صفحه 4 از 193 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    هم پیش دانشگاهی و هم دیپلم متوسطه در لیست هستش. متاسفانه الان نمیتونم وارد سیستم بشم که عنوانش رو بهتون بگم. ولی توی سرچ pre بزنید خودش Pre-university رو میاره. Secondary هم بزنید برای دیپلم متوسطه. البته اگر دیپلم هنرستانی دارید باید Vocational school رو بزنید. حالا اگر تونستم به سیستم وصل بشم عنوان دقیقش رو براتون مینویسم

پیش دانشگاهی DIPLÔME D'ÉTUDES PRÉ-UNIVERSITAIRE
    certificate de completion of secondary education دیپلم

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

دوستان مهندسی، رشته "ریاضی فیزیک" دوره دیپلم رو تونستید در لیست پیدا کنید یا با دست تایپ کردید؟

سلام دوستان گرامی
    من قبلا پرونده کبک داشتم و ریجکت شدم
    در هنگام ایجاد اکانت جواب سئوال
    Avez-vous déjà traité avec le ministère de l’Immigration, de la Diversité et
    de l’Inclusion (auparavant appelé ministère de l’Immigration et des Communautés
    culturelles)?
    را Non جواب دادم چون در ان زمان شماره فایل نامبر قبلی ام در دسترس نبود و من بعد ساعتهای متوالی تلاش وقتی دیدم سایت باز شده گفتم فعلا اکانتو درست کنم بعد ادیتش میکنم

اما لان که وارد اکانتم میشم از بد حادثه دقیقا همون قسمت قابل ادیت نیست

به نظرتون چکار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    من قبلا پرونده کبک داشتم و ریجکت شدم
    در هنگام ایجاد اکانت جواب سئوال
    Avez-vous déjà traité avec le ministère de l’Immigration, de la Diversité et
    de l’Inclusion (auparavant appelé ministère de l’Immigration et des Communautés
    culturelles)?
    را Non جواب دادم چون در ان زمان شماره فایل نامبر قبلی ام در دسترس نبود و من بعد ساعتهای متوالی تلاش وقتی دیدم سایت باز شده گفتم فعلا اکانتو درست کنم بعد ادیتش میکنم

اما لان که وارد اکانتم میشم از بد حادثه دقیقا همون قسمت قابل ادیت نیست

به نظرتون چکار کنم
    به نظرتون اکانت جدید بسازم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    تاریخ شروع رو تاریخ تولدتون میزنید، زیر تاریخ پایان هم یک تیک هست که اون رو میزنید. کشور ایران رو انتخاب میکنید و در فیلد وضعیت، Citoyen رو انتخاب میکنید
    اساتید گرانقدر نظرتون چیه در این بخش History، آیا تمام مسافرتهای خارجی یکی دو هفته ای که فرد مقیم حساب نمیشه هم باید بنویسیم؟؟؟؟؟بنظر من منطقی نیست که موارد غیر اقامتی ذکر بشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک

من Job offer و Work Permit از کبک دارم و توی سیستم آنلاین پرونده پر کردم ولی هیچی در مورد این دو مورد که امتیازهم داره نخواسته. آیا سیستم خودش میفهمه یا موقع ثبت پرونده میپرسه؟ آیا الان میتونم ثبت بکنم چون اجازه کار دارم؟ خیلی ممنونم

Junior Member

این راهنما تو مراحل ثبت نام خیلی به درد من خورد.سوال شمار رو هم تو صفحه 23 جواب داده.موفق باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    دوستان مهندسی، رشته "ریاضی فیزیک" دوره دیپلم رو تونستید در لیست پیدا کنید یا با دست تایپ کردید؟
    دستی بنویس
    پیش دانشگاهی : sciences mathématiques
    دیپلم : mathématiques et physique

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas_2014 نمایش پست ها
    من Job offer و Work Permit از کبک دارم و توی سیستم آنلاین پرونده پر کردم ولی هیچی در مورد این دو مورد که امتیازهم داره نخواسته. آیا سیستم خودش میفهمه یا موقع ثبت پرونده میپرسه؟ آیا الان میتونم ثبت بکنم چون اجازه کار دارم؟ خیلی ممنونم
    دوست عزیز
    شما اگر جاب آفر ولید داری این mon projet بکار شما نمیاد فعلا. در ضمن شما استثنائا هر زمانی میتونی درخواست بدی جز 25 ژانویه الی 17 فوریه.
    کبک تقریبا در تمام صفحات و اخبارش درباره شرایط افرادی چون شما نوشته.
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...eport-mpq.html
    پایین این صفحه رو بخونید.
    و همچنین
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...rocedures.html
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

من اکانت ساختم. ایمیل تایید هم برای من اومد و اونو تایید کردم. تا چه تاریخی برای وارد کردن اطلاعاتم مثل سابقه کار و تحصیلات و ..... فرصت دارم؟ الان فقط یوزر و پسوورد و سوالات امنیتی رو دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)