صفحه 110 از 193 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    با سلام..
    من لیست بیمه ای ندارم که بخوام مفاضا حساب بگیرم... همون برگ قطعی مالیات یا فیش مالیات پرداختی کافیه که نشون بده شرکت فعال بوده و کار میکرده و من هم به عنوان مدیرعامل و مالک شرکت کار میکردم و بیمه نخواد.
    یعنی تو سمت بزنم مدیرعامل و مسئول انفورماتیک یا مثلا مهندس کامپیوتر یا همچین چیزایی؟؟؟؟
    کسی که کارفرما هست از نظر بیمه اجباری به پرداخت بیمه نداره پس ملاک بیمه نیست و همون مالیات شرکت هست و اساسنامه..تو چک لیست گفته نامه از مالیات که همون مفاسا حساب هست ..
    اره سمت رو اینجوری وارد کنید...
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering /oil process engineer

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

ا سلام
    من و همسرم در اخرین دوره ای که مدارک با پست قابل ارسال بود مدارک رو فرستادیم و به موقع هم رسید ولی متاسفانه به علت اینکه تنها تیک زبان فرانسه رو نزدیم مدارک رو به همراه یک نامه برامون ارسال کردند و گفتن در دوره انلاین ثبت نام کتید.حالا سوال من اینه ایا ما باید در قسمت demandes anterieures که اقدام قبلی برای کبک هست بله بزنیم یا خیر ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behiniki نمایش پست ها
    سلام به همگی.من اکانت ساختم اما وقتی تو قسمت Faire une demande میرم پیام میاد که ظرفیا کامل شده و نمیتونم وارد این قسمت بشم و فرم ها ی انلاینی که باید پر بشه نشون نمیده. ممنون میشم راهنماییم کنید
    وقتی وارد پروفایلتون میشید از قسمت mon dossier قسمت modifier ma demande رو انتخاب کنید

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehi_j نمایش پست ها
    با سلام
    مدرک آیلس من برای ۲۰۱۱ هست اصلا نباید بگم مدرک دارم چون منقضی شده؟
    وقتی که منقضی شده به معنای نداشتن مدرک هست دیگه
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

دوستان گرامی، ممکنه در مورد عنوان رشته تحصیلی منو راهنمایی کنین؟
    من باید واسه عنوان رشته تحصیلیم چی بزنم؟
    کارشناسی = مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار
    ارشد = مهندسی کامپیوتر - معماری سیستم های کامپیوتری
    باید Ingénieur informaticien بزنم یا نه؟

دوستان یک سوال دارم در مورد سابمیت کردن. زمان سابمیت وقتی لاگین کردی و وارد اکانت شدی میری داخل اتاق مجازی یا از همون اول تا داخل سایت بری فرستاده میشی تا اتاق مجازی؟
    مر30

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط red_love111 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال دارم در مورد سابمیت کردن. زمان سابمیت وقتی لاگین کردی و وارد اکانت شدی میری داخل اتاق مجازی یا از همون اول تا داخل سایت بری فرستاده میشی تا اتاق مجازی؟
    مر30
    اول که وارد سایت میشی مستقیم میری اتاق انتظار مجازی. تعداد افرای که قبل از شما منتظر هستنم میتونید ببینید.
    بعد که نوبتتون شد login و submit

Member
    رشته و دانشگاه
    COMPUTER SOFTWARE ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط snaans نمایش پست ها
    سوال منم هست آیلتس من نیمه فوریه 2015 منقضی شده شنیده ام تا آوریل 2015 منقضی نشده باشه محسوب میشه. به امتیازش نیازی ندارم اگر مشکلی پیش نیاید اما آیا بزنم اصلا مدرک زبان ندارم؟
    مدرکی گه منقضی شده با مدرک نداشته تفاوتی نمیکنه ، شما تیک نداشتن مدرک زبان رو بزنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط red_love111 نمایش پست ها
    مر30
    روال کار دقیقا مثل همین الانه هست که وارد میشید . مهم در این سیستم بدست اوردن نوبت خوب است

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoonkamran نمایش پست ها
    ا سلام
    من و همسرم در اخرین دوره ای که مدارک با پست قابل ارسال بود مدارک رو فرستادیم و به موقع هم رسید ولی متاسفانه به علت اینکه تنها تیک زبان فرانسه رو نزدیم مدارک رو به همراه یک نامه برامون ارسال کردند و گفتن در دوره انلاین ثبت نام کتید.حالا سوال من اینه ایا ما باید در قسمت demandes anterieures که اقدام قبلی برای کبک هست بله بزنیم یا خیر ؟
    بزنید بله و همون شماره ای که در بالای نامه تون زدن رو بزنید

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    با تشکر از جوابتون
    من شرکت مال خودمه و مدیر عامل هم خودمم.... در عنوان شغلی باید سمت رو CEO بزنم؟
    ضمنا با توجه به اینکه آگهی تاسیس و اساسنامه رو میخوان نامه شرکت هم میخوان؟
    نامه مالیات دقیقا شامل چیا میتونه باشه؟ برگ قطعی مالیات؟ اظهارنامه؟ یا فیش های پرداختی به مالیات؟
    این چک لیست بند 24 که فرمودید کجاست؟
    ممنونم...
    شما باید به عنوان self-employed اقدام کنید ، در قسمت Expérience professionnelle
    Type d'emploi ou de stage

رو emploi dans انتخاب کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)