صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 86

موضوع: برای گرفتن fund چه شرایطی لازمه؟؟؟

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

بچه ها اگر کسی اطلاع داره سریع نظرش رو بگه:
    به اینجور سوال ها که معمولا بعد از ابراز علاقه برای در نظر گرفته شدن فاند پرسیده میشه چگونه باید پاسخ داد؟Can you attend XXX if departmental funding is not available?
    yes یا no?
    اگر no بزنیم تاثیری روی فاند داره؟ نکنه مشکلی ایجاد کنه؟....

پیش فرض پاسخ : برای گرفتن fund چه شرایطی لازمه؟؟؟

اگر ميشه شرايط گرفتن فاند رو به صورت كامل و اينكه شانسه گرفتن فاند با مقالات تا چه حدي بيشتر ميشه رو بگين اگر كسي مقاله اي نداشته باشه بازم احتمال گرفتن فاند هست؟؟؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Master of power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maryallen نمایش پست ها
    سلام.
    من موضوعات این بخش رو خوندم اما یه یزری برام سواله. ایا Fund برای رشته های مختلف متفاوته؟؟؟ مثلا من یه شخصی رو می شناسم که شرایطش خیلی خوب بود اما fund کامل بهش ندان. فقط خرج تحصیلش رو دادن !!! اونم نرفت
    شخص مورد نظر
    9 تا مقاله داشت (بین المللی)
    IELTS:6.5
    نمره ی پایان نامه ارشد:19.75
    معدل: 19
    البته دانشگاه آزاد درس می خوند!!!
    چرا با این شرایط بهش ندادن یکی جواب بده به نظر من خیلی عجیبه!! این رو هم اضافه کنم که راست می گفت بنده ی خدا تازه آقا Assisstantهم هست!
    یعنی من اصلا امید نداشته باشم که نصفش رو هم به من بدن.
    ممنون از جواباتون(پیشاپیش)

بنظر من اینکه چه دانشگاهی درس خوندید خیلی در گرفتن فاند تاثیر داره..برای اثبات حرفم برید از همین سایت نتایج پذیرش رو ببینید

با سلام
    من امسال به دانشگاه وارد میشم برای کارشناسی و رشتم برق هستش
    نتیجه کلی این تاپیک این شد که اسم دانشگاه تاثیر به سزایی در فاند گرفتن ندارد ؟
    یعنی فرقی نداره که من چه مدرکه کارشناسیی رو از دانشگاه امام خمینی قزوین گرفته باشم و چه از تبریز یا اصفهان ؟
    من خودم در تهران هستم و حمل و نقلم به قزوین خیللی راحت هستش ولی برای شهر هایی مثل اصفهان و تبریز مجبورم به صورت دانشجویی زندگی کنم
    با این اوصاف میرزه که برای اسم دانشگاه ( حالا به غیر از معدل ) به اصفهان یا تبریز برم
    با سپاس

Banned
    رشته و دانشگاه
    Master of power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط anonymousalex نمایش پست ها
    با سلام
    من امسال به دانشگاه وارد میشم برای کارشناسی و رشتم برق هستش
    نتیجه کلی این تاپیک این شد که اسم دانشگاه تاثیر به سزایی در فاند گرفتن ندارد ؟
    یعنی فرقی نداره که من چه مدرکه کارشناسیی رو از دانشگاه امام خمینی قزوین گرفته باشم و چه از تبریز یا اصفهان ؟
    من خودم در تهران هستم و حمل و نقلم به قزوین خیللی راحت هستش ولی برای شهر هایی مثل اصفهان و تبریز مجبورم به صورت دانشجویی زندگی کنم
    با این اوصاف میرزه که برای اسم دانشگاه ( حالا به غیر از معدل ) به اصفهان یا تبریز برم
    با سپاس
    اولا ورود شما ور به یونی تبریک میگم
    دوما شما نتیجه عکسی از این تاپیک گرفتید؟ اتفاقا نوع و اسم دانشگاه تاثیر بسزایی در گرفتن فاند داره..شما برید نتایج پذیرش رو نگاه کنید و متوجه حرف من میشید..دانشگاه صنعتی اصفهان به هیچ وجه با یونی قزوین قابل قیاس نیست..صنعتی اصفهان یکی از یونی های تاپ مهندسی هست و در خارج از کشور هم شناخته شده است..پیشنهاد من اینه که هدف آیندتون رو بخاطر مسائلی از قبیل دوری از خانه رها نکنید..شما که قصد رفتن به اون طرف آب رو داری پس دیگه نباید بگی که قزوین واسم راحتت تره..پیشنهاد من اینه که توی این سه دانشگاهی که نام بردید اول صنعتی اصقهان بعدش تبریز بعدش قزوین

Junior Member

باسلام من فارغ اتحصیل رشته سیستم های کامپیوتری دانشگاه امیرکبیر با معدل 15 و خورده ای هستم،رشته لیسانسم مهندسی کامپیوتر نرم افزار با معدل 15.30 از دانشگاه پیام نور هستش،آیا شانسی برای گرفتن فاند دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی-حسابداری

با سلام
    من دانشجوی کارشناسی پیام نور هستم به نظرتون میتونم برای ارشد اقدام به گرفتن فاند کنم؟
    به نظرتون این کار شدنیه؟
    از الان باید چه کار کنم؟
    چه چیز هایی لازمه؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط m74 نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی کارشناسی پیام نور هستم به نظرتون میتونم برای ارشد اقدام به گرفتن فاند کنم؟
    به نظرتون این کار شدنیه؟
    از الان باید چه کار کنم؟
    چه چیز هایی لازمه؟
    با تشکر

دوست عزیز
    اول اینکه هر کاری شدنی اگه خودت بخوایی
    شما بسته به رزومه آکادمیکت (مقاله و کارهای علمی و پروژه هایی که کار کردید و کنفرانس های علمی و مدارک و گواهینامه ها علمی و دوره ها و....)
    و البته توانایی زبانیتون (تاقل ایلتس جی ار ای و ....)
    میتونید شانستون رو برای گرفتن فاند بالا ببرید
    از الان شما به نظرم اول به فکر گرفتن مدرک زبانتون باشید
    و دوم با توجه به اینکه دانشجوی کارشناسی هستین سعی کنید با استاد یا دوستانتون که دانشجوی ارشد یا دکترا هستن در ارتباط باشید و روی کارهای علمی و فرستادن نتایج به کنفرانس ها و یا ژورنال ها همکاری کنید
    بازم عرض میکنم:
    اول و اخر زبان و زبان
    وسطش میتونه کار کردن روی مقاله هاتون باشه
    البته چون دانشجوی لیسانس هستین دادن کنفرانس هم میتونه خیلی کمکتون کنه (اگه نتونستید ژورنال چیزی سابمیت کنید)
    و شما با توجه به دانشگاه لیسانستون بهتره که روی توانایی دیگه تون مقل زبان و کارهای علمیتون بیشتر تمرکز کنید

یه پیشنهادم میتونه این باشه که برای دوره ارشد روی دانشگاه های خوب داخل کشور تمرکز کنید و ایشالا برای دکترا برید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_m_m_s نمایش پست ها
    باسلام من فارغ اتحصیل رشته سیستم های کامپیوتری دانشگاه امیرکبیر با معدل 15 و خورده ای هستم،رشته لیسانسم مهندسی کامپیوتر نرم افزار با معدل 15.30 از دانشگاه پیام نور هستش،آیا شانسی برای گرفتن فاند دارم؟

دوست عزیز همه شانس دارند و شما هم حتما دارید
    بسته به رزومه اکادمیکتون و نمره زبانتون و زمینه کاریتون و شباهتش با استادهای هدف، شانستون بالا و پایین میشه
    نگران نباشید و تلاشتون رو بکنید که رزومه تون رو قوی تر کنید
    دوستانی با رزومه های خیلی ساده الان توی بهترین دانشگاه ها هشتند و نمونه هاشون کم نیست اصلا

پس امیدوار باشید و نمره زبان و رزومه تون رو بسازید

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)