صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 86

موضوع: برای گرفتن fund چه شرایطی لازمه؟؟؟

Junior Member lastquark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مخابرات میدان

پیش فرض پاسخ : برای گرفتن fund چه شرایطی لازمه؟؟؟

این که میگید رتبه دانشگا تو گرفتن فاند مهمه، رتبه دانشگاه کارشناسی مهم تره یا ارشد؟ من داشگاه لیسانسم زیاد دانشگاه خوبی نبود (البته سراسری بود) و معدل لیسانسم هم 15.17 شد. ولی دانشگاه ارشدم که الان در حال تحصیل هستم دانشگاه خوبیه (شهید بهشتی). به نظرتون من با معدل بالای 16 ارشد و نمره زبان خوب شانس گرفتن پذیرش با فاند تو رشته برق-مخابرات رو دارم؟ واسه دانشگاههی کجا شانسم بیشتره؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

نقل قول نوشته اصلی توسط lastquark نمایش پست ها
    این که میگید رتبه دانشگا تو گرفتن فاند مهمه، رتبه دانشگاه کارشناسی مهم تره یا ارشد؟ من داشگاه لیسانسم زیاد دانشگاه خوبی نبود (البته سراسری بود) و معدل لیسانسم هم 15.17 شد. ولی دانشگاه ارشدم که الان در حال تحصیل هستم دانشگاه خوبیه (شهید بهشتی). به نظرتون من با معدل بالای 16 ارشد و نمره زبان خوب شانس گرفتن پذیرش با فاند تو رشته برق-مخابرات رو دارم؟ واسه دانشگاههی کجا شانسم بیشتره؟
    ممنون
    با توجه به نتایج پذیرش و ریجکت,میتونید ببینید با معدل بالای 17 ارشد و نمرات زبان خوب و مقاله شانس گرفتن فاند را دارید.
    فقط تو پروسه پذیرش ناامید نشید

Junior Member lastquark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مخابرات میدان

خب الان یعنی چی؟؟!! میبخشید ولی من جواب سوالم رو نگرفتم. یعنی آیا رتبه دانشگاه کارشناسی تو گرفتن فاند مهمه یا رتبه دانشگاه ارشد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

نقل قول نوشته اصلی توسط lastquark نمایش پست ها
    خب الان یعنی چی؟؟!! میبخشید ولی من جواب سوالم رو نگرفتم. یعنی آیا رتبه دانشگاه کارشناسی تو گرفتن فاند مهمه یا رتبه دانشگاه ارشد؟
    هیچ کدام! رزومه شما و نمرات زبان شما تاثیر مستقیم داره تو گرفتن فاند.

Junior Member

سلام .
    دوستان از ان جایی که بنده این سوالو در 3 جای دیگر هم مطرح کردم و کسی اطلاعی نداشت , لذا سوالم رو این جا مطرح کردم . پس از کمی نامربوط بودن مبحث از همگی عذر خواهی می کنم .

من یک سوال داشتم در مورد نحوه پر کردن فرم هایی مثل Bank statement , CSS . از اونجایی که در مقطع undergard شما برای گرفتن fund حتما باید این فرم رو پر کنید ( فرم CSS ) و پر کردن این فرم ها زیاد فرقی با پر کردن فرم های دوره graduate نداره , سوالو این جا مطرح می کنم . تو این فرم یه قسمت داره که درامد سالیانه پدر و مادرتون رو توش می نویسین و بعد باید مهر و امضای رسمی بانک روش بخوره . افرادی مثل بنده که شغل پدرشون ازاده , مدرک رسمی برای درامد سالیانمونو چطوری باید در بیارم که بانک برام امضاش کنه ؟ چون من اصلا اطلاعی ندارم که چطوری باید واسه شخصی که فقط گردش حساب و چیزهای دیگر ( مثل رسید چک های دریافتی ) داره , درامد رسمی سالیانشو دراورد ؟ لطفا می تونید راهنماییم کنید ؟

ممنون .

پیش فرض پاسخ : کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل

سلام دوستان- من می خوام واسه phd بورسیه بگیرم - میشه راهنمایی کنید باید از کجا شروع کنم step by step سرگردونم

Junior Member

درود بر همه دوستان
    به نظر شما من که رشته ام ادبیات فارسی -ارشد-بوده است -با رزومه ای تقریبا خوب: معدل بالا، دبیری انجمن، تدریس، مقاله داخلی البته...-
    شانس گرفتن فاند یا اسکولارشیب برای رشته های مرتبط با رشته خودم مثل نقد ادبی، ادبیات زنان، ادبیات تطبیقی.... در مقطع دکتری دارم.
    اگر آری، کدام دانشگاه ها بیشتر توجه به علوم انسانی... و این جور رشته ها دارند؟
    چون اکثر شما دوستان رشته هاتون فنی، مهندسی، پزشکیه! این را می پرسم.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان.
    بالاخره چی شد؟
    دانشگاه ازادعلوم وتحقیقات تهران که بادانشگاههای علامه وشهیدبهشتی برابری میکندچون ازادهست پس ارزشی ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یعنی کسیکه ازاین دانشگاه فارغ التحصیل شده امیدی به گرفتن فاندنداشته باشد غیررررررررررررررررممکنه.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abravan نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    بالاخره چی شد؟
    دانشگاه ازادعلوم وتحقیقات تهران که بادانشگاههای علامه وشهیدبهشتی برابری میکندچون ازادهست پس ارزشی ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یعنی کسیکه ازاین دانشگاه فارغ التحصیل شده امیدی به گرفتن فاندنداشته باشد غیررررررررررررررررممکنه.
    سلام
    مدتهاست این بحث ها به سرانجام رسیده شما باز می پرسید. خیر موردی نداره. همه چیز به رزومه شما بر میگرده و معدلتون. خیلی ها رو میشناسم از این دانشگاه که فاند گرفتند. نون تلاشتون رو سعی کنید به دست بیارید نه اسم دانشگاهتون.
    فقط 1-2 دانشگاه هستند که خارج ایران داشتن مدرک از اونها نکته مثبت تلقی میشه. در بقیه موارد روزمه شماست که حرف اول رو میزنه.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

من هم شنیدم fund برای دکترا خیلی راحتتره. واسه فوق خیلی خیلی سختتره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)