صفحه 2 از 193 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

دوستان در قسمت مدارک تحصیلی، کسی که لیسانس داره باید پیش دانشگاهی و دیپلم هم وارد کنه یا فقط همون لیسانس کفایت میکنه؟
    و در قسمت زبان انگلیسی، numero de test همون شماره TRF هستش که زیر مدرک آیلتس نوشته یا شماره دیگری میشه؟

با تشکر

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

دوستان توی فرمها یه قسمت نوشته
    Has the Ministère ever informed you by letter that it could refuse to process your applications because
    ?you provided false or misleading information or documents
    به نظر اساتید من که پروندم قبلا ریجکت شده باید اینو yes بزنم یا no . برداشت خودم no هستش چون پرونده من به دلیل نقص مدارک ریجکت شده نه ارايه اطلاعات و مدارک نادرست.
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعات درست داره راهنمایی کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

سلام.
    یک سوال الان میخواستم بدونم اکانت من فعال شده یا نه؟
    من تا اون قسمتی تونستم پیش برم که ایمیل از طرف اونا دریافت کردم باز کردو و اوکی.
    ازون طرف وارد اکانت شدم اولین سوال امنیتو جواب دادم و گزینه کامپیوتر شخصی زدم اما دیگه جلوتر نرفت.
    تا اینجا اکانت من فعال شده اصلا یا نه هنوز؟

سلام
    من امروز نتیجه tcfq رو گرفتم b1شدم
    با این شرایط امتیاز کلم 55 میشه
    و امتیازاستخدام پذیریم 50 میشه لازم به ذکره که متاهل هستم
    با این شرایط ایا میتونم برای سیستم انلاین اقدام کنم?
    منظورم اینه که ایا در سیستم جدید هم امتیاز استخدام پذیری برای اقدام کافیه و مثل قدیم در زمان اپدیت میشود مدرک زبان b2 فرستاد
    علت مطرح کردن این مسئله در این بخش این است که میخوام بدونم که ایا سیستم اجازه پر کردن و سابمیت فرمها رو در این شرایط میده
    خواهش میکنم راهنمایی کنین

Junior Member

سلام
    دوستان من بعد از اینکه مدارک تحصیلی رو واردکردم دفعه آخر همونطور که در فابل راهنما گفته بود دیگه Ajouterنزدم بجاش تیک جمله je nai obtenu aucun diptenusرو زادم ولی تمام اطلاعاتم قابل دیدن نیست آیا پاک شدن؟خواهش می کنم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hsahar نمایش پست ها
    سلام.
    یک سوال الان میخواستم بدونم اکانت من فعال شده یا نه؟
    من تا اون قسمتی تونستم پیش برم که ایمیل از طرف اونا دریافت کردم باز کردو و اوکی.
    ازون طرف وارد اکانت شدم اولین سوال امنیتو جواب دادم و گزینه کامپیوتر شخصی زدم اما دیگه جلوتر نرفت.
    تا اینجا اکانت من فعال شده اصلا یا نه هنوز؟
    بله اکانتتون فعال شده

Junior Member

کسی از دوستان اطلاعی داره توی قسمت سوابق شغلی کد CNP رو چی باید بزنم؟ کد رشته تحصیلی هست یا کد شغلی که داری؟ از کجا میتونم این کد رو پیدا کنم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط p_mcse_it نمایش پست ها
    کسی از دوستان اطلاعی داره توی قسمت سوابق شغلی کد CNP رو چی باید بزنم؟ کد رشته تحصیلی هست یا کد شغلی که داری؟ از کجا میتونم این کد رو پیدا کنم؟
    http://ouvert.canada.ca/data/fr/data...c-72969b6d4b42

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    ممنون....من مدارک زبان ندارم آیا باید توی قسمت زبان تیک اینکه من این مدرک رو ندارم و قبول می کنم که هیچ امتیازی نمیگیرم رو بزنم؟ یا به صفحات زبان دست نزنم؟؟ممکنه تا چند ماه دیگه بتونم مدرک زبان بگیرم

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah169 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من بعد از اینکه مدارک تحصیلی رو واردکردم دفعه آخر همونطور که در فابل راهنما گفته بود دیگه Ajouterنزدم بجاش تیک جمله je nai obtenu aucun diptenusرو زادم ولی تمام اطلاعاتم قابل دیدن نیست آیا پاک شدن؟خواهش می کنم راهنمایی کنید
    ماشالله
    شما لیست مدارک رو از آخرین ندرک تا دیپلم secondaire رو باید با ajouter یکی یکی وارد کنید و در آخر دگمه valider رو بزنید. اون تیک واسه زمانیه که شما کلا از بیخ مدرسه هم نرفتی و حتی دیپلمم نداری.
    تو فایل راهنما چنین چیزی نگفته که اول تحصیلات رو وارد کن بعد اون تیک رو بزن. اون تیک رو بردارید.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)