صفحه 30 از 193 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

سلام دوستان
    من رشته ام. مهندسی کشاورزی - علوم و صنایع غذایی هستی.
    تو فرم ها باید چی بزنم؟؟ انگلسیی رشته ام هست. اما فرانسه اش نه؟
    باید فرانسه بنویسم.؟؟ توی امتیاز بندی های کبک مهندسی کشاورزی رو ننوشته. فقط نوشته علوم و صنایع غذایی.
    منم میتونم مهندسی کشاورزی رو ننویسم؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط lawrence نمایش پست ها
    با سلام
    خب اعلان بعدی کی هست؟
    سال 2017؟
    یا امکان داره تو سال 2016 دوباره بخوان؟
    با تشکر از همه دوستان
    تابستان 2016

سلام دوستان. من فقط آيلتس دارم كه در جولاي ٢٠١٥ اكسپاير شده. اداره مهاجرت گفته اكسپاير شده هارو هم قبول ميكنه اما وقتي در فرم آنلاين تاريخ آزمونم رو براي آيلتس ميزنم قبول نمي كنه. لطفا دوستان منو راهنمايي كنين تا وقت تموم نشده فرم آنلاين رو تكميل كنم. ممنون

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان در قسمت Profession ou métier envisagé au Québec براس کسانی که لیسانس مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دارند، باید Ingénieur انتخاب کنند؟

اگر Je n’envisage pas d’exercer un métier réglementé ou une profession régie par un ordre professionnel رو انتخاب کنند چی میشه؟ امتیاز رشته رو از دست میدند؟

ببخشید اگر سوال اول تکراریه. میشه توضیح هم بدید؟ راستش من اصلاً متوجه این قسمت نمیشم

Junior Member

چند ساعت کار در هفته فول تایم حساب میشه؟

Junior Member

این فایل تکمیله.خودم استفاده کردم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی صنعتی علم و صنعت

سلام دوستان.
    مدرک تحصیلی همسر من مهندسی معماریه که صفر امتیازی هستش. توی مراحل پر کردن فرم ها اصلا برای ایشون جایی که سوابق کاری رو اعلام کنیم نداره. برای شما هم این موضوع پیش اومده؟ این به علت صفر امتیازی بودن رشته تحصیلیشه؟

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    فعلا سایت مهاجرت هیچ تاریخی رو برای دور بعدی اعلام نکرده.
    لطفا بدون منبع موثق (سایت اداره مهاجرت کبک) اطلاع رسانی نفرمائید تا دوستان دچار اشتباه نشن.
    با سپاس
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...eport-mpq.html
    رشته پرستارى( ١٢ امتيازى) ، متأهل، مجموع امتيازات ٦٠ بدون مدرك زبان فرانسه،،سابميت: ١٣ژوئن ٢٠١٦، دريافت ايميل شروع بررسى پرونده و دريافت رفرنس نامبر:١٥ ژوئن ٢٠١٦
    براى برخى افراد بن بست وجود ندارد، يا راهى خواهند يافت يا راهى خواهند ساخت.

Junior Member

سلام
    عنوان رشته ام مهندسی کشاورزی – علوم و صنابع غذایی هست.
    توی ترجمه مترجم اینطور نوشته:
    Bachelor’s Degree Program in the field of Food Science and Technology in the full-time educational system held in the Faculty of Agriculture
    میخواستم بدونم صحیح است یا نه؟؟؟؟
    چون توی پیش فرض های فرم های آنلاین کبک نوشته:
    Food Science and Technology -Agricultural Engineering
    یعنی باید ترجمه هام رو عوض کنم؟؟؟؟
    یا اینکه به فرانسه عنوان رشته رو اینطور وارد کنم:
    Sciences et Technology des Aliments
    لطفا راهنمایی کنید. فردا آخرین فرصت که میشه تغییرش داد.

Junior Member

سلام دوستان،
    لطفا اگه می دونین جواب بدین.
    1-قسمت تحصیلی، رشته تحصیلی دبیرستان (تجربی و ریاضی-فیزیک) رو به فرانسه چی باید نوشت؟
    2-مقطع سه ساله (قبل از پیش دانشگاهی) و چهارساله (نظام قدیم) دبیرستان رو به فرانسه چی باید نوشت؟
    3-قسمت اطلاعات هویتی، تیک نداشتن نام خانوادگی دوم رو که میزنم دفعه بعد که وارد فرم ها می شم تیکی که زدم ذخیره نشده. دلیلش چیه؟
    4-اگه قبلن تو یه پرونده دیگه به عنوان همراه (نه نفر اصلی) بوده باشی آیا باید تو فرم ها اعلام کنی؟
    5- اگه قبلن رفرنس نامبر با فرمت DA******* داشته باشی چطور باید اعلام کنی؟ چون تو قسمت
    Numero de reference individuel du Ministere
    جا برای یه رقم کم میاد.
    6- فرم پرداخت هزینه Frais a acquitter از کجا باید کامل کرد؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)