیسانسم رو تمدید کنم آیا باید اصل مدرک فوقم توسط سفارت تایید شه؟ (من تو سوئد فوق خوندم تو سوئد هم دکترا قبول شدم

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1942 نمایش پست ها
    سلام من برای دکترا پدیرش گرفتم و میخوام معافیت فوق لیسانسم رو تمدید کنم آیا باید اصل مدرک فوقم توسط سفارت تایید شه؟ (من تو سوئد فوق خوندم تو سوئد هم دکترا قبول شدم
    مثل این که مدرک و یا ریز نمرات، که بهتره آدم ریز نمرات کامل بگیره که بی خودی مدرک رو خط خطی نکنین
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member Sat آواتار ها

سلام

من دانشجوی ارشدم...می خوام تابستون برم ایران....حدود دو ماه پیش توی سفارت پرونده تشکیل دادم گفتن مدارکو خودشون میفرستن ایران....میخواستم بدونم با داشتن اشتغال به تحصیل و ریز نمراتی که پاس کردم وزارت علوم بهم اجازه خروج میده؟.....کاره دیگه ای لازمه که انجام بدم؟؟؟...مرسی
    ویرایش توسط Sat : May 26th, 2011 در ساعت 03:31 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Sat نمایش پست ها
    سلام

من دانشجوی ارشدم...می خوام تابستون برم ایران....حدود دو ماه پیش توی سفارت پرونده تشکیل دادم گفتن مدارکو خودشون میفرستن ایران....میخواستم بدونم با داشتن اشتغال به تحصیل و ریز نمراتی که پاس کردم وزارت علوم بهم اجازه خروج میده؟.....کاره دیگه ای لازمه که انجام بدم؟؟؟...مرسی
    برای استفاده از قانون ورورد و خروج دانشجویان بدون لحاظ کردن نظام وظیفه حتما باید با کنسولگری هماهنگ کنید و بعد وارد ایران شوید .مگر اینکه معافیت تحصیلی داشته باشید.

Junior Member Sat آواتار ها

سلام
    مرسی از جوابتون....والا من وثیقه گذاشتم و معافیت تحصیلی گرفتم....با این حساب آیا اشتغال به تحصیل و ریز نمرات برای اجازه خروج کافیه؟...

Junior Member

کسی میدونه اگه این گواهی اشتغال به تحصیل رو بعد از 6 ماه نفرستیم چی میشه؟ وثیقه ضبط میه؟ اگه میشه کی؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

سلام
    سوال من اینه که دانشجویانی که در خارج از ایران درسشون تموم میشه و میرن سفارت تقاضای فارغ التحصیلی میدن ؛ خوده سفارت معافیت تحصیلیشون رو باطل می کنه ؟ یا باید بیان برن ایران وزارت علوم یا جای دیگه ایی اینکار رو بکنن؟
    پاسپورتم رو یه چند ماهی بعد فارغ التحصیلی نیاز دارم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)