صفحه 153 از 193 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heating, Ventilating and Air Conditioning (HVAC) Installation Technology Engineering

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

Is it possible to get ahead of time and complete an application for a selection certificate before a notice period is announced?

Yes, it is possible to complete a new application for an online selection certificate at any time.

However, it is important to remember that the maximum number of requests that can be made by the skilled candidates for the period 1st April 2016 to 31 March 2017 has been reached. As such, no new applications are scheduled to be received by March 31, 2017.
    نقل قول نوشته اصلی توسط saminsobhi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشيد اينطور كه من متوجه شدم فعلا نبايد اكانتي ساخته بشه چون همه اكانت هاي موجود حذف خواهمد شد و بايد تا آوريل براي ساخت اكانت صبر كنيم و اون زمان اكانت بسازيم و مدارك رو تكميل كنيم و بعد سابميت كنيم درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heating, Ventilating and Air Conditioning (HVAC) Installation Technology Engineering

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

http://www.immigration-quebec.gouv.q...uebec/faq.html لیست سوالات و پاسخ در سایت کبک

1-اگر من در مرحله اولیه نمره زبان انگلیسی نداشته باشم و بدون مدرک زبان تشکیل پرونده بدهم و ثابمیت کنم ایا اگر بعد از ثابمیت مدرک زبان انگلیسی بگیرم نمره اش بهم تعلق میگیرد یا خیر؟

چون بعضی ها میگویند میشود به پرونده اضافه کرد ولی نمره آن تعلق نمیگیرد.

2-اگر نمره فرانسه نیاز نداشته باشیم ایا باید فرانسه هم بلد باشیم و مدرک زبان فرانسه هم داشته باشیم مثلا برای اینکه شاید مصاحبه بگذارند و ...

من فعلا مدرک زبان انگلیسی و فرانسه ندارم و بدون مدرک انگلیسی و فرانسه امتیازم 49 میشود و مجردم.
    و گفتم اگر قوانین امتیاز بندی 2017 هم مثل 2016 باشد بدون مدرک ایلتس ثبت نام کنم و بعد مدرک ایلتس روی پرونده بگزارم و با اضافه نمودن ایلتس امتیازام را بالاتر از 49 ببرم.

با سلام
    بچه ها لطفا کسانی که اطلاع دارند مخصوصا آنهایی که سال 2016 دنبال جمع آوری مدارک بودن لطفا بگن برای ثبت نام در سال 2017 چه مدارکی رو از الان آماده کنم که از بعد از اعلام قوانین وقت کم نیارم و مدارک رو آماده داشته باشم.
    مثلا ترجمه و یا کپی برابر اصل چه مدارکی و یا سابقه کارها و ...

الان فقط به فکر پر کردن صحیح فرم های آنلاین باشین و جمع آوری مدارک تحصیلی و تجمیع سابقه ی بیمه البته این دومی به روز باشه بهتره واسه ترجمه زود هست
    اما کلا تمام مدارک دانشگاهی و ریز نمرات اونها
    سابقه ی کار
    دیپلم و پیش دانشگاهی
    بیمه
    شناسنامه رو باید ترجمه کنید
    Il n'y a pas de rêve interdit
    مهندسی کامپیوتر ،نرم افزار ،۱۴ماه سابقه کار مرتبط، ب۲پغله ب۲ اکوت، مجموع امتیاز بعد از دو مرحله کسر امتیاز رشته۵۰
    سابمیت 2016، رفرنس نامبر 2016

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پروند

سلام
    لطفا جواب بدید خواهش میکنم
    من چند ماه پیش اکانت ساختم الان خواستم فرم ها رو پر کنم اما نمیشه
    چراااا
    خیلی ناراحتم

Junior Member

سلام
    منم نه می تونم وارد اکانتم بشم و نه اکانت جدید درست کنم
    کسی می دونه علتش چیه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط rozita78 نمایش پست ها
    سلام
    منم نه می تونم وارد اکانتم بشم و نه اکانت جدید درست کنم
    کسی می دونه علتش چیه؟
    چندروزی قراربوده از دسترس خارج شود دوباره تلاش کنید
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Junior Member

سلام. من یک سوال داشتم. من امروز (28 مارس 2017) در mon project پروفایل ساختم اما صفحه ثبت درخواست رو باز نمی کنه. می دونید دلیلش چیه؟ و ضمناً لطفا بفرمایید اگر اطلاعات رو به انگلیسی وارد کنم اشکالی داره یا حتما باید فرانسه باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)