صفحه 107 از 193 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

سلام دوستان.
    ببخشید من اکانت از دوره قبلی دارم. اما نوبتم نشد. الان دوباره باید بسازم برای سابمیت جدید؟
    ممنونم ازتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamrd نمایش پست ها
    خییلی ممنونم واقعا مشکلم حل شد
    فقط اگر کس قسمت اول سوالم میدونه هم بهم بگه چون تو این لیست IT Management بدون هیچ گرایشی اورده شده ولی خود electronic commerce and marketing به عنوان یک رشته اورده شده...چه کنم کدوم بزنم که با مدرکم فرقی نداشته باشه
    مدیریت فناوری اطلاعات-تجارت الکترونیک(این چجوری وارد کنم)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmarj نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ببخشید من اکانت از دوره قبلی دارم. اما نوبتم نشد. الان دوباره باید بسازم برای سابمیت جدید؟
    ممنونم ازتون
    نیازی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    اره گفتن فرانسه...ولی مدارک تحصیلی بصورت پیش فرض سایت انگلیسی داره

من در چند نوشته دیدم گفتید فرم ها به زبان فرانسه تکمیل بشن...میشه مرجع این مطلب رو بگذارید؟
    (با توجه به اینکه در فیلد های خود سایت پیش فرض فیلدها انگلیسی هست و فقط سابقه کار و یا نبود یک مدرک/رشته/دانشگاه میمونه که باید دستی وارد کنیم)
    ینی نصفشو انگلیسی بزنیم نصفشو فرانسه!!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran11 نمایش پست ها
    من 13 june سابمیت کردم الان چک کردم دیدم همه رو فرانسوی نوشتم بجز ادرس انگلیس نوشتم و اسم شهر و کشوز . باید موقع ارسال مدارک توضیح بدم یا مهم نیست؟
    دوستان آدرس که دیگه فرانسه و انگلیسی نداره! نمونه: Azadi 7
    اگر داره ما رو هم درجریان بگذارین!

Junior Member

ببخشید کسی فایل راهنمای پرکردن فرمها را دارد و این زمان محدودی که میدهد چیست چون تا بفهمیم این فرمهای فرانسه چی هستند این زمان میگذره؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط snaans نمایش پست ها
    ببخشید کسی فایل راهنمای پرکردن فرمها را دارد و این زمان محدودی که میدهد چیست چون تا بفهمیم این فرمهای فرانسه چی هستند این زمان میگذره؟
    شما تا 25 مرداد زمان دارید فرم هارو تکمیل کنید و روز 25 هم 5 بعداظهر سابمیت هست...پرکردن فرم ها زمان زیادی ازتون نمیگیره...خصوصی ایمیلتون رو بفرستید تا فایل راهنمارو واستون ارسال کنم
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

The next application intake period will be from August 16 to 22, 2016,starting at 8:30 a.m. (Montréal time). The Ministère will receive 5,000 selection certificate applications during this time. Get ready!
    زمان ثبت نام 16 آگوست هست که میشه 26 مرداد ماه

سلام دوستان.من اکانتم رو درست کردم ولی وقتی میخوام فرمهارو پر کنم قسمت commencer برام غیر فعال هست.چند ساعت قبل وارد می شد و لی الان دیگه نمیشه.یعنی ظرفیت پر شده؟ مگه تا 25 مرداد مهلت پر کردن فرمها نیست؟

Junior Member

من یه سوال دارم. چقدر طول می کشه که سیستم که باز شد ظرفیتش پر شه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    با سلام...
    دوستان من تمام پست های این فروم رو خوندم.. در بعضی مواقع پاسخ صریح و روشنی برای سوالات زیر پیدا نکردم.. ببخشید اگه بعضی از سوالات تکراریه ولی میخوام یه پاسخ روشن و واضح بگیرم..
    ممنون
    من یک شرکت بنام خودم با مسئولیت محدود دارم و خودم مدیر عاملم و میخوام از مالیاتهای پرداختی اون به عنوان سابقه کاری استفاده کنم (بیمه ندارم) ... در پر کردن فرمها :
    1- تاریخ شروع بکار همان تاریخ ثبت شرکت است؟ در اظهارنامه مالیاتی تاریخ شروع بکار شرکت دو سالی بعد از تاریخ ثبت شرکته.... البته اگه ملاک برگه قطعی مالیات و فیش پرداختی باشه که تو اون تاریخ شروع فعالیت ننوشته و فقط تو آگهی تاسیس شرکت، تاریخ تاسیس نوشته شده !!!
    2- عنوان شغل (Titre) مدیر عامل بزنم؟ CEO؟
    3- نوع شغل (Type d'emploi ou de stage)

خوداشتغالی میشه؟ Self-employment؟
    4- میزان ساعات کاری در هفته که بصورت تمام وقت بوده 44 ساعته؟ یا کمتر؟
    5- مدتی از زمان تحصیل با شروع کار شرکت همپوشانی داشته.. ایرادی ندارد؟ چون من دارم کارمو تمام وقت ثبت می کنم؟
    ممنون از دوستان
    دوستان کسی جواب سوالاتمونو نداشت ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)