صفحه 188 از 193 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191192193 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    مطابق صحبتهای خودشون بله و ثبت نام رایگان
    هر زمان هم قابل بروز رسانی خواهد بود
    اعتبارش هم ۱۲ ماه خواهد بود
    ممنون از پاسخ،اما اگر من سابمیت کنم توی این دوازده ماه تا تکمیل پرونده،اگر سنم برسه به ۳۶ امتیاز سن از دست میدم؟یا الان که سابمیت کنم،توی این دوازده ماه ،شرایط ثابته؟

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

نقل قول نوشته اصلی توسط moris62 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ،اما اگر من سابمیت کنم توی این دوازده ماه تا تکمیل پرونده،اگر سنم برسه به ۳۶ امتیاز سن از دست میدم؟یا الان که سابمیت کنم،توی این دوازده ماه ،شرایط ثابته؟
    امتیاز سن در روزی که پرونده رو سابمیت میکنید محاسبه میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Production Systems - Jonkoping University

سلام
    من دو تا سوال دارم

1. اگه امتیازم 60 بشه بدون زبان فرانسه، مشکلی نیست؟ یا حتما زبان فرانسه لازمه؟
    2. ناک Industrial and Administration Engineering شامل مهندسی صنایع میشه؟

ممنون
    S.Saraji

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط saManpar نمایش پست ها
    سلام
    من دو تا سوال دارم

1. اگه امتیازم 60 بشه بدون زبان فرانسه، مشکلی نیست؟ یا حتما زبان فرانسه لازمه؟
    2. ناک Industrial and Administration Engineering شامل مهندسی صنایع میشه؟

ممنون
    مشکلی نیست ولی با توجه به اینکه امتیازات از بالا به پایین انتخاب خواهد شد اصلا امتیاز زیر ۷۰ به نظر من شانس پذیرش نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Of Computer

سلام دوستان .
    من یه مدت نبودم و الان میام که به اکانتم سر بزنم چیزی پیدا نمیکنم .
    1. مگه اکانتها رو پاک کردن ؟.
    2. قرار بود بعد از نزدیک 2 سال 5000 هزار تا نیرو بگیرن تو اوایل مرداد ماه . چی شد ؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidxpress نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من یه مدت نبودم و الان میام که به اکانتم سر بزنم چیزی پیدا نمیکنم .
    1. مگه اکانتها رو پاک کردن ؟.
    2. قرار بود بعد از نزدیک 2 سال 5000 هزار تا نیرو بگیرن تو اوایل مرداد ماه . چی شد ؟
    سیستم مون پروجکت و فایلها کلا حذف شده
    قراره از این ماه مطابق سیستم اکسپرس اینتری برای کبک هم انجام بشه که هنوز پرتالش فعال نشده تو سایت

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

Those wishing to immigrate to Quebec in the Regular Skilled Worker Program will soon be able to file a declaration of interest through the Arrima System (Expression of Interest System). Receipt of immigration applications for this program will now be done through this system. From now on, only candidates invited by the Minister will be able to apply for permanent selection.
    August 6, 2018
    گویا متذکر شدند که تو این نزدیکی سامانه Arrima System فعال میشه واسه ثبت نام که من فکر میکنم همون 15 اوت

من در 2016 پروندم رو در mon projet ثبت کردم . رشته کامپیوتر. حالا با این اخبار جدید و تغییر امتیاز رشته کامپیوتر به 9 امتیاز ،به شدت امتیاز کل من پایین میاد. آیا این امتیازبندی جدید شامل حال ما میشه. ؟؟؟؟؟
    به نظر کلا امتیازبندی فرق کرده .درسته ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط unknownquebec نمایش پست ها
    من در 2016 پروندم رو در mon projet ثبت کردم . رشته کامپیوتر. حالا با این اخبار جدید و تغییر امتیاز رشته کامپیوتر به 9 امتیاز ،به شدت امتیاز کل من پایین میاد. آیا این امتیازبندی جدید شامل حال ما میشه. ؟؟؟؟؟
    به نظر کلا امتیازبندی فرق کرده .درسته ؟؟؟
    با سلام متاسفانه برای بنده هم همین اتفاق افتاده و ۳ امتیاز کمبود پیدا میکنم با مدرک زبان سعی کنید جبران کنید و فرصت زیادی هم نیست.در ضمن خصوصی پیام بدید لینکی درست شده جهت اعتراض به این داستان امیدواریم فایده داشته باشد.لینک را براتون بفرستم.
    آنلاین سری دوم 16 اگوست 2016-رشته کامپیوتر

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

من به نظرم این سیستم جدای از کاهش امتیازات بهتر برای ما
    حداقل میدونیم که با گرفتن یک مدرک ب2 فرانسه شانسمون خیلی بالاست
    من که فقط برنامه مو گذاشتم رو مدرک فرانسه
    البته سال دیگه که بخوام آزمون ایلتس بدم دنبال CLB 9 خواهم بود ( R W S 7 , L 8 ) آیلتس 6.5 دارم ایشالا یکم زور بزنم شاید بتونم بگیرم
    که بتونم واسه اکسپرس اینتری هم اقدام کنم هم زمان
    امیدوار باشید همیشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)