صفحه 6 از 193 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

با سلام
    من به صورت حق التدریس در دانشگاه درس میدم و برای همین تعداد ساعات کاری م در هفته برای ترم های مختلف فرق میکنه. ساعات کار درهفته را چطوری حساب کنم؟
    برای مثال :
    من از مهرماه سال 90 تا تیر ماه 92 (به غیر از تابستان ها)در یک دانشگاه مجموعا ( 6 ترم) 60 ساعت در هفته درس دادم. ساعت کاری را چند ساعت بنویسم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

سلام
    من سایت رو باز میکنم و قسمت register و بعد creat account از من یوزر و پسورد میخواد در صورتی که طبق راهنما باید مراحل ثبت نام باشه.. میخواستم بدونم از دوستان کس دیگه ای به این مشکل برخورده یا نه؟

سلام دوستی هست پاسخی برای سوال من داشته باشد؟
    در فرم ها اون قسمتی که نوشته اگر پرونده ای از قبل داشتید و پرونده شما ریفیوز شده به دلیل اطلاعات نادرست و گمراه کننده و ... دقیقا منظورش چیه یعنی اونایی که مثل من ریفیوز شدن به دلیل کمبود امتیاز و نامه ریفیوز دارن نه به دلیل اطلاعات نادرست و گمراه کننده دقیقا باید به این سوال چه جوابی بدهند؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majdavo نمایش پست ها
    سلام واسه من هم این پیغام هست. از دوستان اگه کسی چیزی میدونه لطفا توضیح بده ممنون.
    این مربوط به 3500 تای اولی میشه ، شما می تونید فرم هارو تکمیل کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    این noc نیس. حتی تو فرم کنار سوال لینک گذاشته از کجا کد رو پیدا کنید
    http://imt.emploiquebec.gouv.qc.ca/m...&PT2=21&PT3=10
    من نمی دونم چه جوری باید کد رو پیدا کنم می شه راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع غذایی/علوم و تحقیقات تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hanak نمایش پست ها
    دستی بنویس
    پیش دانشگاهی : sciences mathématiques
    دیپلم : mathématiques et physique
    میشه لطف کنید رشته علوم تجربی هم بگید ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع غذایی/علوم و تحقیقات تهران

دوستان من بین دو کد nop 2111 و 2148 موندم رشتم مهندسی صنایع غذایی هست کسی می تونه تو پیدا کردن کد درست کمکم کنه؟ هر دو این کد ها رشته من رو دارن :-(

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید
    می خواستم بدونم این کدهای nop همون noc است یعنی مثلا کد noc من 2173 بوده الان هم همین رو بزنم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ranahariri نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    می خواستم بدونم این کدهای nop همون noc است یعنی مثلا کد noc من 2173 بوده الان هم همین رو بزنم
    من خودم فرم ها رو ندیدم ولی اگر منظورتون NOC و CNP هستش، جفتش یکیه. CNP فرانسوی NOC میشه:
    CNP: Classification nationale des professions (NOC: National Occupational Classification

http://ouvert.canada.ca/data/fr/data...c-72969b6d4b42

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_m نمایش پست ها
    سلام
    من توی کارنامه آیلتس تست نامبر رو پیدا نمیکنم! آیا این همون تست ریپورت فرم نامبر پایین صفحه کارنامه ست؟
    بله. test report form number

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)