صفحه 185 از 193 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190191192193 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    در هر صورت یک مال فرصت پرداخت دارید..چه انلاین چه با مانی اردر..
    بهتره هست پرداخت انلاین انجام بدین..مانی اردر زیاد بچه ها دچار مشکل شدن
    اها من فکر میکردم انلاین خمون زمان سابمیت در جا باید پرداخت شه
    پس اونم میشه تو مهلت یک ماه انجام داد
    فقط یک سوال دیگه
    تاریخ ورود و فارغ التحصیلی چقدر مهمه
    چون من تو مدرکم تاریخ ورود نزده و اینکه تاریخ پایان مثلا نوشته شهریور ماه تاریخ معینی نزده در حالی که تو ترجمه زده by august of
    یعنی تاریخ دقیقی نیست
    من همون ۱ مهر و ۳۱ شهریور رو لحاظ کنم درسته؟
    و اینکه من فوق ام بی ای مالی داشته باشم و لیسانس حسابداری میتونم مدرک ارشد بزنم با رشته حسابداری؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

دوستان سلام
    با توجه به خبرایی که میرسه من احتمال میدم سیستم کبک مانند اکسپرس اینتری بشه
    یعنی همه ثبت نام کنن هر ماه یا بیشتر یه تعداد که از لحاظ امتیاز بالاترن ایمیل دریافت کنن و پول و مدارک رو ظرف ۶۰ روز بفرستن
    اینجوری مدرک زبان فرانسه و انگلیسی بسیار مهم میشه
    فکر کنم حداقل امتیاز ۷۰ بخواد اد واسه شانس

Junior Member

سلام،
    معمولاً چقدر بعد از سابمیت کردن پرونده باید ترجمه مدارک رو ارسال کنیم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    دوستان سلام
    با توجه به خبرایی که میرسه من احتمال میدم سیستم کبک مانند اکسپرس اینتری بشه
    یعنی همه ثبت نام کنن هر ماه یا بیشتر یه تعداد که از لحاظ امتیاز بالاترن ایمیل دریافت کنن و پول و مدارک رو ظرف ۶۰ روز بفرستن
    اینجوری مدرک زبان فرانسه و انگلیسی بسیار مهم میشه
    فکر کنم حداقل امتیاز ۷۰ بخواد اد واسه شانس

تکلیف پرونده های کاغذی چی میشه؟ و انلاین های 2016؟ اونا هم میان تو پول یا به روش قدیمی ادامه باید بدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ekh نمایش پست ها
    تکلیف پرونده های کاغذی چی میشه؟ و انلاین های 2016؟ اونا هم میان تو پول یا به روش قدیمی ادامه باید بدن؟
    سلام پرونده های قبلی که سرجاشون هستند و حالا باید دید زمان پروسه چه تغییری می کنه.

واسه سیستم جدید هم تا 2 آگوست و سپس تا 16 آگوست باید صبر کرد ببینیم چه قانونی میگذارن فعلا هیچ چیز معلوم نیست.
    آنلاین سری دوم 16 اگوست 2016-رشته کامپیوتر

Junior Member

سلام دوستان لطف ميكنيد راهنمايي كنيد كه بعد از درست كردن اكانت كي بايد اون قسمت سابقه كارو سوابق تحصيلي رو تكميل كنم و چجوري از تاريخ سابميت كردن مطلع بشم؟

با سلام به دوستان خبر جدیدی روی وب سایت کبک قرار گرفته که از ۲ آگوست قراره تغییراتی در سیستم مهاجرتی کبک اعمال بشه باید منتظر بود و دید جزئیات چی می شود:
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...migration.html
    آنلاین سری دوم 16 اگوست 2016-رشته کامپیوتر

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Just_iran نمایش پست ها
    با سلام به دوستان خبر جدیدی روی وب سایت کبک قرار گرفته که از ۲ آگوست قراره تغییراتی در سیستم مهاجرتی کبک اعمال بشه باید منتظر بود و دید جزئیات چی می شود:
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...migration.html
    سلام دقیقا همون سیستم که من پیش بینی میکردم
    از الان به بعد زودتر بودن ملاک نیست بیشتر و بهتر بودن ملاک خواهد بود

Junior Member

دوستان کسی اطلاع داره با توجه به تغییر سیستم مهاجرت کبک. کسایی که از طریق mon project دو سال پیش سابمیت کردن وضعیت شون چی میشه؟
    رشته مکانیک-تاریخ ساخت اکانت کبک 2016/01/16 -تاریخ سابمیت آنلاین کبک 2016/06/13

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_K360 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره با توجه به تغییر سیستم مهاجرت کبک. کسایی که از طریق mon project دو سال پیش سابمیت کردن وضعیت شون چی میشه؟
    اونها طبق روال قبل باید به پروندشون رسیدگی بشه
    ولی فکر میکنم زمان میبره
    مثکه یکم تنبلن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)