صفحه 34 از 53 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 527

موضوع: آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

با سلام
    من مجرد هستم و 28 سالمه و با مدرک ارشد برق قدرت و 5 سال سابقه با بیمه دارم و فعلا امتحان ایلتس ندادم و بدون امتیاز زبان انگلیسی و فرانسه طبق قوانین 2016 امتیازم 49 میشه.
    و تا حالا فرانسه نخوندم و دارم انگلیسی میخونم و برج 2 سال دیگه میخام امتحان ایلتس بدم و حدعقل دیگه 2 تا نمره 5 رو میگیرم.

و خواستم حتما از طریق وکیل اقدام کنم و با چند تا وکیل معتبر هم صحبت کردم و چند تاشون گفتن تا زمانی که قوانین جدید اعلام نشه موکل نمیگیرن و چند تاشون هم گفتن الان موکل میگیرن و گفتن حتی احتمال داره بعد از اعلام قوانین جدید دیگه ظرفیتشون پر شده باشه و اون وقت موکل نگیرن و یا اینگه وقت برای جمع آوری مدارک کم بیارم.

حالا موندم که این ریسک رو کنم و الان وکیل بگیرم و قرارداد ببندم و مدارک مورد نیاز رو جمع آوری کنم و یا اینکه بزارم بعد از اعلام قوانین جدید بدم سراغ گرفتن وکیل؟
    چون میترسم وکیل بگیرم و بعد قوانین رو کاملا عوض کنن و امتیازم نرسه.

لطفا با توجه به امتیازاتم و با ذکر دلیل راهنمایی کنید.
    Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

نقل قول نوشته اصلی توسط handsomboy200 نمایش پست ها
    با سلام
    من مجرد هستم و 28 سالمه و با مدرک ارشد برق قدرت و 5 سال سابقه با بیمه دارم و فعلا امتحان ایلتس ندادم و بدون امتیاز زبان انگلیسی و فرانسه طبق قوانین 2016 امتیازم 49 میشه.
    و تا حالا فرانسه نخوندم و دارم انگلیسی میخونم و برج 2 سال دیگه میخام امتحان ایلتس بدم و حدعقل دیگه 2 تا نمره 5 رو میگیرم.

و خواستم حتما از طریق وکیل اقدام کنم و با چند تا وکیل معتبر هم صحبت کردم و چند تاشون گفتن تا زمانی که قوانین جدید اعلام نشه موکل نمیگیرن و چند تاشون هم گفتن الان موکل میگیرن و گفتن حتی احتمال داره بعد از اعلام قوانین جدید دیگه ظرفیتشون پر شده باشه و اون وقت موکل نگیرن و یا اینگه وقت برای جمع آوری مدارک کم بیارم.

حالا موندم که این ریسک رو کنم و الان وکیل بگیرم و قرارداد ببندم و مدارک مورد نیاز رو جمع آوری کنم و یا اینکه بزارم بعد از اعلام قوانین جدید بدم سراغ گرفتن وکیل؟
    چون میترسم وکیل بگیرم و بعد قوانین رو کاملا عوض کنن و امتیازم نرسه.

لطفا با توجه به امتیازاتم و با ذکر دلیل راهنمایی کنید.
    اول که وکیل دومی بازار گرمی کرده..تا معلوم نشده قوانین نیاز نیست وکیل بگیرید
    و بنظر شخص بنده پول بیخودی ب این مشاورها ندید...اگر زمان و وقتش رو هم ندارید با مبالغ خیلی کمتر از وکیل ها افرادای هستن انجام میدن..وقتی میری دفترشون و بخاطر ی صحبت 50 تا 70 تومن هزینه میده ادم ....
    و بازم میگم خودتون وقت بذارید میتونید انجام بدید..
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    و بنظر شخص بنده پول بیخودی ب این مشاورها ندید...اگر زمان و وقتش رو هم ندارید با مبالغ خیلی کمتر از وکیل ها افرادای هستن انجام میدن..وقتی میری دفترشون و بخاطر ی صحبت 50 تا 70 تومن هزینه میده ادم ....
    حالا اين قوانين جديد كه اين وكلا ميگن كي قراره اعلام بشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    ممنون از نظرتون.
    من تقریبا با 10 تا وکیل صحبت کردم که همگی هم وکیل رسمی مهاجرت کانادا و دارای کد بودن و از این مشاورا نبودن.

من فقط به فکر پر کردن فرم ها نیستم و خواستم وکیل داشته باشم که تا آخر این پروسه 2 تا 3 ساله راهنماییم کنه و مقداری از کارها رو هم انجام بده و مخصوصا اگر در طول این مدت مشکلی پیش بیاد.

لطفا بقیه هم با توجه به توضیحاتی که توی پست اولیم نوشتم نظر بدن که الان وکیل بگیرم و یا بزارم بعد از اعلام قوانین جدید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام تا چند وقت دیگه امتحان زبان فرانسه بدم
    برای کبک چه امتحانهایی را قبول دارن ؟ هزینش برایم مهمه و هرچه ارزانتر بهتر
    من از جایی خوانده بودم که فقط TCFQ را قبول دارن. این درسته ؟
    ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از س

دوستان گویا امتیاز ها رشته ها و حداقل امتیاز تغییر کرده کسی میدونه شامل همه میشه یا از 2017 به بعد؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_K360 نمایش پست ها
    دوستان گویا امتیاز ها رشته ها و حداقل امتیاز تغییر کرده کسی میدونه شامل همه میشه یا از 2017 به بعد؟؟
    متاسفانه شامل حال تمام افرادي ميشه كه بررسي أوليه رو پروندشون انجام نشده تا به حال،احتمالا افرادي از سري آخر دوره كاغذي ٢٠١٥و مطمئنا كليه أفراد ٢٠١٦

Junior Member

سلام دوستان من با این وضع جدید هم امتیاز میرسونم.در روز سابمیت مدرک زبان فرانسه یا انگلیسی نداشتم و بدون اونا سابمیت کردم بعد از چند ماه یه دونه c1 و یدونه b1 گرفتم که تا حالا اضافه نکردم به پروندم چون آپدیت فایلم غیر فعال فعلا حالا اگه این مدرک زبانم امتیازشه حساب کنن با این وضع جدیدم امتیازم میرسه فقط موندم چطور اضافه کنم؟؟کسی اطلاع داره؟؟؟

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash888 نمایش پست ها
    سلام دوستان من با این وضع جدید هم امتیاز میرسونم.در روز سابمیت مدرک زبان فرانسه یا انگلیسی نداشتم و بدون اونا سابمیت کردم بعد از چند ماه یه دونه c1 و یدونه b1 گرفتم که تا حالا اضافه نکردم به پروندم چون آپدیت فایلم غیر فعال فعلا حالا اگه این مدرک زبانم امتیازشه حساب کنن با این وضع جدیدم امتیازم میرسه فقط موندم چطور اضافه کنم؟؟کسی اطلاع داره؟؟؟
    صبر كنين قسمت ويرايش سايت فعال بشه، هنوز فعال نشده
    رشته پرستارى( ١٢ امتيازى) ، متأهل، مجموع امتيازات ٦٠ بدون مدرك زبان فرانسه،،سابميت: ١٣ژوئن ٢٠١٦، دريافت ايميل شروع بررسى پرونده و دريافت رفرنس نامبر:١٥ ژوئن ٢٠١٦
    براى برخى افراد بن بست وجود ندارد، يا راهى خواهند يافت يا راهى خواهند ساخت.

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر

با سلام، من قبلا امتیازم موقع سابمیت به امتیاز حداقل میرسید ولی العان با توجه به قانون جدید امتیازم به 59 نمیرسه. کسی میدونه چی میشه؟ اصلا پرونده ما بررسی میشه با توجه به اینکه امتیاز سابمیت شدمون به حداقل(59) نمیرسه؟ چطور باید این امتیاز رو جبران کرد و اینکه به ما مهلت میدن که این امتیاز کم شده رو جبران کنیم؟ چطوری؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)