صفحه 97 از 193 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

برادر من دو امتیاز کم داره....تاریخ امتحان ایلس اش بعد سابمیت است..
    .می تونیم الان نمی ره ایلس رو تخمینی بزنیم تا ماه بعد امتحان بده....مدارک زبان رو اصافه کنیم.....ترجمه مدرک تحصلی رو باید اسکن کنیم و ضمیمه مدارک برای وقتی که می خواهیم سابمیت بکنیم یا نه بعد که سابمیت و پرداخت رو انجام دادیم افسر میگه بفرستیم؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس نرم افزار

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

سلام دوستان
    یه سوال داشتم من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیم رو پیدا نمی کنم که از روش بخوام تاریخ بزنم
    اگه تاریخ گرفتن مدرک رو اشتباه بزنم امکان ویرایشش هست یا نه ؟
    ممنون میشم اگه کسی میدونه جوابمو بده

سلام دوستان
    ساخت اکانت در هرزمانی ممکن است یا ساختن اکانت هم در همین زمانهای محدود که برای سابمیت اعلام میشود باید انجام شود؟

این جواب سایت مهاجرت

Madame,
    Monsieur,

En réponse à votre courriel, nous vous informons que si vous avez déjà créé votre compte dans Mon projet Québec dans le cadre duprogramme régulier des travailleurs qualifiés, vous pouvez mettre à jour votre demande ou y apporter certaines modifications aussi longtemps que vous n'aurez pas soumise celle-ci.
    Vous pourrez soumettre votre demande à compter du 13 juin prochain uniquement. En effet, la nouvelle période de réception des demandes d'immigration se fera entre le 13 et le 20 juin prochain. Le Ministère acceptera alors 5 000 demandes.
    Une fois votre demande soumise, vous ne pourrez plus y apporter de modifications avant de recevoir une invitation de notre part. Pour ce faire, nous déposerons un message dans votre boîte de messagerie de Mon projet Québec qui vous confirmera que vous pouvez apporter des modifications dans votre demande en ligne, le cas échéant.
    Prenez note que seules les modifications suivantes pourront alors être faites dans votre demande en ligne :
    · Ajouter ou retirer une personne à charge;
    · Ajouter de nouveaux renseignements sur les diplômes obtenus avant la date de soumission;
    · Ajouter de nouveaux renseignements sur l'expérience professionnelle que vous aurez acquise avant la date de soumission;
    · Ajouter de nouveaux renseignements sur votre séjour au Québec;
    · Ajouter les résultats obtenus à un ou à des tests de connaissances linguistiques;
    · Modifier l'information sur les membres de votre famille qui résident au Québec.

Pour toute autre question, nous vous vous invitons à consulter la Foire aux questions ainsi que la section Dernière heure de Mon projet Québec qui sont régulièrement mise à jour.
    Nous vous remercions de votre intérêt pour le Québec.

Recevez, Madame, Monsieur, nos salutations distinguées.

N.Yapélé
    Direction des services à la clientèle
    Ministère de l'Immigration, de la Diversité et de l'Inclusion
    Région de Montréal : 514 864-9191
    Ailleurs au Québec (sans frais) : 1 877 864-9191
    De l'extérieur du Québec : + 1 514 864-9191

به نظرم واضح اعلام نکرده در صورتیکه از امتیاز زبان استفاده میکنی میشه مدرک را بعدا اضافه کرد یا نه (نظر من اینه که با توجه به اینکه اطلاعات مدرک زبان را میخواد در صورت استفاده از امتیاز زبان باید مدرک ارائه بشه)
    طبق نظر اداره مهاجرت لیست مدارک مورد نیاز برای فرد متقاضی ارسال میشه و زبان نیز جزء چیزهایی که میشه اضافه کرد (شاید باید امتیاز لازم را داشته باشی و بعد بتونی مدرک زبان هم اضافه کنی)
    فکر کنم همه چیز به نظر اداره مهاجرت بستگی داره، اما با توجه به اینکه با نرم افزار آنلاین چک کردم و امتیاز استخدام پذیری وارد کردم و نتیجه این شد که واجد شرایط نیستم به کسی پیشنهاد نمی کنم با امتیاز استخدام پذیری تشکیل پرونده بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadjaber نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ساخت اکانت در هرزمانی ممکن است یا ساختن اکانت هم در همین زمانهای محدود که برای سابمیت اعلام میشود باید انجام شود؟
    اگه نمیخواین 16 آگوست سابمیت کنید خوب بعدا هم میتونید اکانت بسازید

باسلام لطفا راهنمایی بفرمایید
    بنده متاهلم و امتیازم بدون مدرک زبان 62 میشه برای اسکیل ورکر کبک.اما متاسفانه با توجه به تعطیلی تابستان دانشگاهمان هنوز مدارک تحصیلی رو آزاد نکردم(سراسری بودم).حالا باتوجه به اینکه مدارکم آزاد و ترجمه نیستند و باتوجه به اینکه آخرمرداد مجدد سایت باز میشه من امکان ساخت اکانت و ایجاد پروفایل دارم یا که خیر و باید حتما مدارک ترجمه باشن؟؟؟؟؟ ممنونم
    کلا ارائه ترجمه مدارک در چه مرحله ای الزامیست؟
    1.ابتدای ایجاد اکانت؟
    2.هنگام سابمیت؟
    3.یا؟
    باتشکر و ببخشید سوالم شاید ابتدایی بوده باشه
    شما اکانت ایجاد می کنید
    در ادامه اگه تونستید سابمیت و پرداخت هزینه ها را انجام میدین
    و بعد از این اداره مهاجرت بهتون اعلام میکنه چه مدارکی را باید بفرستید

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_bp نمایش پست ها
    از متخصصین یعنی کسی جواب سوال منو نمیدونه؟؟؟/
    دوست من گپ بین پایان خدمت و شروع کار مساله ای نیست که نگرانش باشید. اصلاً گپ مشکلی پیش نمیاره.
    ولی این رو در نظر بگیرید که اگر بعداً ازتون سابقه بیمه بخوان و شما چیزی بر خلاف ادعایی که کردید بفرستید، قطعاً ریجکت خواهید شد.
    نمیدونم چرا اینقدر نگران این گپ یک ماهه هستید؟! اگر واقعاً این یک ماه تاثیری توی امتیازتون داره و اگر این رو حساب نکنید، به مینیمم نمیرسید، میتونید ریسک کنید و البته عواقبش هم در نظر بگیرید.
    در غیر این صورت، به نظر من مطابق سوابق بیمه ای وارد کنید که مشکلی پیش نیاد.
    باز هم دوستان نظرشون رو اعلام کنند.

پ.ن: خود من حدود 2 سال بین سوابق کاریم (دقیقاً وسط 5 سال اخیر) شرکتی کار میکردم که بیمه برام رد نمیکرد. با اینکه خودم بیمه اختیاری رد میکردم، ولی این 2 سال رو وارد نکردم. چون به ریسکش نمی‌ارزید و خوشبختانه امتیاز مینیمم رو دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    من مدرک موقتم رو تایید تحصیلی کردم و اماده واسه ترجمه...اگه تو مدرک موقت ذکر شده باشه قابل ترجمه نیست شاید مشکل داشته باشه...وگرنه وقتی همه مهرهارو داشته باشه تفاوت نمیکنه..باز حالا دوستانس که مطلع تر هستن نظر بدن
    سوال من و جواب یکی از دوستان اینجاست اولین کامنت این صفحه:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...C3%A9bec/page3

البته منم مثل شما مدرک موقتم رو براش اجازه ترجمه گرفته بودم از طریق این سامانه: http://mad.msrt.gov.ir/EDUS/Default.Aspx

اما گویا خیلی جاها اصلا مدرک موقت رو فبول ندارن. یکی از دوستان من واسه اتریش اقدام میکرد وکیلش بهش گفته بود اصل دانشنامه رو میخوایم تا شروع کنیم.

خوشبختانه من همون یک ماه و نیم پیش که این موضوع رو شنیدم رفتم دنبال مدرکم و چون 88 فارغ التحصیل شدم مدرکم آماده بود و گرفتم و اجازه ترجمش رو هم از طریق سامانه وزارت علوم گرفتم.

باز با چنتا دفتر وکالت مختلف مشورت کنین بد نیست. نتیجش رو هم بگید خوبه چون این سوال رو خیلیا تاحالا داشتن از جمله خود من در گذشته

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinjon نمایش پست ها
    برادر من دو امتیاز کم داره....تاریخ امتحان ایلس اش بعد سابمیت است..
    .می تونیم الان نمی ره ایلس رو تخمینی بزنیم تا ماه بعد امتحان بده....مدارک زبان رو اصافه کنیم.....ترجمه مدرک تحصلی رو باید اسکن کنیم و ضمیمه مدارک برای وقتی که می خواهیم سابمیت بکنیم یا نه بعد که سابمیت و پرداخت رو انجام دادیم افسر میگه بفرستیم؟؟؟
    پروسه مهاجرت کبک زمان بر و هزینه بردار هستش، چه تو این مورد و چه تو موارد دیگه اطلاعات ناقص یا تخمینی ندید که بعد گرفتار بشین. در ضمن تاریخ و شماره تست آیلتس رو باید وارد کنین موقع سابمیت، شمارشو از کجا میارید؟ نکته دیگه اینکه تو قسمت faq اشاره شده به اینکه مدارکی که دارین اعلام کنین نه اونایی که قراره بگیرین.

باسلام لطفا راهنمایی بفرمایید
    بنده متاهلم و امتیازم بدون مدرک زبان 62 میشه برای اسکیل ورکر کبک.اما متاسفانه با توجه به تعطیلی تابستان دانشگاهمان هنوز مدارک تحصیلی رو آزاد نکردم(سراسری بودم).حالا باتوجه به اینکه مدارکم آزاد و ترجمه نیستند و باتوجه به اینکه آخرمرداد مجدد سایت باز میشه من امکان ساخت اکانت و ایجاد پروفایل دارم یا که خیر و باید حتما مدارک ترجمه باشن؟؟؟؟؟ ممنونم
    کلا ارائه ترجمه مدارک در چه مرحله ای الزامیست؟
    1.ابتدای ایجاد اکانت؟
    2.هنگام سابمیت؟
    3.یا؟
    باتشکر و ببخشید سوالم شاید ابتدایی بوده باشه
    اول ایجاد اکانت که فقط با مشخصات فردی انجام میشه

بعد جمع آوری تمام مدارک و پر کردن فرمها با استفاده از مندرجات داخل تک تک مدارک (تخمینی و حدودی و الکی نباشه)

بعد سابمیت

بعد واریز پول

بعد لیست مدارکی که میخوان و فرمتی (اصل، کپی، کپی برابر اصل) که باید باشه رو براتون میفرستن

در آخر ترجمه و آماده کردن مدارک مطابق همون فرمت و ارسالشون بصورت دستی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)