صفحه 53 از 53 نخستنخست ... 34344454647484950515253
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 527 , از مجموع 527

موضوع: آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

نقل قول نوشته اصلی توسط a.amini نمایش پست ها
    با سلام. ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

- ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی هم نیازه؟ من گواهی دیپلم و پیش دانشگاهی دارم.. اما ریز نمرات رو نگرفتم. چیزی که من تو سایت خود اداره مهاجرت کبک پیدا کردم اینه که برای general secondary studies که حدست میزنم همون دبیرستان باشه٬ نیازی که ریز نمرات نیست.

http://www.immigration-quebec.gouv.q...documents.html

از دوستان کسی هست که ازش ریز نمرات دبیرستان خواسته باشند؟
    من الان خارج از کشور هستم و امکان گرفتن ریز نمرات دبیرستان برام نیست.

- ترجمه هایی که من از مدارکم دارم مهر "certified true copy" داره که بوسیله مترجم زده شده و همچنین توضیح داده که مترجم توسط دادگستری تایید شده. آیا این مهر کفایت میکنه؟

ممنون
    در زمان ارسال مدارک در روش انلاین هر نفر چک لیست مربوط به خودشو دریافت خواهد کرد..اما در ارسال کاغذی ریز نمرات پیش دانشگاهی واسه دیپلم نظری ها و در صورت دیپلم فنی بودن ریز نمرات دیپلم جز مدارک ارسالی بود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

سلام .دوستان.بجه 1 ساله پاسپورن نداره .جطوری اضافه کنیم بدون شماره پاسپورت.و ایا میشه بجه الان اضاقه نکرد.بعد سابمیت ایتکار کرد؟

Junior Member

سلام دوستان . من الان دارم مونترال مستر دوم رشته كامبيوتر ميخونم.يك مستر ديكه دارم رشته MBA.
    با توجه به اينكه رشته ليسانسم هم كامبيوتر بوده و سابقه كارم مرتبط ميشه به من راهنمايي بدين براي csq بهتره كه من اصلا فوق مديريت رو نزارم و از دو امتياز فوق بكذرم؟
    شنيدم كه ممكنه افيسر به خاطر فوق غير مرتبط با رشته مورد نياز كلا ١٢ امتياز رو بهم نده . لطفا كمك كنين خيلي اين قضيه برام مهمه....ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassankif نمایش پست ها
    سلام .دوستان.بجه 1 ساله پاسپورن نداره .جطوری اضافه کنیم بدون شماره پاسپورت.و ایا میشه بجه الان اضاقه نکرد.بعد سابمیت ایتکار کرد؟
    سلام.
    الان به بچه زیر یکسال هم پاسپورت میدن. خیر حتما باید اگر الان صاحب بچه هستین، اطلاعاتش رو اعم از مشخصات و شماره پاسپورت وارد کنین.

با سلام به دوستان امروز 13 جون 2018 دقیقا دو سال از سابمیت سری اول آنلاین می گذرد و هنوز هیچ خبری از پرونده های هم وطنانمان نیست! از کاغذی های سری آخر نوامبر 2015 هم خبری نیست!
    قرار بود زمان بررسی ها سریعتر باشه در سیستم آنلاین که تا به حال اتفاق نیفتاده البته ما چوب بودن در خاورمیانه را هم می خوریم.
    البته کاغذی ها را گفتند 32 ماهه بررسی می کنند که کم کم باید شروع بشه کاغذی های دور آخر
    آنلاین سری دوم 16 اگوست 2016-رشته کامپیوتر

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط farinaz_r نمایش پست ها
    سلام دوستان . من الان دارم مونترال مستر دوم رشته كامبيوتر ميخونم.يك مستر ديكه دارم رشته MBA.
    با توجه به اينكه رشته ليسانسم هم كامبيوتر بوده و سابقه كارم مرتبط ميشه به من راهنمايي بدين براي csq بهتره كه من اصلا فوق مديريت رو نزارم و از دو امتياز فوق بكذرم؟
    شنيدم كه ممكنه افيسر به خاطر فوق غير مرتبط با رشته مورد نياز كلا ١٢ امتياز رو بهم نده . لطفا كمك كنين خيلي اين قضيه برام مهمه....ممنون
    موردی نداره و امتیاز رشته و مقطع تحصیلی جدا هست..شغل هم مرتبط نباشه ایرادی نداره
    ویرایش توسط farahbaksh : June 21st, 2018 در ساعت 08:29 AM

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Just_iran نمایش پست ها
    با سلام به دوستان امروز 13 جون 2018 دقیقا دو سال از سابمیت سری اول آنلاین می گذرد و هنوز هیچ خبری از پرونده های هم وطنانمان نیست! از کاغذی های سری آخر نوامبر 2015 هم خبری نیست!
    قرار بود زمان بررسی ها سریعتر باشه در سیستم آنلاین که تا به حال اتفاق نیفتاده البته ما چوب بودن در خاورمیانه را هم می خوریم.
    البته کاغذی ها را گفتند 32 ماهه بررسی می کنند که کم کم باید شروع بشه کاغذی های دور آخر
    یعنی چی ؟ یعنی کلا پرونده ها رو هواست
    ما این همه بالا پایین میپریم کلاس فرانسه برو مدرک جمع کن الکیه
    کسی بوده که تو این مدت از ایران به کبک با همین روش بره؟
    یا پروندش در جریان باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)