صفحه 73 از 193 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283123173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط perpantaq نمایش پست ها
    سلام دوستان و اساتید گرام
    امروز با استفاده از اطلاعات این انجمن شروع کردم به ساختن اکانت mon projet quebec (با تشکر از همگی شما)
    یک سری سوال داشتم و یا اینکه دیدم دوستان پرسیده بودن و جوابی نگرفتن که گفتم اگه یکجا بپرسم هم برای اساتیدی که جواب میدن راحت تر خواهد بود هم اینکه سوالات خیلی از دوستان جواب داده میشه

1- در رابطه با خدمت سربازی و اینکه کجای سایت mon projet quebec باید واردش کنم . با توجه به اینکه خدمت سربازی من جزو سابقه بیمه من نیست
    2- جایی خوندم که دوره کار آموزی دانشگاه هم باید ثبت بشه!! اگه این مورد صحت داره چه کاری باید انجام بدم و چه مدارکی نیاز دارم
    3- قسمتProfession ou métier envisagé au Québec رو چطور باید پر کرد و چه مدارکی نیاز داره
    4- قسمتHistorique des statuts رو چطور باید پر کرد و چه مدارکی نیاز داره
    5- قسمتFamille au Québec رو چطور باید پر کرد و چه مدارکی نیاز داره
    6- قسمتDemandes antérieures رو چطور باید پر کرد و چه مدارکی نیاز داره
    7- قسمت های Autonomie financière-Adresse de correspondance -Région d'établissement -Sources d'information -Soumettre la demande رو کی و چطور باید پر کرد
    8-آیا مدارک ترجمه شدرو الان باید آپلود کنم و اگه اره، کجای سایت و به چه نحوی؟

البته خیلی از این موارد واضح هستند ولی اگه راهنمایی باشه که بشه با اون جلوی اشتباهات کوچیک رو گرفت عالی میشه

با تشکر از کمک همگی
    1- فکر کنم در قسمت سابقه کاز باید وارد کنید
    2-
    3- در خصوص اینه که بعد از اینکه اومدین میخواین چه کاری انجام بدین اگه شغل خاصی در نظر ندارید تیک بعد از اولین لیست کشویی را بزنید (این موضوع توی فایل زاهنما که اوایل همین تاپیک هست توضیح داده شده)
    4- منظورش جاهایی که اقامت داشتید (اگه جایی غیر از ایران نبودید می تونید از تاریخ تولدتون تا حالا را سیتیزن ایران پر کنید که توی راهنما توضیح داده شده)
    5- توی راهتما کامل توضیح داده شده مدارک هم برای مشخص کردن وابستگی و اقامت فامیل مورد نظر مثل پاسپورت و ویزا و شناسنامه
    6- در خصوص برنامه های قبلی برای اقامت و پناهندگی میپریه که توی راهنما توضیح داده شده
    7- فکر کنم راهنما را مطالعه کنید جواب این سوالها رو هم بگیرین
    8- الان نیاز به آپلود مدارک نیست

این هم راهنما
    نقل قول نوشته اصلی توسط behzadba نمایش پست ها
    فایل راهنمای ثبت نام فارسی رو دوباره اینجا میفرستم.فقط حواستون باشه تو گام 24 کد ملی و کشور ایران رو انتخاب کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    فایل راهنمای سابمیت تقاضای دریافت CSQ کبک در سیستم Mon Projet (راهنمای فرانسه به انگلیسی ارائه شده توسط اداره مهاجرت کبک)
    این فایل راهنما شامل نحوه پر کردن فرم های آنلاین و سابمیت تقاضای csq کبک و پرداخت وجه هزینه پروسه مهاجرتی مرحله کبک در سیستم Mon Projet میباشد.

...
    با آروزی موفقیت برای کلیه دوستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط ekh نمایش پست ها
    طبق اون اخبار سایت مهاجرت٬انگار میشه تغییر داد تو اپلیکیشن ولی زمانش الان نیست٬مگه وقتی ناک رو زدین اسم رشتتون رو نیاورد؟
    چرا اورد ولي من فكر كردم مهندسي عمران نداره و مديريت داخلي شركت رو زدم بعدا ديدم كه داشته

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

نقل قول نوشته اصلی توسط nn_nastaran نمایش پست ها
    سلام
    تو قسمت مدرک تحصیلی من لیسانس و فوق دیپلممو وارد کردم
    آیا باید دیپلم هم وارد کنم؟
    سوال دیگه اینکه من دانشجوی ارشد هستم ولی جایی نبود که بتونم وارد کنم
    باید چیکا کنم؟ اگر حرفی از ارشدم نزنم بعدا مشکل میخوره؟
    شما بايستى ديپلم، پيش دانشگاه،، فوق ديپلم و ليسانستون رو وارد كنين به ترتيب
    اگر ارشدتون تمام نشده واردش نكنين اما اگر قبل از تاريخ سابميت تمام شد ميتونين واردش كنين
    رشته پرستارى( ١٢ امتيازى) ، متأهل، مجموع امتيازات ٦٠ بدون مدرك زبان فرانسه،،سابميت: ١٣ژوئن ٢٠١٦، دريافت ايميل شروع بررسى پرونده و دريافت رفرنس نامبر:١٥ ژوئن ٢٠١٦
    براى برخى افراد بن بست وجود ندارد، يا راهى خواهند يافت يا راهى خواهند ساخت.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kharazian نمایش پست ها
    در خصوص مدارک دیپلم پیش دانشگاهی
    آیا باید در سیستم ثبت بشن؟
    اگه ثبت کنیم آیا باید ترجمه هم بشن؟
    بله، شما بايستى ديپلم و پيش دانشگاهى رو جداگانه وارد كنين
    بله، بعداً بايستى ترجمه بشن
    رشته پرستارى( ١٢ امتيازى) ، متأهل، مجموع امتيازات ٦٠ بدون مدرك زبان فرانسه،،سابميت: ١٣ژوئن ٢٠١٦، دريافت ايميل شروع بررسى پرونده و دريافت رفرنس نامبر:١٥ ژوئن ٢٠١٦

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsg نمایش پست ها
    سلام دوستان، میشه یکی لطف کنه بگه که تاریخ شروع و خاتمه مقطع پیش دانشگاهی و دیپلم رو چطور باید وارد کرد؟ 1 مهر تا 31 خرداد ؟ ممنون میشم کمکم کنید
    ١ مهر شروعش و پايانش رو هم از كارنامه و يا مدارك پايان تحصيل هر مقطعى پيدا كنين

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsg نمایش پست ها
    و ببخشید که دو تا پست پشت هم میدم اما، برای نام مدرسه دبیرستان نمونه دولتی رو چی باید ترجمه کرد؟
    فقط اسم دبيرستان رو بنويسين كافيه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kharazian نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دیگه برام پیش اومد و اون اینه که قسمت Autorisation de communiquer des renseignements برای چی هست و چطور باید پر بشه؟
    تو كدوم قسمته اين؟

نقل قول نوشته اصلی توسط leo1980a نمایش پست ها
    تو كدوم قسمته اين؟
    در قسمت اطلاعات همسر هست توی راهنما توضیح داده اما من متوجه نمی شم

[COLOR=#666666 !important]Sauf exception prévue par la Loi sur l’accès aux documents des organismes publics et sur la protection des renseignements personnels, le ministère de l’Immigration, de la Diversité et de l’Inclusion doit obtenir votre consentement pour divulguer des renseignements personnels à votre sujet.Cette autorisation :-annule toute autorisation antérieure faite au même effet;-ne confère pas à mon conjoint ou à ma conjointe le pouvoir de me représenter ou d'agir en mon nom.
    [/COLOR]
    Autorisez-vous le Ministère à transmettre à votre conjoint ou conjointe tout renseignement à votre sujet pour les besoins du traitement de votre demande?

Junior Member

سلام
    وقتتون بخیر
    من نیازبه راهنمایی دارم.
    من سه شب پیش اکانت برای کبک ساختم و فقط اسم و فامیل ،تاریخ تولد و نام پدر خواست و بعد چندتا سوال security پرسید . در نهایت ی ایمیل برام ارسال شد و تاییدش کردم و حالا تو سایت با user , Password وارد میشم.
    ولی از اینجا به بعد نمیدونم باید چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    من خیلی نیاز دارم به راهنماییتون
    لطفا

Junior Member

سلام. من تمام مراحل رو طبق راهنمای خودتون که ۱۰۱ صفحه ای بود انجام دادم. الان یعنی سابمیت شدم?واقعا هیچ جایی پیدا نمیکنم تایید نهایی بشه. خواهش میکنم منو راهنمایی کنید. میترسم وقت تموم بشه و جا بمونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)