صفحه 109 از 193 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    طبق چک لیست بند 24 اگر اشتباه نکنم واسه کسایی که کافرما هستند اساسنامه شرکت با آگهی تاسیس و نامه مالیات جهت اثبات سابقه کار میخواد..و نیاز به بیمه نیست...
    تو اساسنامه سهامدارن شرکت مشخص هستند...و ساعت کارم همون44 ساعت فول تایم هست و درسته...و نامه گواهی کارم طبق فرمت خواسته شده رو باید خودتون واسه خودتون بنویسید در سربرگ شرکت و با امضا تمامی اعضای هیئت میدیره باشه
    با تشکر از جوابتون
    من شرکت مال خودمه و مدیر عامل هم خودمم.... در عنوان شغلی باید سمت رو CEO بزنم؟
    ضمنا با توجه به اینکه آگهی تاسیس و اساسنامه رو میخوان نامه شرکت هم میخوان؟
    نامه مالیات دقیقا شامل چیا میتونه باشه؟ برگ قطعی مالیات؟ اظهارنامه؟ یا فیش های پرداختی به مالیات؟
    این چک لیست بند 24 که فرمودید کجاست؟
    ممنونم...

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

سلام خدمت دوستان.
    ادمین محترم در صورت امکان فایل فارسی راهنمایی ساخت اکانت رو برام بفرستید یا تو فروم قرار بدید.
    ممنون از بزگواریتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering /oil process engineer

با سلام
    من و همسرم در اخرین دوره ای که مدارک با پست قابل ارسال بود مدارک رو فرستادیم و به موقع هم رسید ولی متاسفانه به علت اینکه تنها تیک زبان فرانسه رو نزدیم مدارک رو به همراه یک نامه برامون ارسال کردند و گفتن در دوره انلاین ثبت نام کتید.حالا سوال من اینه ایا ما باید در قسمت demandes anterieures که اقدام قبلی برای کبک هست بله بزنیم یا خیر ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    من تا حالا نشنیدم از کسی گواهی ثبت شرکت رو بخوان. اگر دوستان اطلاع دقیقتری داره در این زمینه منم مشتاقم بدونم.

با این فرض که اطلاعات ثبتی شرکت رو نخوان:

شما یه نامه کاری بنویسید و سابقه کارتون و ... رو توش توضیح بدید . فقط در سربرگ شرکت باشه و ممهور (تا قابل ترجمه رسمی باشه)
    تاریخ شروع رو بهتر بزنید بعد ثبت شرکت
    عنوان شغل رو منطبق بر رشته مورد نیاز کبک و مدرک تحصیلیتون بزنید
    بدید یه شخص دیگه از اعضای شرکت امضا کنه.
    بهتره نزنید شرکت خودمه . چون کمی با دید شک ممکنه نگاه کنن به قضیه. این البته نظر یکی از شرکت های فعال در مهاجرت هست.
    میزان کاری فول تایم در ایران 48 ساعت. یعنی 6 روز و هر روز 8 ساعت
    سابقه کار همراه با تحصیل نیمه وقت محسوب میشود

شاد باشید
    تاریخ شروع که باید قطعا بعد از ثبت باشه چون برای ترجمه چک میشه.
    همانطور که دوستان گفتن روزنامه رسمی برای ترجمه لازمه و توضیح تکمیل تر اینکه داشتن حق امضا کسی که امضا میکنه هم چک میشه.

طبق چک لیست بند 24 اگر اشتباه نکنم واسه کسایی که کافرما هستند اساسنامه شرکت با آگهی تاسیس و نامه مالیات جهت اثبات سابقه کار میخواد..و نیاز به بیمه نیست...
    تو اساسنامه سهامدارن شرکت مشخص هستند...و ساعت کارم همون44 ساعت فول تایم هست و درسته...و نامه گواهی کارم طبق فرمت خواسته شده رو باید خودتون واسه خودتون بنویسید در سربرگ شرکت و با امضا تمامی اعضای هیئت میدیره باشه

من بنظرم کسانی که کارفرما هستند جزو دسته Immigration sub-class Businesspeople محسوب میشن و از طریق اسکیل ورکر نمیتونن اقدام کنن!
    ضمن اینکه اگر اقدامی هم بشه باید از طریق نامه مالیات اثبات کنین که شرکت درآمد خوبی داشته.
    نیاز به بیمه و مدارک دیگه ای که شما گفتین همه صرفا برای اثبات ادعا هست و در جایی نیومده نیازی به بیمه نیست. مثلا اگر فرد بیمه هم شده باشه قبول هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    با تشکر از جوابتون
    نامه مالیات دقیقا شامل چیا میتونه باشه؟ برگ قطعی مالیات؟ اظهارنامه؟ یا فیش های پرداختی به مالیات؟
    ممنونم...
    اگر بگید CEO هستید که دیگه عنوان شغلیتون یک چیز دیگه میشه مگر اینکه بخوایید سوابق به عنوان شغلی مثلا Manager ارائه بدین.
    نامه با سربرگ و مهر و امضا اجباری و برگه اصلی محسوب میشه.

عزیزان گرامی اگر اشتباهی هست اصلاح کنند

Junior Member

سلام به همگی.من اکانت ساختم اما وقتی تو قسمت Faire une demande میرم پیام میاد که ظرفیا کامل شده و نمیتونم وارد این قسمت بشم و فرم ها ی انلاینی که باید پر بشه نشون نمیده. ممنون میشم راهنماییم کنید

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Skymaster نمایش پست ها
    تاریخ شروع که باید قطعا بعد از ثبت باشه چون برای ترجمه چک میشه.
    همانطور که دوستان گفتن روزنامه رسمی برای ترجمه لازمه و توضیح تکمیل تر اینکه داشتن حق امضا کسی که امضا میکنه هم چک میشه.

من بنظرم کسانی که کارفرما هستند جزو دسته Immigration sub-class Businesspeople محسوب میشن و از طریق اسکیل ورکر نمیتونن اقدام کنن!
    ضمن اینکه اگر اقدامی هم بشه باید از طریق نامه مالیات اثبات کنین که شرکت درآمد خوبی داشته.
    نیاز به بیمه و مدارک دیگه ای که شما گفتین همه صرفا برای اثبات ادعا هست و در جایی نیومده نیازی به بیمه نیست. مثلا اگر فرد بیمه هم شده باشه قبول هست.

اگر بگید CEO هستید که دیگه عنوان شغلیتون یک چیز دیگه میشه مگر اینکه بخوایید سوابق به عنوان شغلی مثلا Manager ارائه بدین.
    نامه با سربرگ و مهر و امضا اجباری و برگه اصلی محسوب میشه.

عزیزان گرامی اگر اشتباهی هست اصلاح کنند
    شما اگر چک لیست اسکیل ورکر کبک رو مطالعه بفرمایید متوجه میشید.در قسمت 25 عینا عنوان شده سابقه کار تحت عنوان خود اشتغالی و یا کار آفرینی در طی 5سال اخیر.بنده باتوجه به نظر شخصی چیزی نگفتم...
    نامه مالیات در جهت اثبات کردن قانونی بودن شرکت شما هست نه درامد بالا
    و در قسمت 25 که مربوط به خوداشتغالی هست هیچ اشاره ای به بیمه نشده...
    و در پایان
    ممنون میشم مطالعه بفرمایید و طبق مستندات اظهار نظر بفرمایید و نه حدس و گمانه زنی های خودتون
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    با تشکر از جوابتون
    ممنونم...
    در عنوان سمت به مدیر عامل تنها اکتفا نکنید و سمت همسو باعنوان رشتتون بزند که فکر نکنند فقط مدیر بوده اید .من خودم به عنوان مهندس کامپیوتر اکتفا کردم چون شرکتم کوچولو هست و 100 نیرو ک ندارم خودمم هستم دوتا دوستام......
    نامه شرکت که شرح وظایفتون در اون مشخص شده باشه..که فرمت این نامه هم در چک لیست مشخص شده...
    مالیات هم همون مفاسا حساب شرکتتون هست...مراجعه کنید به اداره بیمه مربوطه و در خواست فاسا حساب کنید...
    در وکی سایت تمام فرم ها مجود هست
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Junior Member

با سلام
    مدرک آیلس من برای ۲۰۱۱ هست اصلا نباید بگم مدرک دارم چون منقضی شده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

در عنوان سمت به مدیر عامل تنها اکتفا نکنید و سمت همسو باعنوان رشتتون بزند که فکر نکنند فقط مدیر بوده اید .من خودم به عنوان مهندس کامپیوتر اکتفا کردم چون شرکتم کوچولو هست و 100 نیرو ک ندارم خودمم هستم دوتا دوستام......
    نامه شرکت که شرح وظایفتون در اون مشخص شده باشه..که فرمت این نامه هم در چک لیست مشخص شده...
    مالیات هم همون مفاسا حساب شرکتتون هست...مراجعه کنید به اداره بیمه مربوطه و در خواست فاسا حساب کنید...
    در وکی سایت تمام فرم ها مجود هست
    با سلام..
    من لیست بیمه ای ندارم که بخوام مفاضا حساب بگیرم... همون برگ قطعی مالیات یا فیش مالیات پرداختی کافیه که نشون بده شرکت فعال بوده و کار میکرده و من هم به عنوان مدیرعامل و مالک شرکت کار میکردم و بیمه نخواد.
    یعنی تو سمت بزنم مدیرعامل و مسئول انفورماتیک یا مثلا مهندس کامپیوتر یا همچین چیزایی؟؟؟؟
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member

سوال منم هست آیلتس من نیمه فوریه 2015 منقضی شده شنیده ام تا آوریل 2015 منقضی نشده باشه محسوب میشه. به امتیازش نیازی ندارم اگر مشکلی پیش نیاید اما آیا بزنم اصلا مدرک زبان ندارم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehi_j نمایش پست ها
    با سلام
    مدرک آیلس من برای ۲۰۱۱ هست اصلا نباید بگم مدرک دارم چون منقضی شده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)