صفحه 173 از 193 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

نقل قول نوشته اصلی توسط kian1390 نمایش پست ها
    روی commencer کیلیک میکنم فعال نیست و نمیره مرحله بعد.
    بعد از ساخت اکانت و پس از ورود ب پروفابل باید ب قسمت faire une demande برید...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

از دوستان عزیر سوالی دارم در قسمتی هست که وضعیت زندگی در ده سال اخیر پرسیده میشه که کجاها زندگی کردین(Historique des statuts

من از تولد زدم.آیا ایراد داره یا همون ده سال اخیر رو بزنم؟چون به جز ایران کشور دیگه زندگی نکردم از اون لحاظ میتونم از تولد بزنم یا نه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان تو راهنمای انگلیسی سابمیت نوشته شده دیپلم به معنای گذراندن پنج سال دبیرستان هست،زمان ما به این صورت بود که سوم دبیرستان دیپلم میدادند و بعد یکسال پیش دانشگاهی میخوندیم.یعنی من الان باید تاریخ دیپلم که پایان سوم دبیرستان هست بزنم و بعد پنج سال عقب برگردم که میشه شروع دوم راهنمایی؟ این درسته؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hami1020 نمایش پست ها
    از دوستان عزیر سوالی دارم در قسمتی هست که وضعیت زندگی در ده سال اخیر پرسیده میشه که کجاها زندگی کردین(Historique des statuts

من از تولد زدم.آیا ایراد داره یا همون ده سال اخیر رو بزنم؟چون به جز ایران کشور دیگه زندگی نکردم از اون لحاظ میتونم از تولد بزنم یا نه؟
    با تشکر
    موردی نداره..از تاریخ تولد بزنید اکی هست

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط s1387 نمایش پست ها
    سلام دوستان تو راهنمای انگلیسی سابمیت نوشته شده دیپلم به معنای گذراندن پنج سال دبیرستان هست،زمان ما به این صورت بود که سوم دبیرستان دیپلم میدادند و بعد یکسال پیش دانشگاهی میخوندیم.یعنی من الان باید تاریخ دیپلم که پایان سوم دبیرستان هست بزنم و بعد پنج سال عقب برگردم که میشه شروع دوم راهنمایی؟ این درسته؟
    تاریخ شروع وپایان دیپلم رو باید بزنید با توجه به مدرکتون ..همون سه سال اکی هست
    و پیش دانشگاهی هم بصورت جدا باید ثبت کنید.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط milspider نمایش پست ها
    با درود
    ببخشید که سوالم رو اینجا مطرح میکنم، می خواستم بدونم اساتید روش ثبت نام برای ساسکاچوان و اونتاریو (تورنتو) از طریق اسکیل وورکر به شکل همین کبک رو میدونن؟
    در واقع میخوام بدون وکیل اقدام کنم و به صفحه سایت ساسکا و اونتاریو احتیاج دارم.
    با تشکر
    با تایپک مربوطه مراجعه کنید..

سلام.
    الان وقتی وارد صفحه MonProject میشیم، دو تا گزینه Sign in و Register بالای صفحه وجود داره که گزینه Register غیر فعاله. وسطای صفحه هم یه گزینه Create your account هست. برای ساخت account جدید برای دوره بعدی میتونیم از الان از این گزینه Create your account شروع کنیم یا اینکه باید منتظر باشیم تا گزینه Register (که بالای صفحه است) فعال بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghasem_jab نمایش پست ها
    سلام.
    الان وقتی وارد صفحه MonProject میشیم، دو تا گزینه Sign in و Register بالای صفحه وجود داره که گزینه Register غیر فعاله. وسطای صفحه هم یه گزینه Create your account هست. برای ساخت account جدید برای دوره بعدی میتونیم از الان از این گزینه Create your account شروع کنیم یا اینکه باید منتظر باشیم تا گزینه Register (که بالای صفحه است) فعال بشه؟
    بله امکان ساخت اکانت هست
    رشته مکانیک-تاریخ ساخت اکانت کبک 2016/01/16 -تاریخ سابمیت آنلاین کبک 2016/06/13

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_K360 نمایش پست ها
    بله امکان ساخت اکانت هست
    ممنون از راهنماییتون. میشه بفرمایید اون گزینه Register برای چیه؟ و چه وقت باید ازش استفاده کرد؟

Junior Member

دوستان سابقه کاری من کلا در یک شرکت و حدود 5 سال است اما در این بین، به مدت یک سال از این شرکت جدا شدم و مجدد با همین شرکت شروع به کار کردم
    ظاهرا بخشی که می شد گپ کاری رو وارد کرد دیگه نیست!! و چیزی که به نظرم درست می آد اینه که من بجای یه بخش، باید در دو بخش سابقه کاریم رو وارد کنم هر چند که جفتش مربوط به یه شرکته.
    باید در دو بخش وارد کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)