صفحه 3 از 193 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    سلام
    من امروز نتیجه tcfq رو گرفتم b1شدم
    با این شرایط امتیاز کلم 55 میشه
    و امتیازاستخدام پذیریم 50 میشه لازم به ذکره که متاهل هستم
    با این شرایط ایا میتونم برای سیستم انلاین اقدام کنم?
    منظورم اینه که ایا در سیستم جدید هم امتیاز استخدام پذیری برای اقدام کافیه و مثل قدیم در زمان اپدیت میشود مدرک زبان b2 فرستاد
    علت مطرح کردن این مسئله در این بخش این است که میخوام بدونم که ایا سیستم اجازه پر کردن و سابمیت فرمها رو در این شرایط میده
    خواهش میکنم راهنمایی کنین
    اجازه پر کردن فرمها در هر شرایطی وجود داره. حتی با 10 امتیاز.
    شما اقدام کن انشالله تلاشت رو از سر بگیر مدرک رو بگیر آپدیت کن بعدا. بهرحال شما کم کم 4 ماه دیگه وقت داری واسه ارسال مدارک.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member sasidigg آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

سلام دوستان. کسی میدونه در بخش Historique des statuts برای شخصی که تا حالا از مملکت خارج نشده بایست چطور فیلد ها رو پر کرد؟
    چون من هر طور پر میکنم پس از زدن تایید یه آیکن قرمز رنگ کنار وضعیت ظاهر میشه!!

Junior Member sasidigg آواتار ها

برای پرداخت هزینه بوسیله کردیت یا دبیت کارت وبسایت معتبری رو میشناسید که خدماتش مورد تاییدتون باشه؟

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

سلام بچه ها

اگه کسی تا حالا نتونسته اکانت بسازه (منظورم
    ریجستر
    هست و نه پر کردن فرم ها)، پیام خصوصی بده تا واسش ایجاد کنم.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان، قبلا در روش دستی داشتن اجازه کار کبک امتیاز داشت ولی من توی سیستم آنلاین و راهنمایی انگلیسی اصلا کلمه ایدر مورد داشتن Job Offer و Work Permit ندیدم. لطفا راهنمایی بفرمایید. ضمنا عنوان دیپلم 12 ساله قرون وسطی ایران چی میشه؟ خیلی ممنونم

Junior Member

دوست عزیزممنون که جواب دادید یک سوال دیگه هم داشتم پیش دانشگاهی و دیپلم متوسطه در لیست نیست درسته؟ خودمون باید تایپ کنیم چی بنویسیم pre university , scendaires درسته؟

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah169 نمایش پست ها
    دوست عزیزممنون که جواب دادید یک سوال دیگه هم داشتم پیش دانشگاهی و دیپلم متوسطه در لیست نیست درسته؟ خودمون باید تایپ کنیم چی بنویسیم pre university , scendaires درسته؟
    هم پیش دانشگاهی و هم دیپلم متوسطه در لیست هستش. متاسفانه الان نمیتونم وارد سیستم بشم که عنوانش رو بهتون بگم. ولی توی سرچ pre بزنید خودش Pre-university رو میاره. Secondary هم بزنید برای دیپلم متوسطه. البته اگر دیپلم هنرستانی دارید باید Vocational school رو بزنید. حالا اگر تونستم به سیستم وصل بشم عنوان دقیقش رو براتون مینویسم

رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    از آخرین مدرک تحصیلی تا دیپلم secondaire
    نه اون شماره فرم کارنامتون هست. شماره تست همون شماره id شماست که بالا سمت راست آیلتس هست. کلا همون سه تا گزینه بالای کارنامه رو میخواد فک کنم. تاریخ و شماره مرکز و شماره id شما
    متشکرم از پاسخ شما
    یعنی شما میفرمائید numero de test همون Candidate Number هستش؟

رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط sasidigg نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی میدونه در بخش Historique des statuts برای شخصی که تا حالا از مملکت خارج نشده بایست چطور فیلد ها رو پر کرد؟
    چون من هر طور پر میکنم پس از زدن تایید یه آیکن قرمز رنگ کنار وضعیت ظاهر میشه!!
    تاریخ شروع رو تاریخ تولدتون میزنید، زیر تاریخ پایان هم یک تیک هست که اون رو میزنید. کشور ایران رو انتخاب میکنید و در فیلد وضعیت، Citoyen رو انتخاب میکنید

رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان من حدود 2 سال وسطای سابقه کارم به صورت آزاد کار میکردم و بیمه اختیاری برای خودم رد میکردم.
    به نظرتون اون 2 سال رو توی سایت بنویسم یا خیر؟
    چون توی سوابق کاری، در قسمت نوع کار، یک گزینه داره به اسم ([Travail autonome (à votre compte) (Self-employment [freelance
    اگر این رو بزنم، چه مدارکی برای اثباتش باید ارائه بدم و آیا امتیازی برام داره یا خیر؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)