صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 86

موضوع: برای گرفتن fund چه شرایطی لازمه؟؟؟

Junior Member Novelcomplex آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D student inorganic chemistry

پیش فرض پاسخ : برای گرفتن fund چه شرایطی لازمه؟؟؟

سلام دوستان عزیز
    ا کسی ازاطلاعی از گرفتن فاند برای posdocمنظورم شرایطشه
    منون میشم اگه توضیح بدین

فقط باید ایمیل بزنی و بپرسی
    تو دانشکده های متفاوت بگرد چون ممکنه استادای متفاوت فاند داشته باشن

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

به نظر من در گرفتن فاند شانس نقش به سزایی دارد. ممکن است شما رزومه خوبی داشته باشید و با استادی که زمینه کار مشابه شما هست تماس بگیرید ولی در آن موقع استاد به اصطلاح تیمش را بسته باشد یعنی قبل شما دانشجویانی با اون استاد مکاتبه کرده و اوکی را گرفته باشند یا استاد فاند برای گرفتن دانشجوی جدید نداشته باشد.
    بلعکس ممکن است رزومه متوسط باشد ولی یک استاد یک فاند عالی گرفته باشد و نیاز شدید به فردی داشته باشد که در یک موضوع خاص تجربه یا در یک زمینه تخصص داشته باشد در آن صورت ممکن است بعضی ضعفهای آن دانشجو را اغماض کند.
    پس اپلای در زمان مناسب، به گروه مناسب و شخص مناسب اهمیت دارد و چون تاحدودی به احتمالات ربط پیدا می کند پس شانس هم تاثیر گذار است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نکته دیگر در زمینه گرفتن فاند داشتن نمره زبان بالا و GRE(بخصوص اگر برای آمریکا اقدام می کنید) اهمیت زیادی دارد و می توانند جبران ضعفهای احتمالی در رزومه شما شامل معدل نسبتا پایین یا نبود مقاله و ... باشند. ضمنا در پیشرفت تحصیلی شما و سهولت زندگی تاثیر بسیاری داشته باشند. پس توصیه من سرمایه گذاری در یادگیری درسهای پایه و تخصصی و در کنار آن یادگیری و تقویت زبان، زبان و زبان است.
    مورد دیگر مقاله است. ولی متاسفانه باورهای غلطی درباره آن وجود دارد. امروزه مد شده دانشجوی لیسانس به جای تقویت خود در درسهای پایه از سال دوم به بعد به فکر دادن مقاله است. خوب حالا اگر توانست یک مقاله ای در یک کنفرانس یا یک ژورنال نامعتبر یا حتی ISI بدهد که (البته دلیلی بر اعتبار ژورنال و مقاله نیست) فکر می کنید چه مشکلی از مسایل مهندسی یا علوم را که ذهن پژوهشگران را به خود مشغول کرده می تواند حل کند. لذا آن استادی که رزومه را می بیند و حتی مقاله فرد متقاضی را می خواند با اندک دانشی هم می تواند متوجه شود که اصطلاحا این مقاله junk paper است یا خیر؟ آیا مقاله کپی ایده شخص دیگر یا استفاده از یک تکنیک برای حل مساله که وجود خارجی ندارد یا .... پس حتی داشتن مقاله بی کیفیت میتواند اثر منفی هم بگذارد. ضمنا بعضی از دانشجویان هم با نوشتن اسم یکدیگر در مقاله هم یا تغییر اندک در مقاله و تغییر عنوان و ارسال همزمان به چند کنفرانس یا ژورنال تلاش در افزایش تعداد پابلیکیشن دارد که البته از مصادیق تقلب علمی محسوب می شود.
    هدف از انتشار مقاله در واقع اطلاع دادن و به اشتراک گذاشتن یافته های شما در طول انجام پروژه تحقیقی خودتان است. البته یک مقاله باکیفیت که حاصل یک تحقیق واقعی باشد، در صورتیکه بطور مناسب نوشته و ارایه شود نشانگر توانایی پژوهشی شما است و مسلما توسط استاد هم تشخیص داده شده و تاثیر مثبتی بر روند پذیرش خواهد داشت.
    ویرایش توسط nima56 : October 9th, 2015 در ساعت 07:21 AM
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Novelcomplex نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ا کسی ازاطلاعی از گرفتن فاند برای posdocمنظورم شرایطشه
    منون میشم اگه توضیح بدین
    پست داک یک شغل است و حقوق دارد. باید روی سایت دانشکده ها دنبال پوزیشن بگردید یا با استادها تماس بگیرید ببینید پوزیشن پست داک دارند یا نه. مهمترین شرط برای گرفتن پست داک داشتن سابقه پژوهشی مرتبط و قوی است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nanomaterial

سلام دوستان عزیز.من تازه ارشد رشته نانو فناوری یکی از دانشگاهای خوب ایران قبول شدم.با توجه به اینکه تقریبا 2 سال طول میکشه ارشدم تموم بشه توی این 2 سال چیکار کنم بتونم صد درصد وای دکتری فاند کامل بگیرم؟(مثلا معدل چند/چنتا مقاله/یا چیزای دیگه که لازمه)کشورش هم بین اروپا و استرالیا و کانادا و آمریکا برام فرقی نمیکنه فقط بتونم فاند بگیرم.سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط amirttt نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.من تازه ارشد رشته نانو فناوری یکی از دانشگاهای خوب ایران قبول شدم.با توجه به اینکه تقریبا 2 سال طول میکشه ارشدم تموم بشه توی این 2 سال چیکار کنم بتونم صد درصد وای دکتری فاند کامل بگیرم؟(مثلا معدل چند/چنتا مقاله/یا چیزای دیگه که لازمه)کشورش هم بین اروپا و استرالیا و کانادا و آمریکا برام فرقی نمیکنه فقط بتونم فاند بگیرم.سپاس
    سلام چیزی به اسم صد در صد در این دنیا وجود نداره ولی اگه بخوای شانستو بالا ببری اول از همه معدل خوب (بالای 18) مقاله ای اس ای (هر چه بیشتر بهتر و مخصوصا در ژورنال های ایمپکت بالاو نویسنده اول هم باشی) نمره زبان(ایلتس یا تافل رو هر دانشگاهی حداقل هاش توی هر رشته فرق میکنه باید اون حداقل را بیاری)
    اگه امریکا بخوای که جی ار ای خوبم میخواد دیگه ولی اروپا و استرالیا شدیدا مقاله محورن.
    موفق باشی

پیش فرض درباره دانشگاه calarts کاليفرنيا

سلام شرمنده نميدونم جاي درستي دارم سوالمو ميپرسم يا نه...اين اولين سوالمه تو اين انجمن
    سوال من اينه:من امسال يني سال نود و چهار کنکور تجربي دادم ولي نميخوام تو ايران برم دانشگاه يعني قصد دارم خارج از کشور تحصيل کنم سوالم اينه که آيا يکي مثل من ميتونه توي دانشگاه calarts تحصيل کنه؟اصلا شانسي هست که قبول بشم؟يا اينکه اگر من مثلا يک انيميشن کوتاه خوب ساخته باشم که توي چند تا جشنواره معتبر جايزه برده باشه آيا اين ميتونه بهم کمک کنه توي اين دانشگاه قبول بشم؟کلا هر نظر يا تجربه اي در اين باره داريد لطفا بگيد ممنون ميشم.

پیش فرض پاسخ : درباره دانشگاه calarts کاليفرنيا

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrastegar نمایش پست ها
    سلام شرمنده نميدونم جاي درستي دارم سوالمو ميپرسم يا نه...اين اولين سوالمه تو اين انجمن
    سوال من اينه:من امسال يني سال نود و چهار کنکور تجربي دادم ولي نميخوام تو ايران برم دانشگاه يعني قصد دارم خارج از کشور تحصيل کنم سوالم اينه که آيا يکي مثل من ميتونه توي دانشگاه calarts تحصيل کنه؟اصلا شانسي هست که قبول بشم؟يا اينکه اگر من مثلا يک انيميشن کوتاه خوب ساخته باشم که توي چند تا جشنواره معتبر جايزه برده باشه آيا اين ميتونه بهم کمک کنه توي اين دانشگاه قبول بشم؟کلا هر نظر يا تجربه اي در اين باره داريد لطفا بگيد ممنون ميشم.
    سیستم اپلای دانشگاه ها مشخصه. شما کافیه مدارک مورد نیاز رو تا تاریخ ددلاین دانشگاه ارائه بدید و وایسید تا دپارتمان تصمیم بگیره برای تحصیل شما در مقطع لیسانس. ولی خب معمولا برای لیسانس فاندی هیچ جای دنیا وجود نداره. برای مستر هم به سختی فاند میدن لیسانس که هیچی دیگه. اگه میتونید هزینه تحصیلتون رو بدید اقدام کنید. معمولا شهریه دانشگاه های امریکا استرالیا و کانادا و بعضی کشورهای اروپایی مثل دانمارک و هلند بالاست. این که بخواید انیمیشن معرفی تهیه کنید بعید میدونم اصلا قبول کنن همچین چیزی رو. مدارک اپلای دانشگاه ها مشخصه و همشونو توی سایت دانشگاه نوشته. معمولا گواهی مدرک دیپلم و ریز نمرات و نمره زبان و چیزای دیگه میخوان. همه مدارک رو توی سایت دانشگاه میتونید پیدا کنید.

پیش فرض پاسخ : درباره دانشگاه calarts کاليفرنيا

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_12 نمایش پست ها
    سیستم اپلای دانشگاه ها مشخصه. شما کافیه مدارک مورد نیاز رو تا تاریخ ددلاین دانشگاه ارائه بدید و وایسید تا دپارتمان تصمیم بگیره برای تحصیل شما در مقطع لیسانس. ولی خب معمولا برای لیسانس فاندی هیچ جای دنیا وجود نداره. برای مستر هم به سختی فاند میدن لیسانس که هیچی دیگه. اگه میتونید هزینه تحصیلتون رو بدید اقدام کنید. معمولا شهریه دانشگاه های امریکا استرالیا و کانادا و بعضی کشورهای اروپایی مثل دانمارک و هلند بالاست. این که بخواید انیمیشن معرفی تهیه کنید بعید میدونم اصلا قبول کنن همچین چیزی رو. مدارک اپلای دانشگاه ها مشخصه و همشونو توی سایت دانشگاه نوشته. معمولا گواهی مدرک دیپلم و ریز نمرات و نمره زبان و چیزای دیگه میخوان. همه مدارک رو توی سایت دانشگاه میتونید پیدا کنید.
    ممنون منم همين فکرو ميکردم ولي راستش اين صفحه که تو سايت خود دانشگاه هست نظرمو عوض کرد تو اين صفحه اصلا مستقيما يک سايتي معرفي کرده که براي ايرانيا تو آمريکا فاند و اسکولارشيپ ميگيره.پس بايد يک راهي باشه که فاند بدن به ايرانيا ديگه نه؟اگر من اشتباه فهميدم بگين.مرسي خيلي ممنون اينم آدرس اون صفحه اي که گفتم:https://calarts.edu/financial-aid/in...ional-students

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)