صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 50

موضوع: مشکلات فنی سیستم آنلاین Mon Projet Québec

پیش فرض پاسخ : مشکلات فنی سیستم آنلاین Mon Projet Québec

با سلام
    دوستان مهلت داره تمام میشه هنوز نتونستم اکانت بسازم لطفا راهنمایی کنید. (به هیچ عنوان نمی تونم وارد سایت ساخت اکانت بشم. وی پی ان ندارم. سرعت نتم خوبه ....)

Junior Member

از ف ی ل ت ر شکن استفاده کن اگر چه بعضی از بچه ها بدون اینم وصل شدن اما من هر بار فقط با ف ی ل ت ر شکن وصل شدم تلاش کن و تلاش حتما موفق میشی انشالله

نقل قول نوشته اصلی توسط eman نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان مهلت داره تمام میشه هنوز نتونستم اکانت بسازم لطفا راهنمایی کنید. (به هیچ عنوان نمی تونم وارد سایت ساخت اکانت بشم. وی پی ان ندارم. سرعت نتم خوبه ....)
    دوست عزيز من تجربه خودم رو واسه ساخت اكانت ميگم شايد بدردت بخوره
    ادرس ثبت نام رو توي بوك ماركت save كن بعد توي bookmark manager برو و از اون ادرس ٤-٥ تاي ديگه copy -paste كن و از قسمت تولبار open all bookmark رو بزن اينجوري همزمان شانس باز شدن سايت ميره بالا و حتما از ف شكن يا و ي پ ي ان استفاده كن كه نتيجه بهتري بگيري .

Junior Member

قبلا وقتی se connecter را می زدم user و pass می پرسید بعدا error میداد ولی الان 4 روز به محض زدن کلی se connecter سریع error 0002 ظاهر می شه .شما هم این مشکل دارین ؟ یا تونستید تو این مدت به فرمها دسترسی داشته باشین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azademehdi نمایش پست ها
    قبلا وقتی se connecter را می زدم user و pass می پرسید بعدا error میداد ولی الان 4 روز به محض زدن کلی se connecter سریع error 0002 ظاهر می شه .شما هم این مشکل دارین ؟ یا تونستید تو این مدت به فرمها دسترسی داشته باشین؟
    ازین لینک استفاده کنین

Junior Member

سلام.بالاخره امروز بعد از دو هفته تلاش مکرر تونستم با ***** شکن آلترا ثبت نام کنم.ایمیلش که اومد بعد از سوال امنیتی ارور داد اما وقتی رو لینک ایمیل باز کلیک کردم پیغام داد که اکانتم اکتیو شده هر چند نتونستم هنوز با یوزر و پسوردم وارد بشم.الان چقدر وقت دارم تا وارد اکانتم بشم؟

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

سلام. من میخوام ثبت نام کنم ولی مثل صفحه زیر یه پیغام میده. نمیتونم سابقه کار و مدارک تحصیلیمو وارد کنم. چیکار باید کرد؟
    Faire une demande
    Immigration
    • Certificat de sélection du Québec
      Programme régulier - Travailleurs qualifiés
      Nombre de demandes reçues : 3 500Nombre maximal accepté : 3 500
      Vous ne pouvez pas soumettre cette demande, le nombre maximal de demandes de certificats de sélection pouvant être acceptées pour le programme régulier des travailleurs qualifiés a été atteint. Votre demande sera supprimée après 90 jours, cependant si ce nombre maximal ne vous concerne pas, votre demande pourra néanmoins être soumise. Pour plus d'information, consulter les
      Règles et procédures d'immigration.

با سلام لطفا راهنماي كنيد من هرچي ربجستر ميزنم و بعد error 002 را ميده

Junior Member

بهترین vpn (آدرس سرور) کدوم هستش?
    من قبلا حداقل تا مرحله پر کردن نصفه فرمها تونستم با vpn وارد بشم ولی الان بدون پرسیدن یوزر و پسورد error میده؟خیلی هم سعی کردم

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin19872011 نمایش پست ها
    یکی جواب بده بالاخره چیکار باید کرد؟ وارد کردن اطلاعات فایده داره یا نه؟
    دوست عزیز شما وقتی وارد شدید باید روی Mon dossier کلیک کنید و ادامه مراحل تکمیل فرما رو انجام بدید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)