صفحه 104 از 193 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط shder نمایش پست ها
    دوستان من یه سوالی برام بوجود آمده که تقریبا نتونستم جوابشو اینجا پیدا کنم...
    اگر سابمیت کنیم و همه چیز در خوشبینانه ترین حالت ممکن خوب پیش بره ...بعدش چه اتفاقی میوفته؟
    چه مدت زمان داریم برای رفتن به کبک؟ تا چه زمانی مجاز هستیم بعد از پذیرفته شدن؟
    دولت چه کمک هایی به نیروی متخصص میکنه؟
    از نظر خانه ، کار ، توانایی ادامه تحصیل، وام ...؟؟؟
    بعد از پذیرش ما شهروند کانادا میشویم؟ یا فقط یه مدت زمان کوتاه میشه تو کانادا بود تا کار مربوط پیدا کنیم؟

تقریبا دو تا سه سال طول میکشه تا برسید به مرحله صدور ویزا
    بعد اون یکسال از تاریخ مدیکال وقت دارید در مونترال لند کنید
    دولت کبک کمک هایی مثل کمک هزینه یادگیری فرانسه، و البته تحت شرایط خاص و مفصل که در اینجا نمیگمجه، کمک هایی تا وقتی کار پیدا کنید بهتون میکنه (فقط بدونید بخور نمیره!)
    بعد از لندینگ، باقوانین فعلی میبایست در یک دوره زمانی 6 ساله، 4 سال در کانادا بمونید تا سیتیزن بشید . اونم یه پروسه طولانی و زمانبر داره که بازم اینجا نمیگنجه

فعلا قدم اول رو بردارید و خیلی تو فکر اونجاهاش نباشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

با سلام... دو تا سال داشتم از دوستان
    1- در پرکردن فرمها زبان مادری باید Farsi انتخاب شود یا farsi (Occidental) ؟
    2- مایی که با زبان دیگری صحبت نمیکنیم آیا باید دومین زبان مادری نیز انتخاب شود یا نه؟ مثلا انگلیسی یا فرانسه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

با سلام.. دوستان در مورد پرکردن فرمهای آنلاین چندتا سوال داشتم...
    1- در مورد تاریخ شروع تحصیل دیپلم، سال شروع اول دبیرستان را باید وارد کنیم یا اول دبستان یا ابتدای سال سوم دبیرستان؟ اونهم تاریخش باید اول مهر باشه دیگه؟
    2- تاریخ پایان چیزی در دیپلم نوشته نشده.. باید بزنیم مثلا 31/3 سالی که سال سوم دبیرستانو تموم کردیم؟
    3- پیش دانشگاهیو چیزی نباید بنویسیم؟
    4- واسه لیسانس هم میشه اول مهر سالی که دانشگاه قبول شدیم؟
    5- دیپلم ریاضی فیزیک چی میشه؟
    ممنون...

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    با سلام.. دوستان در مورد پرکردن فرمهای آنلاین چندتا سوال داشتم...
    1- در مورد تاریخ شروع تحصیل دیپلم، سال شروع اول دبیرستان را باید وارد کنیم یا اول دبستان یا ابتدای سال سوم دبیرستان؟ اونهم تاریخش باید اول مهر باشه دیگه؟
    2- تاریخ پایان چیزی در دیپلم نوشته نشده.. باید بزنیم مثلا 31/3 سالی که سال سوم دبیرستانو تموم کردیم؟
    3- پیش دانشگاهیو چیزی نباید بنویسیم؟
    4- واسه لیسانس هم میشه اول مهر سالی که دانشگاه قبول شدیم؟
    5- دیپلم ریاضی فیزیک چی میشه؟
    ممنون...
    ١ سال اول دبيرستان
    ٢ بله
    ٣ چرا پيش دانشگاهي رو هم بايد اضافه كنيد
    ٤ بسته به ترمي كه وارد دانشگاه شديد
    ٥ اگه تاپيك رو بخونيد پيدا ميكنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط hanak نمایش پست ها
    دستی بنویس
    پیش دانشگاهی : sciences mathématiques
    دیپلم : mathématiques et physique

Junior Member

من ثبت نام کردم.
    آیا باید فایل نامبر بگیرم؟
    اصلاً چی هست این فایل نامبر؟
    خواهشن پاسخ بدین . مرسی

Junior Member

با سلام دوستان من یه سوال داشتم آیا برای ایجاد اکانت قسمتهایی که باید دستی وارد بشن مثل آدرس حتما باید به زبون فرانسه پر بشن؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط adelekb نمایش پست ها
    با سلام دوستان من یه سوال داشتم آیا برای ایجاد اکانت قسمتهایی که باید دستی وارد بشن مثل آدرس حتما باید به زبون فرانسه پر بشن؟
    اره گفتن فرانسه...ولی مدارک تحصیلی بصورت پیش فرض سایت انگلیسی داره
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpsd نمایش پست ها
    من ثبت نام کردم.
    آیا باید فایل نامبر بگیرم؟
    اصلاً چی هست این فایل نامبر؟
    خواهشن پاسخ بدین . مرسی
    فایل نامبر ایشالا بعد از سابمیت و ارسال مدارک دریافت میکنید..شماره پرونده شما هست در واقع
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Junior Member

من 13 june سابمیت کردم الان چک کردم دیدم همه رو فرانسوی نوشتم بجز ادرس انگلیس نوشتم و اسم شهر و کشوز . باید موقع ارسال مدارک توضیح بدم یا مهم نیست؟

Junior Member

سلام. من وقتی میخوام مقطع تحصیلی رو انتخاب کنم واسم لیست رو نمیاره(( فقط باز میشه ولی خالی میمونه. چکار باید بکنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)