صفحه 108 از 193 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    با سلام...
    دوستان من تمام پست های این فروم رو خوندم.. در بعضی مواقع پاسخ صریح و روشنی برای سوالات زیر پیدا نکردم.. ببخشید اگه بعضی از سوالات تکراریه ولی میخوام یه پاسخ روشن و واضح بگیرم..
    ممنون
    من یک شرکت بنام خودم با مسئولیت محدود دارم و خودم مدیر عاملم و میخوام از مالیاتهای پرداختی اون به عنوان سابقه کاری استفاده کنم (بیمه ندارم) ... در پر کردن فرمها :
    1- تاریخ شروع بکار همان تاریخ ثبت شرکت است؟ در اظهارنامه مالیاتی تاریخ شروع بکار شرکت دو سالی بعد از تاریخ ثبت شرکته.... البته اگه ملاک برگه قطعی مالیات و فیش پرداختی باشه که تو اون تاریخ شروع فعالیت ننوشته و فقط تو آگهی تاسیس شرکت، تاریخ تاسیس نوشته شده !!!
    2- عنوان شغل (Titre) مدیر عامل بزنم؟ CEO؟
    3- نوع شغل (Type d'emploi ou de stage)

خوداشتغالی میشه؟ Self-employment؟
    4- میزان ساعات کاری در هفته که بصورت تمام وقت بوده 44 ساعته؟ یا کمتر؟
    5- مدتی از زمان تحصیل با شروع کار شرکت همپوشانی داشته.. ایرادی ندارد؟ چون من دارم کارمو تمام وقت ثبت می کنم؟
    ممنون از دوستان
    من تا حالا نشنیدم از کسی گواهی ثبت شرکت رو بخوان. اگر دوستان اطلاع دقیقتری داره در این زمینه منم مشتاقم بدونم.

با این فرض که اطلاعات ثبتی شرکت رو نخوان:

شما یه نامه کاری بنویسید و سابقه کارتون و ... رو توش توضیح بدید . فقط در سربرگ شرکت باشه و ممهور (تا قابل ترجمه رسمی باشه)
    تاریخ شروع رو بهتر بزنید بعد ثبت شرکت
    عنوان شغل رو منطبق بر رشته مورد نیاز کبک و مدرک تحصیلیتون بزنید
    بدید یه شخص دیگه از اعضای شرکت امضا کنه.
    بهتره نزنید شرکت خودمه . چون کمی با دید شک ممکنه نگاه کنن به قضیه. این البته نظر یکی از شرکت های فعال در مهاجرت هست.
    میزان کاری فول تایم در ایران 48 ساعت. یعنی 6 روز و هر روز 8 ساعت
    سابقه کار همراه با تحصیل نیمه وقت محسوب میشود

شاد باشید

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    من تا حالا نشنیدم از کسی گواهی ثبت شرکت رو بخوان. اگر دوستان اطلاع دقیقتری داره در این زمینه منم مشتاقم بدونم.

شما یه نامه کاری بنویسید و سابقه کارتون و ... رو توش توضیح بدید . فقط در سربرگ شرکت باشه و ممهور (تا قابل ترجمه رسمی باشه)
    بهتره نزنید شرکت خودمه . چون کمی با دید شک ممکنه نگاه کنن به قضیه. این البته نظر یکی از شرکت های فعال در مهاجرت هست.

شاد باشید
    برای ترجمه سابقه کار فکر کنم روزنامه رسمی شرکت را بخواد

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kharazian نمایش پست ها
    برای ترجمه سابقه کار فکر کنم روزنامه رسمی شرکت را بخواد

راستش منم شرکت مال خودمه. دقیق یادم نیست ازم خواستن یا نه. اگرم خواستن مهم نیست.
    چیزی که مهمه اینه که اداره مهاجرات کبک یا فدرال اون رو نخواد

چون در ترجمه که چیزی دال بر مالک بودن شرکت ذکر نمیشه.

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

شاد باشید
    طبق چک لیست بند 24 اگر اشتباه نکنم واسه کسایی که کافرما هستند اساسنامه شرکت با آگهی تاسیس و نامه مالیات جهت اثبات سابقه کار میخواد..و نیاز به بیمه نیست...
    تو اساسنامه سهامدارن شرکت مشخص هستند...و ساعت کارم همون44 ساعت فول تایم هست و درسته...و نامه گواهی کارم طبق فرمت خواسته شده رو باید خودتون واسه خودتون بنویسید در سربرگ شرکت و با امضا تمامی اعضای هیئت میدیره باشه
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    طبق چک لیست بند 24 اگر اشتباه نکنم واسه کسایی که کافرما هستند اساسنامه شرکت با آگهی تاسیس و نامه مالیات جهت اثبات سابقه کار میخواد..و نیاز به بیمه نیست...
    تو اساسنامه سهامدارن شرکت مشخص هستند...و ساعت کارم همون44 ساعت فول تایم هست و درسته...و نامه گواهی کارم طبق فرمت خواسته شده رو باید خودتون واسه خودتون بنویسید در سربرگ شرکت و با امضا تمامی اعضای هیئت میدیره باشه

راستش من نزدم کارفرمام. خودم به اندازه کافی با اداره مالیات مشکل دارم!
    نامه کار خودم رو دادم رئیس هیئت مدیره امضا کرد.
    به هر حال من به نظرم رسید دردسرش کمتره.
    باز دوستان هر جور صلاح میدونن.

Junior Member

سلام دوستان فرمها را که پر میکنیم کی لازمه که ترجمه مدارکی که لازمه براشون بفرستیم یا آیا لازمه اتچ (ضمیمه) شود؟

Junior Member

سلام دوستان فرمها را که پر میکنیم کی لازمه که ترجمه مدارکی که لازمه براشون بفرستیم یا آیا لازمه اتچ (ضمیمه) شود؟یا تا چند ماه بعد این ترجمه ها میشه آماده بشند؟ چون مدرکهای من آپدیت نیستند و نمی تونم تا 16 ام aug ترجمه آپدیت اینها را داشته باشم.
    ضمنا معادل سازی مدرک با wes و این مدل کارها تا کی وقت داره؟

Moderator

رشته و دانشگاه

راستش من نزدم کارفرمام. خودم به اندازه کافی با اداره مالیات مشکل دارم!
    نامه کار خودم رو دادم رئیس هیئت مدیره امضا کرد.
    به هر حال من به نظرم رسید دردسرش کمتره.
    باز دوستان هر جور صلاح میدونن.
    اتفاقا منم هم نه اظهارنامه ارسال کردم نه مالیاتی پرداحت کرده بودم..و با مراجعه به مالیات اظهار داشتم که درامدی نداشتم و چک کردنند دیدند فاکتوری از شرکتم اونجا موجود نیست و قرار شد بهم مفاسا حساب بدهند..حالا ی مبلغ ناچیزی هم پرداخت میکنیم نهایت
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط snaans نمایش پست ها
    سلام دوستان فرمها را که پر میکنیم کی لازمه که ترجمه مدارکی که لازمه براشون بفرستیم یا آیا لازمه اتچ (ضمیمه) شود؟یا تا چند ماه بعد این ترجمه ها میشه آماده بشند؟ چون مدرکهای من آپدیت نیستند و نمی تونم تا 16 ام aug ترجمه آپدیت اینها را داشته باشم.
    ضمنا معادل سازی مدرک با wes و این مدل کارها تا کی وقت داره؟
    در مرحله سابمیت احتیاجی به ترجمه مدارک نیست. انشالله سابمیت که کردید و پرداخت پول رو هم انجام دادید باید منتظر دریافت ایمیل ارسال مدارک بمونید و وقتی ایمیل کذایی رسید مدارک رو ارسال کنید.
    کبک نیاز به معادل سازی مدارک نداره...

Junior Member

مرسی و این ایمیل و مدتی که برای فرستادن این مدارک در نظر میگیرند چقدر بعد این تاریخ 16 آگوست هست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    در مرحله سابمیت احتیاجی به ترجمه مدارک نیست. انشالله سابمیت که کردید و پرداخت پول رو هم انجام دادید باید منتظر دریافت ایمیل ارسال مدارک بمونید و وقتی ایمیل کذایی رسید مدارک رو ارسال کنید.
    کبک نیاز به معادل سازی مدارک نداره...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)