صفحه 87 از 193 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

دوستان سلام
    من یه سوالی داشتم
    آیا امکان تغییر مین اپلیکنت بعد از تشکیل پرونده وجود داره؟
    من الان ایلتسم اکسپایر شده و میخوام از امتیازه همسرم استفاده کنم ولی چون همسرم نمیتونه زبان فرانسه بخونه خودم میخوام مردک فرانسه بگیرم

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba2000 نمایش پست ها
    دوستان من این سوال رو پرسیدم ولی جواب نگرفتم واسه همین دوباره مطرح میکنم و ممنون میشم دوستان صاحب نظر، نظرشون رو بگن
    بنده از ساله 1389 یک شرکت ثبت کردم و تا کنون فعالیت داشته و گواهی پرداخت مالیاتش رو هم میتونم بگیرم ولی در این بین از ساله 1391 تا 1394 به مدت 3 سال واسه یه شرکت خیلی معتبر کار میکردم( عملا بین فعالیت شرکت خودم، واسه یه نفر دیگه کار میکردم)
    حالا لازم به ذکر است که حدوده یک سال و نیم از اون مدتی که واسه کسه دیگه ای کار میکردم، مشغول تحصیل ارشد نیز بودم.
    یکم گیج شدم. کسی میتونه راهنمایی کنه چیکار کنم؟
    سابقه شرکته خودم رو رد کنم یا اون یکی شرکت و یا ترکیبی؟
    کار در حین تحصیل مورده قبوله؟
    جواب دادن به سوالتون سخته یه مقدار ولی واسه سابمیت کردن تو قسمت سابقه کار اولا میتونین چند تا مورد رو بترتیب واردکنین، دوما میتونین مشخص کنین که نوع سابقه کارتون چطوربوده مثلا استخدام با حقوق بوده یا خدمت سربازی بوده یا اینترنشیپ (کارآموزی) بوده و... و سوما اینکه خودتون صاحب اون کسب و کاربودین یا نه

نگفتین که جاییکه مشغول بودین با بیمه تامین اجتماعی بوده یا نه، اگه نبوده که مشخصه که سابقه شرکتخودتون بهتره ولی اگه با بیمه بوده و سابقه کارتون با زمان فعالیت شرکت خودتون همپوشانی داشته باشه یکم کار پیچیده میشه و احتمالا بخاطر همون کسی هنوز جواب نداده به سوالتون. اگه اینطور باشه پیشنهاد میکنم با دو سه تا موسسه مختلف مشورت کنین و به حرفهای من و راهنماییهای بقیه دوستان اتکا نکنین صرفا.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnooshmir نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یه سوالی داشتم
    آیا امکان تغییر مین اپلیکنت بعد از تشکیل پرونده وجود داره؟
    من الان ایلتسم اکسپایر شده و میخوام از امتیازه همسرم استفاده کنم ولی چون همسرم نمیتونه زبان فرانسه بخونه خودم میخوام مردک فرانسه بگیرم
    تشکیل پرونده که میگین، در روش قبلی بوده یا mon projet q ؟ اگه MPQ هستش، منظورتون از بعد از تشکیل پرونده، بعد از اکانت ساختنه یا بعد از سابمیت کردن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    جواب دادن به سوالتون سخته یه مقدار ولی واسه سابمیت کردن تو قسمت سابقه کار اولا میتونین چند تا مورد رو بترتیب واردکنین، دوما میتونین مشخص کنین که نوع سابقه کارتون چطوربوده مثلا استخدام با حقوق بوده یا خدمت سربازی بوده یا اینترنشیپ (کارآموزی) بوده و... و سوما اینکه خودتون صاحب اون کسب و کاربودین یا نه

نگفتین که جاییکه مشغول بودین با بیمه تامین اجتماعی بوده یا نه، اگه نبوده که مشخصه که سابقه شرکتخودتون بهتره ولی اگه با بیمه بوده و سابقه کارتون با زمان فعالیت شرکت خودتون همپوشانی داشته باشه یکم کار پیچیده میشه و احتمالا بخاطر همون کسی هنوز جواب نداده به سوالتون. اگه اینطور باشه پیشنهاد میکنم با دو سه تا موسسه مختلف مشورت کنین و به حرفهای من و راهنماییهای بقیه دوستان اتکا نکنین صرفا.
    خیلی ممنون از پاسختون.
    بله خودم مدیر عامل و سهامدار شرکت خودم هستم و در شرکتی که که میکردم به مدت 3 سال ، برام بیمه رد کرده.
    فرمایشتون صحیحه و متاسفانه همین پیچیدگی یکم منم گیج کرده.

Junior Member

دوستان سلام ممنون میشم جواب سولات من را بدین
    من کارشناسی کامپیوتر تا سال 87 خوندم.از 87 تا 89 دو سال سابقه بدون بیمه و از 89 تا 90 با بیمه و از 90تا 91 بیمه بیکاری و از 92 دانشجوی کارشناسی ارشد mba تا اسفند 94 و هنوز هم بیکارم
    حالا میخواستم با رشته کامپیوتر اقدام کنم.آیا مشکلی پیش میاد بگم این سه سال آخر دانشجو بودم؟اصلا امتیاز رشته و مدرک کاپیوتر و سابقه کار را میگیرم؟

Junior Member

همسر من رشته دانشگاهیش کامپیوتر بوده ولی در اون زمان به دلیل مشکل سربازی تعلیق شده.الان بخوام اطلاعاتشو وارد کنم باید بزنم دیپلم ؟ و اون سالهایی که دانشجو بوده را چی بگم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nrgmht نمایش پست ها
    دوستان سلام ممنون میشم جواب سولات من را بدین
    من کارشناسی کامپیوتر تا سال 87 خوندم.از 87 تا 89 دو سال سابقه بدون بیمه و از 89 تا 90 با بیمه و از 90تا 91 بیمه بیکاری و از 92 دانشجوی کارشناسی ارشد mba تا اسفند 94 و هنوز هم بیکارم
    حالا میخواستم با رشته کامپیوتر اقدام کنم.آیا مشکلی پیش میاد بگم این سه سال آخر دانشجو بودم؟اصلا امتیاز رشته و مدرک کاپیوتر و سابقه کار را میگیرم؟
    لطفا شرایطتون رو اینجا:http://www.applyabroad.org/forum/sho...A9%D8%A8%DA%A9

و لطفا اگه امکان داره با ترتیب تو سطرهای مختلف و جدا از هم بنویسین حتما دوستان که اطلاع دارن راهنمایی میکنن. راستش اینجوری که شما نوشتین من به شخصه اصلا متوجه نشدم چی به چیه

نقل قول نوشته اصلی توسط nrgmht نمایش پست ها
    همسر من رشته دانشگاهیش کامپیوتر بوده ولی در اون زمان به دلیل مشکل سربازی تعلیق شده.الان بخوام اطلاعاتشو وارد کنم باید بزنم دیپلم ؟ و اون سالهایی که دانشجو بوده را چی بگم؟
    1 دیپلم
    2لازم نیست چیز خاصی براش عنوان کنین

بله تو روش جدید منظورمه یعنی پرونده ی انلاین

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    تشکیل پرونده که میگین، در روش قبلی بوده یا mon projet q ؟ اگه MPQ هستش، منظورتون از بعد از تشکیل پرونده، بعد از اکانت ساختنه یا بعد از سابمیت کردن؟
    منظورم بعد از سابمیته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)