صفحه 94 از 193 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1922

موضوع: چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

با سلام. من اطلاعاتم رو تکمیل کردم. اگر در قسمت soumettre ma demande گزینه soumettre را کلیک کنم در روز 16 آگوست هم باید سابمیت را انجام دهم یا خیر؟ تا چه روزی فرصت دارم بعد از سابمیت پول را واریز کنم؟ اگه سابمیت کنم و پول را واریز نکنم میتونم برای بار بعدی پول پرداخت کنم در مرحله بعد؟
    Soumettre ma demandeSoumettre ma demande

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin19872011 نمایش پست ها
    با سلام. من اطلاعاتم رو تکمیل کردم. اگر در قسمت soumettre ma demande گزینه soumettre را کلیک کنم در روز 16 آگوست هم باید سابمیت را انجام دهم یا خیر؟ تا چه روزی فرصت دارم بعد از سابمیت پول را واریز کنم؟ اگه سابمیت کنم و پول را واریز نکنم میتونم برای بار بعدی پول پرداخت کنم در مرحله بعد؟
    Soumettre ma demandeSoumettre ma demande
    در تاریخ 16آگوست باید سابمیت کنید و اگه موفق به سابمیت شدین 30 روز وقت دارین تا پرداخت را انجام بدید.
    در صورتیکه پرداخت انجام ندین یا پرداخت با مشکل مواجه بشه پرونده شما بررسی نخواهد شد. (این اتفاق برای یکی از دوستان افتاد و به علت اینکه مانی اردری که ارسال کرده بودند بهضون اعلام شد که پرونده ایشان رد شده است)

Junior Member

سلام دوستان
    چند سوال دارم

1- سابقه بیمه در ده سال گذشته رو در سایت وارد کنم یا همین 5 سال گذشته کافیه؟

2- من در 5 سال گذشته دو شرکت کار کردم که بیمه برام رد شده بدون همپوشانی و بدون اینکه تاریخهاش تکراری باشه. البته فقط از یک شعبه استعلام گرفتم و اگر شعب دیگه رو هم تجمیع کنم بیمه های تکراریم مشخص میشه. ولی من درخواست تجمیع سوابق بیمه در همه شعبات رو ندادم. اینکار ایراد داره؟

3- در بین این 5 سال فقط یک ماه بیمم از دانشگاه آزاد رد شده و از اون دو شرکت رد نشده. داستان این یک ماه اینه که من یک ترم سال قبل حق التدریس بودم. دانشگاه سال بعد از تدریسم اومد 18 روز برام بیمه رد کرد. اما در استعلامی که از تامین اجتماعی گرفتن 31 روز ثبت کردن.
    حالا مشکل اینجاست من اگر از دانشگاه نامه سابقه بگیرم اونها در فرمت ثابت خودشون نامه میدن نه فرمت اداره مهاجرت. و دوما دانشگاه میگه من 18 روز بیمه برات رد کردم اداره بیمه اشتباه میکنه 31 روز ثبت کرده و کلا این دو اداره الان با هم دعوا دارن و به نتیجه نرسیدم.
    4- اگر من این یک ماه سابقه بیمم رو در سایت اعلام نکنم و در نتیجه بین سوابق 5 ساله کاریم یک ماه بیکار اعلام کنم یا یک ماه هیچی در سایت ثبت نکنم ایرادی داره؟
    5- اگه اداره مهاجرت سابقه بیمم رو ببینه نمیگه چرا این یک ماهو خالی گذاشتی و اعلام نکردی با توجه به اینکه بیمه دارم
    بهشون بگم چون بهم سابقه نمیدادن واسه این یک ماه قبول میکنن یا ریجکتم؟
    6- خودم الان در سایت اون یک ماهو هیچی ننوشتم و در نتیجه بین سوابق کاریم یک ماه خالیه
    درسته کارم؟

با تشکر

Junior Member

سلام.
    چرا این فایل راهنمایی که اول همین فوروم هست برای پر کردن فرم ها ناقصه؟؟؟؟
    باقیش و چطوری پس پر کنیم.
    یه سوال دیگه باید فرم ها به فرانسوی پر بشوند؟؟ مثلا شغلمون یا اسممون رو باید به فانسوی بنویسیم؟؟

Junior Member

سلام.
    یه سوال دیگه باید فرم ها به فرانسوی پر بشوند؟؟ مثلا شغلمون یا اسممون رو باید به فانسوی بنویسیم؟؟
    -- راستی قسمت یکی مونده به اخر که نوشته کجا قصد دارید در کانادا زندگی کنید و چی بزنیم بهتره؟؟
    -- تعداد ساعت کار در هفترو چند ساعت بزنیم خوبه؟؟

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

دوستانی که مشغول پر کردن فرم ها هستند
    اگر در فهم قسمت های فرانسه سایت مشکل دارید میتونید از مرورگر کروم استفاده کنید
    در بالا و سمت راستش میتونید دکمه ترجمه رو پیدا کنید که وقتی فشارش بدید، کل صفحه رو براتون به خوبی ترجمه میکنه
    و میتونید به راحتی فرم ها رو پر کنید
    گفتم شاید به کارتون بیاد

اینم نتیجه کار

Junior Member

سلام.
    -- راستی قسمت یکی مونده به اخر که نوشته کجا قصد دارید در کانادا زندگی کنید و چی بزنیم بهتره؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من يه سوال دارم! من سال ٩٢ فارغ التحصيل شدم ولي دنبال گرفتن مدركم نرفتم. از توي سايت حدودا مي دونم معدلم چنده. ولي تاريخ گرفتن مدرك رو نمي دونم. اگر الان يك چيزي رو حدودا وارد كنم آيا بعدا امكان تغييرش هست؟ يعني بعد از سابميت كردن مي تونم هر وقت مدركم اومد نامه بزنم و معدلمو اعلام كنم؟؟
    ميشه لطفا جواب بدين؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط milad42551 نمایش پست ها
    سلام.
    ایمیلتون رو خصوصی بفرستید تا واستون راهنمای فارسی بفرستم
    اعلام کردن به فرانسه اما عنوان رشته ها بصورت پیش فرض انگلیسی داره خوده سایت و ان هایی که خودتون وارد میکنید به فرانسه باشه.اسم هم که فرانسه انگلیسی نداره
    بزنید مونترال
    44 ساعت که فول تایم هست...
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Shidoo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من يه سوال دارم! من سال ٩٢ فارغ التحصيل شدم ولي دنبال گرفتن مدركم نرفتم. از توي سايت حدودا مي دونم معدلم چنده. ولي تاريخ گرفتن مدرك رو نمي دونم. اگر الان يك چيزي رو حدودا وارد كنم آيا بعدا امكان تغييرش هست؟ يعني بعد از سابميت كردن مي تونم هر وقت مدركم اومد نامه بزنم و معدلمو اعلام كنم؟؟
    ميشه لطفا جواب بدين؟
    تا جایی که من حضور ذهن دارم نیاز به وارد کردن معدل نبود
    ولی تاریخ شروع و پایان مدرکتون رو دقیق وارد کنید ... داخل پرسش و پاسخ سایت کبک هم گفتن که مدراک قابل تغییر نیست.
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)