صفحه 7 از 193 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Junior Member mahan1980 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد-کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

Le formulaire « Renseignements sur l'identité » a été enregistré.

Par contre, vous ne pourrez pas soumettre votre DCS car vous faites l'objet d'une sanction administrative.

کسی منظور این پیام رو میدونه؟

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

دوستان نوی عکس پایین که قسمتی از فرم ثبت نامه وقتی گزینه اول ( Aucun nom de famille ) رو میزنم گزینه دوم ( Aucun prénom ) غیر فعال میشه و تیک نمیخوره آیا این منطقیه ؟
    چون طبیعتا طبق راهنمای فزمها باید بشه هر جفتشو تیک زد. دوستانی که این قسمتهارو پر کردن ممنون میشم راهنمایی کنن.

Untitled.jpg

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط snakisafar نمایش پست ها
    سلام
    من سایت رو باز میکنم و قسمت register و بعد creat account از من یوزر و پسورد میخواد در صورتی که طبق راهنما باید مراحل ثبت نام باشه.. میخواستم بدونم از دوستان کس دیگه ای به این مشکل برخورده یا نه؟
    امکان ایجاد اکانت از 25 ژانویه به بعد دیگر وجود ندارد. فقط افراد یکه قبلا اکانت ساختن میتونن اطلاعات و فرمهاشون رو تکمیل کنن.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia5582 نمایش پست ها
    دوستان نوی عکس پایین که قسمتی از فرم ثبت نامه وقتی گزینه اول ( Aucun nom de famille ) رو میزنم گزینه دوم ( Aucun prénom ) غیر فعال میشه و تیک نمیخوره آیا این منطقیه ؟
    چون طبیعتا طبق راهنمای فزمها باید بشه هر جفتشو تیک زد. دوستانی که این قسمتهارو پر کردن ممنون میشم راهنمایی کنن.

Untitled.jpg
    سلام دوست عزیز
    بله درسته غیر فعال میشود.

Junior Member

سلام بچه ها لطفا راهنمایی کنید در
    1در گزینه numeru de test باید چی بنویسیم ؟
    2 -مورد نمره ایلتس اونجایی که نوشته numero testباید نمره ایلس را بنویسیم؟
    3-اخر همون صفحه منظوراز این دو گزینه چیه؟resultat en comperhention oral و resultat en expression oral

Junior Member

این پیام به این دلیل ظاهر شده که شما در پاسخ به سوال "آیا قبلا پرونده شما بدلیل تقلبی بودن یا ... رفیوز شده" در صفحه اطلاعات شخصی گزینه بلی رو انتخاب کرده اید. پس شامل محدودیت میشوید. بیشتر دقت کنید و چنانچه پرونده برگشتی بدلیل مدارک جعلی نداشته اید گزینه رو خیر بزنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahan1980 نمایش پست ها
    Le formulaire « Renseignements sur l'identité » a été enregistré.

Par contre, vous ne pourrez pas soumettre votre DCS car vous faites l'objet d'une sanction administrative.

کسی منظور این پیام رو میدونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_m نمایش پست ها
    این پیام به این دلیل ظاهر شده که شما در پاسخ به سوال "آیا قبلا پرونده شما بدلیل تقلبی بودن یا ... رفیوز شده" در صفحه اطلاعات شخصی گزینه بلی رو انتخاب کرده اید. پس شامل محدودیت میشوید. بیشتر دقت کنید و چنانچه پرونده برگشتی بدلیل مدارک جعلی نداشته اید گزینه رو خیر بزنید.
    این سوال ظاهرا خیلی شبهه بر انگیزه و برداشت ها از اون متفاوته با توجه به اهمیت سوال و به نوعی امکان رد شدن پرونده به دلیل عدم درج گزینه صیحح از دوستان با تجربه تر و همچنین مدیران فروم تقاضا میکنم راجع به این سوال اظهار نظر کنن تا از بلاتکلیفی در بیایم که بالاخره برای کسایی مثل من که پروندشون به دلیل نقص مدارک ریجکت شده این گزینه رو yes بزنیم یا no .
    البته نظر خود من اینه که این سوال مربوط به کسایی میشه که مدارکشون به هر دلیلی ریجکت شده حالا میتونه نقص مدرک یا عدم ارائه اطلاعات و مدارک صحیح باشه.
    متن سوال رو واسه راهنمایی اساتید اینجا میذارم.
    "Under Demande antérieurerejetée pour renseignements ou documents faux outrompeurs (Previous applicationrejected due to false or misleadinginformation ordocuments), answer the question Le Ministère vous a-t-il déjàfait savoir, par une lettrederejet, qu’il pourrait refuser detraiter vos demandes parce quevous avez fourni unrenseignement ou undocument fauxou trompeur?(Has the Ministèreeverinformed youbyletter that it couldrefuse to process your applications becauseyou providedfalse or misleading information ordocuments?), by clicking on thedropdownbutton and selecting Oui (Yes) or Non (No).

Member
    رشته و دانشگاه
    COMPUTER SOFTWARE ENGINEERING

همان طور که قبلا اعلام شده بود ، امکان ساخت اکانت در سایت کبک از امروز غیر فعال شد

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia5582 نمایش پست ها
    این سوال ظاهرا خیلی شبهه بر انگیزه و برداشت ها از اون متفاوته با توجه به اهمیت سوال و به نوعی امکان رد شدن پرونده به دلیل عدم درج گزینه صیحح از دوستان با تجربه تر و همچنین مدیران فروم تقاضا میکنم راجع به این سوال اظهار نظر کنن تا از بلاتکلیفی در بیایم که بالاخره برای کسایی مثل من که پروندشون به دلیل نقص مدارک ریجکت شده این گزینه رو yes بزنیم یا no .
    البته نظر خود من اینه که این سوال مربوط به کسایی میشه که مدارکشون به هر دلیلی ریجکت شده حالا میتونه نقص مدرک یا عدم ارائه اطلاعات و مدارک صحیح باشه.
    متن سوال رو واسه راهنمایی اساتید اینجا میذارم.
    "Under Demande antérieurerejetée pour renseignements ou documents faux outrompeurs (Previous applicationrejected due to false or misleadinginformation ordocuments), answer the question Le Ministère vous a-t-il déjàfait savoir, par une lettrederejet, qu’il pourrait refuser detraiter vos demandes parce quevous avez fourni unrenseignement ou undocument fauxou trompeur?(Has the Ministèreeverinformed youbyletter that it couldrefuse to process your applications becauseyou providedfalse or misleading information ordocuments?), by clicking on thedropdownbutton and selecting Oui (Yes) or Non (No).
    زمانیکه شما رو ریجکت یا رفوزه میکنن در نهایت یک نامه بشما میدن که در اون دلیل مشخص شده اگر false or misleading information or documents بوده yes و اگر نبوده no.

ممکنه دلیلی که شما ادا میکنی با اونچه آفیسر تشخیص داده و در نهایت بشما ابلاغ کرده فرق کنه. فرمت و نوع دلیلها کاملا مشخص هست در متن کارنامه های ردی.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

سلام دوستان، من فرم هارو تكميل كردم، يه سوال دارم، دكمه سابميت فعال هست، اگه بزنم چي ميشه؟ ديگه نميشه اطلاعات رو ويرايش كرد؟ اگه بزنم ميشه پول رو پرداخت كرد؟ اخه گفته بودن سابميت الان فعال نميشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)