صفحه 113 از 193 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Member
    رشته و دانشگاه
    COMPUTER SOFTWARE ENGINEERING

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    دوستان من 2 تا سوال داشتم. اگر امکانش هست نظرتون رو بفرمائید:

1- در مورد خدمت سربازی که سوال بقیه دوستان هم هست: سابقه خدمت سربازی رو حتماً باید وارد کنیم؟ من نیازی به امتیازش ندارم. ولی این که توی سوابق کاری قید بشه، اجباری هستش یا اختیاری؟

2- من حدود 2 سال (دقیقاً وسط این 5 سال اخیر) رو به صورت Freelancer (پروژه ای، کارمزدی، بدون بیمه و ...) کار کردم. در مورد این مدت چطور باید ادعا کنم؟ البته به امتیاز این هم نیازی ندارم. فقط بابت این گپ 2 ساله وسط سابقه کارم نگرانم

باز هم ممنون که راهنمایی میکنید
    1- اگه به امتیازش نیاز ندارید خیر وارد نکنید

2- قبل از پرسیدن سوالی هم صفحات قبل رو بخونید به تفصیل توضیح داده شده
    رشته : مهندسی کامپیوتر نرم افزار // سابیمت انلاین june 2016 // مجرد // بدون فرانسه و آیلتس // 51 امتیازی

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinjon نمایش پست ها
    دوستان من مدارکمو ترجمه نکردم و الان نمی دونم {اموزشکده فنی شهید رجایی قوچان} تو ترجمه چی میشه.کسی اگه میدونه لطفا راهنمایی کنه.در ضمن ایا این ترجمه ها را با نرم افزار خاصی انجام می دن؟
    بهتر قبل از پر کردن مدارکتون در ترجمه کنید و عینا از روی ترجمه هاتون بزنید
    رشته : مهندسی کامپیوتر نرم افزار // سابیمت انلاین june 2016 // مجرد // بدون فرانسه و آیلتس // 51 امتیازی

خب من با ایتلس میرسید به 52 امتیازم
    اگر اونو حذف کنم میشه بعد سابمیت اضافه کرد؟؟؟
    مشکل نمیخورم؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nn_nastaran نمایش پست ها
    خب من با ایتلس میرسید به 52 امتیازم
    اگر اونو حذف کنم میشه بعد سابمیت اضافه کرد؟؟؟
    مشکل نمیخورم؟؟؟
    بله 4 مورد رو میشه بعد سابیمت ویرایش کرد
    مدرک زبان - ازدواج یا طلاق - تولد بچه - اطلاعات مربوط به داشتن خویشاوند در کبک و اقامت در کبک

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    کاملا صحیح و مفید..با سپاس
    فقط گواهی شرح وظایف هم در سربزگ شرکت با امضای تمامی اعضای هیت مدیر باید باشه
    بله درست میفرمایید ،
    فقط این موضوع امضای کامل اعضای هیت مدیره در کجا ذکر شده ؟ ممنون میشم منبعش رو بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamanraad نمایش پست ها
    دوستان من پروفایلم رو تکمیل کردم و در انتها 2 تا سوال برام وجود داره:
    1- بخش تجربیات شغلی، بر خلاف اونچه در راهنما می بینیم، گزینه ی عدم وجود بیمه برای مدت بیشتر از یک ماه در صفحه وجود نداشت، آیا این عادیه؟
    2- من تمام امتیاز موردنیاز رو دارم بدون زبان، ضمنا هیچ مدرک زبانی هم ندارم، اما میخام روش کار کنم و بعدن مدرک ارایه بدم، آیا در این مرحله باید تیک قسمت ( Je ne suis pas en mesure de démontrer mes compétences en français oral par une attestation ou un diplôme. Je comprends que le Ministère ne pourra pas m’attribuer de points pour ces critères.) رو بزنم؟ در صورتی که این تیک رو بزنم بعدن می تونم مدرک ارائه بدم؟ اگر قسمت زبان رو کلن دست نخورده و خالی نگه دارم چه اتفاقی میوفته؟

سپاسگذارم
    جواب سوال دوم دوستمون رو كسى ميدونه؟ اين سوال منم هست.
    سپاس

با سلام. در پر کردن فرم درخواست در قسمت مدارک تحصیلی عنوان مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید رو به فرانسه چی باید بنویسیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

سلام
    وقت بخیر
    من میخوام بدونم برای یکی مثل من که سابقه کار و بیمه از جایی که ربطی به رشته ام نداره رد میشه، مشکلی به وجود خواهد آمد یا خیر ؟
    رشته من الکترونیک هست ولی بیمه از یه پیش دبستانی رد میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mediakbr نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    من میخوام بدونم برای یکی مثل من که سابقه کار و بیمه از جایی که ربطی به رشته ام نداره رد میشه، مشکلی به وجود خواهد آمد یا خیر ؟
    رشته من الکترونیک هست ولی بیمه از یه پیش دبستانی رد میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید
    نه اشکالی نداره و امتیاز سابقه کارو میگیرید
    چون قانونش حذف شده
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Asrv نمایش پست ها
    جواب سوال دوم دوستمون رو كسى ميدونه؟ اين سوال منم هست.
    سپاس
    2..باید تیک رو بزنید و بگید مدرکی ندارید و ادعای برای گرفتن امتیازش هم ندارید..اگر سفید بزارید ازتون خطا میگیره و امکانش وجو نداره
    اگر تیک رو بزنید بعدا تو اپدیت امکانش هست
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)