صفحه 1 از 53 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 527

موضوع: آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

دوستان عزیز،

همانطور که اطلاع دارید، پس از ایجاد پروفایل و سابمیت پرونده در سيستم آنلاين Mon Projet Québec ، در صورت پذیرش پروفایل از سوی اداره مهاجرت کبک، مدارک لازم برای تکمیل پرونده از طریق سیستم آنلاین از متقاضی درخواست، و متقاضی موظف است مدارک را طبق فرمت درخواستی و در زمان تعیین شده در اختیار اداره مهاجرت قرار دهد.
    لذا این تاپیک جهت بحث و گفتگو پیرامون آماده سازی مدارک درخواستی، فرمت تهیه مدارک، مسائل مربوط به ترجمه و تاییدات مدارک، و همچنین چگونگی ارسال آن برای اداره مهاجرت کبک درنظر گرفته شده است.
    خواهشمند است بحث گفتگو در مورد چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده و همچنين مسائل و مشكلات فني سيستم آنلاين را در تاپيكهاي جديد مخصوص به خود مطرح نماييد.
    لازم بذکر است که تمامی موارد فوق قبلا در تاپیک "
    به بحث گذاشته میشدند ولی به علت اهمیت هر یک، تصمیم بر جداسازی موضوعات از هم شد.
    بديهي است كه اين تاپيك مانند سايرتاپيكهاي انجمن موقت بوده و در صورت عدم نياز به اين تاپيك در آينده، ممكن است حذف گردد.

با سپاس
    مدیریت فروم ApplyAbroad

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - آزاد

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

ضمن تشکر بابت ایجاد این تاپیک که واقعا نیاز بود.
    این که فرمودید :
    "
    نوشته اصلی توسط aidav
    کبک اصلا نیازی به ارزشیابی مدارک تحصیلی نداره. فقط ترجمه رسمی بشه. مهر دادگستری و خارجه هم نمیخواد. تا الان که اینجوری بوده.
    "
    با توجه به هزینه اش . از کجا میشه مطمئن شد مهر دادگستری و خارجه میخواد یا نه ؟ کلمه کلیدی انگلیسی " نیاز به تایید دادگستری "اش توی توضیحات چی میتونه باشه .
    اشتباه میکنند بعضی ها که اشتباه نمیکنند. باید راه افتاد . مثل رودها که بعضی به دریا میرسند و بعضی هم نه... رفتن هیچ ربطی به رسیدن ندارد .

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_java نمایش پست ها
    ضمن تشکر بابت ایجاد این تاپیک که واقعا نیاز بود.
    این که فرمودید :
    "
    نوشته اصلی توسط aidav
    کبک اصلا نیازی به ارزشیابی مدارک تحصیلی نداره. فقط ترجمه رسمی بشه. مهر دادگستری و خارجه هم نمیخواد. تا الان که اینجوری بوده.
    "
    با توجه به هزینه اش . از کجا میشه مطمئن شد مهر دادگستری و خارجه میخواد یا نه ؟ کلمه کلیدی انگلیسی " نیاز به تایید دادگستری "اش توی توضیحات چی میتونه باشه .
    کبک نیازی نمی بینه بیاد بنویسه من چه مهرهایی لازم ندارم. فقط مهرها و تاییداتی رو که لازم داره اشاره کرده که توش مهر دادگستری و خارجه نیست.
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...ites.html#iran

مهر دادگستری و وزارت خارجه میشه
    Sceau de la Justice et des Affaires étrangères

قدیم که میخواست صراحتا تو این لیست اشاره شده بود
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

سلام
    دوستان من در مرحله پر کردن پروفایل هستم. سوالی که ذهنم را مشغول کرده اینه که در مرحله ارسال نامه های سابقه کار آیا ارسال کپی برابر با اصل نامه کافیه یا حتما باید اصل نامه فارسی هم ارسال بشه؟
    توضیح اینکه من یکی از نامه هام فارسیه و به سختی یک نسخه از کارفرما گرفتم و برای جای دیگه هم لازمش دارم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من در مرحله پر کردن پروفایل هستم. سوالی که ذهنم را مشغول کرده اینه که در مرحله ارسال نامه های سابقه کار آیا ارسال کپی برابر با اصل نامه کافیه یا حتما باید اصل نامه فارسی هم ارسال بشه؟
    توضیح اینکه من یکی از نامه هام فارسیه و به سختی یک نسخه از کارفرما گرفتم و برای جای دیگه هم لازمش دارم.
    طبق آخرین چک لیستی که بود هم اصل و هم برابر اصلش قبول بود. البته در سیستم جدید بعد از اینکه پروفایلتون ثبت و قبول شد، آفیسر لیستی از مدارک و فرمت مورد قبولش رو براتون میفرسته

Junior Member

مدارک من هنوز بدستم نرسیده از مرحله پستی که برگشت خورده ، چطور میتونم پیگیری کنم؟ ممکنه هیچوقت بدستم نرسه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

آیا ترجمه بیمه و نامه کاری از کارفرما مهر دادگستری رو باید داشته باشه با فقط مهر مترجم کافیه؟
    آیا ترجمه سابقه بیمه و نامه کاری از کارفرما مهر دادگستری رو باید داشته باشه با فقط مهر مترجم کافیه؟

با سلام
    در مورد نامه سابقه کار؟
    1- من حسابداری خواندم آیا حتما باید عنوان شغلی ام حسابداری باشد تا مرتبط محسوب گردد؟ چون شرح وظایف من تقریبا منطبق با شرح وظایف حسابداری در کاناداست اما عنوان آن متفاوت است.
    2-اگر نامه شرح وظایف انگلیسی باشد آیا بازهم نیاز به مهر وزارتخانه دارد؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parsabahramian نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد نامه سابقه کار؟
    1- من حسابداری خواندم آیا حتما باید عنوان شغلی ام حسابداری باشد تا مرتبط محسوب گردد؟ چون شرح وظایف من تقریبا منطبق با شرح وظایف حسابداری در کاناداست اما عنوان آن متفاوت است.
    2-اگر نامه شرح وظایف انگلیسی باشد آیا بازهم نیاز به مهر وزارتخانه دارد؟
    با تشکر
    1- سعی کنید اگر شرح شغلتون رو مثل یکی از مشاغل noc مینویسید، عنوانش هم یکی از همون چند عنوانی باشه که برای اون کد مشخص شده.
    2- خیر. هیچ چیزی نمیخواد جز مهر شرکت. مگر اینکه مهر یا قسمتی از نامتون به زبانی غیر از فرانسه و انگلیسی باشه

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی که برای من پیش اومده اینه که مثلا یکی لیسانس داشته باشه یا فوق لیسانس طبق این بند ویکی که در زیر نوشتم چطور باید مثلا مدرک دیپلم خودشو ترجمه کنه؟ آخه فکر میکنم ما که دانشگاه رفتیم دیپلم رو ازمون گرفتن. باید از دانشگاهی که لیسانس قبول شده بودیم و لیسانسو اونجا تموم کردیم بگیریم؟ آیا بهمون میدن دیپلم را؟ لطفا راهنمایی کنید.

سوال دوم در مورد ترجمه ریز نمرات هست. برای کسی که مسیر تحصیلیش فوق دیپلم , لیسانس , فوق لیسانس بوده و دانشگاهاش در جاهای مختلف کشور بوده باید تک تک به بره همه این دانشگاه ها و ریز نمرات را درخواست کنه؟

ممنون میشم اگه زودتر پاسخ بدید.

صفحه 1 از 53 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)