صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 86

موضوع: برای گرفتن fund چه شرایطی لازمه؟؟؟

پیش فرض پاسخ : برای گرفتن fund چه شرایطی لازمه؟؟؟

چیزی به اسم فاند و پذیرش نداریم. استادها بعضا و خیلی نادرتر از پست داک visiting researcher قبول می کنند که در زمینه خاصی توانایی خاصی داشته باشه و مقاله داشته باشه. شما اول یه همچین استادی که رزومه شما رو بپسنده و کسی رو با این شرایط بخواد باید پیدا کنید. طبعا در زمینه ای که سابقه ای ندارید شما رو نخواهند خواست. سابقه مینیمم میشه دکترا از یه دانشگاه شناخته شده دنیا + 4-5 مقاله با کیفیت بالا.

ممنون، درست متوجه شدم: يعنى معدل ليسانس مهم نيست، دكترا از دانشگاه تهران، شريف و اميركبير(تو رشته هاى مهندسى) خوب و مقبوله، مقاله با كيفيت هم كه لازمه
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    چیزی به اسم فاند و پذیرش نداریم. استادها بعضا و خیلی نادرتر از پست داک visiting researcher قبول می کنند که در زمینه خاصی توانایی خاصی داشته باشه و مقاله داشته باشه. شما اول یه همچین استادی که رزومه شما رو بپسنده و کسی رو با این شرایط بخواد باید پیدا کنید. طبعا در زمینه ای که سابقه ای ندارید شما رو نخواهند خواست. سابقه مینیمم میشه دکترا از یه دانشگاه شناخته شده دنیا + 4-5 مقاله با کیفیت بالا.

معدل ليسانس تو این سطح مهم نیست ولی میزان مقبولیت دکترای ایران و مقاله با کیفیت خروجی از اونها جای بحث داره! شما اگه تازه دکترا گرفتین میتونید دنبال پست داک باشید. شدنی تره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متاسفانه برق و همین حوالی

نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    ممنون، درست متوجه شدم: يعنى معدل ليسانس مهم نيست، دكترا از دانشگاه تهران، شريف و اميركبير(تو رشته هاى مهندسى) خوب و مقبوله، مقاله با كيفيت هم كه لازمه
    ممنون

با احترام به دوست خوبم من یه داستانی رو تعریف کنم شاید بد نباشه. یکی از اساتید ما(دانشگاه های تهران) که می خواست برای پست داک بره، نتونست و بنده خدا چون ایران زده شده بود رفت دانشگاه تورنتو دوباره دکترآ بخونه. ایشونم خیلی آدم کار درستی بودند. دکترا رو شریف گرفته بودند(تو رشته برق و یه استاد معروف شریف) و کلی مدال المپیاد و از این جور چیزها داشتند. خلاصه بگم نمی شه یه نسخه برا همه پیچید. برای پست تا اونجا که می دونم حتما استاد باید بخواد شما رو که احتمال پیدا کردنش تو سطح پست داک به نظرم زیاده.

گفتم شاید اگه این داستان رو بگم بد نباشه.
    برای اطلاعات بیشتر پیام خصوصی بدید تا این شخص رو کامل اطلاعتشون رو بدم اگه دوست داشتید.

آرزوی سلامتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام.آیا امکان گرفتن فاند برای مستر پرستاری برای فارغ التحصیل دانشگاه تهران صرفا با معدل لیسانس عالی و نمره تافل بالا وجود داره؟البته منظورم کاناداست
    با داشتن gre کانادا بهتر فاند میده یا امریکا؟
    به طور کل وضعیت پذیرش پرستاران تو آمریکا و کانادا چطوره؟
    باتشکر

سلام دوستان کار درست
    من ازدانشگاه ازاد-اراک مهندسی عمران هستم
    لطفا بفرمایید که برای فاند کامل برای MASTER OR یا PHDبیوسته چه شرایطی را باید داشته باشم
    منظورم ایا میتونم از سایت خود دانشگاه ها USAمتوجه بشم
    ببخشید من تازه واردم

نقل قول نوشته اصلی توسط Freeman98 نمایش پست ها
    سلام.آیا امکان گرفتن فاند برای مستر پرستاری برای فارغ التحصیل دانشگاه تهران صرفا با معدل لیسانس عالی و نمره تافل بالا وجود داره؟البته منظورم کاناداست
    با داشتن gre کانادا بهتر فاند میده یا امریکا؟
    به طور کل وضعیت پذیرش پرستاران تو آمریکا و کانادا چطوره؟
    باتشکر
    سلام تا من ميدونم براي اين رشته جي آر اي نميخواد و اين مخصوص داشجويان فني و مهندسي هست
    و من شنيدم كه كانادا بيشتر از امريكا خواهان قشر پرستار هست. ..........موفق باشين..................

نقل قول نوشته اصلی توسط x20 نمایش پست ها
    سلام دوستان کار درست
    من ازدانشگاه ازاد-اراک مهندسی عمران هستم
    لطفا بفرمایید که برای فاند کامل برای MASTER OR یا PHDبیوسته چه شرایطی را باید داشته باشم
    منظورم ایا میتونم از سایت خود دانشگاه ها USAمتوجه بشم
    ببخشید من تازه واردم
    دوست عزیز
    اصلا نمیشه یه نسخه واحد برای دریافت فاند کامل پیچید اما اگر :
    معدلتون بالا باشه ( با سیستم 4 حداقل 3 به بالا باشه ) و در کنارش برای آمریکا تافل بالای 100 و GRE حداقل 315 به بالا ( خصوصا ریاضی بالای 165 ) میتونید به دریافت فاند امیدوار باشید . در این میون کارهای تحقیقاتی ، مقامهای بین المللی ، مقالات و کارهای پژوهشی میتونه شانس شما رو برای دریافت فاند بیشتر و بیشتر بکنه .
    شاد و موفق و سلامت باشید .

Junior Member

سلام
    اول اینو بگم که من تازه به فکر افتادم و خیلی در مورد شرایط پذیرش ها نمیدونم و هنوز برای مدرک زبان اقدام نکردم و یک برنامه یک یا دوساله دارم برای کارم . اما چون بهرحال خرج دانشگاه خودش برام یک سده بزرگه
    من لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد هستم معدلم 16:10. چند سالی تیاتر کار کردم(جایزه ای ندارم) ولی علاقه ام بیشتر به سینما است . چندیست که در سینمای جوان آموزش فیلمسازی میبینم .
    سوال من اینه که اگر من در جشنواره های ملی کشور جوایزی بگیرم امکان اینکه بتوانم بورسیه رشته سینما بشم هست !؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    معدل ليسانس تو این سطح مهم نیست ولی میزان مقبولیت دکترای ایران و مقاله با کیفیت خروجی از اونها جای بحث داره! شما اگه تازه دکترا گرفتین میتونید دنبال پست داک باشید. شدنی تره.
    من برعکس خودم که اشتباه وحشتناک وارد فیلد پزشکی شدن را انجام دادم! برادرم مثل بشر مهندسی خوند و معدلش منتها زیاد بالا نیست حدودا 16 هست . منتها اساتیدش که از دانشگاهای خوبی مثل استنفورد و ... هم جزوشن هست ریکام های خوبی بهش میدند چون توی درس اونا دانشجوی فعالی هست و .... مقاله هم توی همین لیسانس دو تا داره کاره میکنه با اعضای هیئت علمی دانشگاهشون. به نظرتون اینها میتونن ضعف در معدل رو پوشش بدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)