صفحه 12 از 53 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 527

موضوع: آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

مدرک تحصیلی به زبان انگلیسی که احتیاج به ترجمه ندارد فقط یک کپی رنگی کفایت میکند یا باید بریم اون کشوری که صادر کرده کپی برابر اصل بکنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

از دوستان برای هر کسی لیست مدارک اومد لطفا اطلاع دهید.
    اگه زمان حدودی رو میدونستیم خوب میشد (1 ماه دیگه یا دو ماه یا ...)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran11 نمایش پست ها
    مدرک تحصیلی به زبان انگلیسی که احتیاج به ترجمه ندارد فقط یک کپی رنگی کفایت میکند یا باید بریم اون کشوری که صادر کرده کپی برابر اصل بکنه
    چون انگلیسی هست نیاز به ترجمه نداره.
    ولی حتما باید برابر اصل بشه.
    نیاز به رنگی هم نیست. کپی سیاه سفید میدن همه دوستان.
    برای اینکه بدونید کجا میتونید برابر اصل کنید کشور صادر کننده مدرک رو در لینک زیر انتخاب کنید و ببینید کجاها مجاز به برابر اصل کردنند:
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...thorities.html

همانظور که در فروم دوستان قبلا توضیح دادند نامه(ها)ی سابقه کار و مدارک میتونه به انگلیسی باشه که در این صورت نیاز به ترجمه رسمی نداره.

1. بخشی از اطلاعات سابقه کار رو در سایت کبک به فرانسه پر کردیم آیا نامه سابقه کار به انگلیسی ارائه بدیم (نه فرانسه) اشکالی ایجاد می کنه؟
    2. شرکت حاضره نامه رو به انگلیسی با سربرگ انگلیسی بده اما داخل مهرشون که اسم انگلیسی اومده، اسم و عدد فارسی هم داره آیا طبق سنوات گذشته ممکنه این باعث ریجکت بشه؟ یا کلا هیچ کلمه ای نباید فارسی باشه!

ممنون از راهنمایتون

Member
    رشته و دانشگاه
    COMPUTER SOFTWARE ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از خود کانادا اقدام کردم و لیست مدارک برای من اومده. فقط یک مشکلی هست که خواستم نظر شما را بپرسم.
    در تقاضای من سابقه شغلی بر اساس خود اشتغالی پر شده در حالی که انچه از من تقاضا شده مدارک اشتغال سازمانی (نامه شرح وظایف و ...) هست. در واقع، بر اساس چک لیست مدارک (A-1520-AF) از من مدارک مورد 21 درخواست شده در حالی که من مدارک مورد 24 را دارم و ادعا کرده بودم.
    بنظر شما باید تماس بگیرم یا همون 24 را ارسال کنم؟
    ممنون
    مورد خیلی خاصیه ، به نظر من تو این تاپیک مطرح کنید جواب بهتری میگیرید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...7%D8%B6%DB%8C)

Junior Member

ایا احتمال اینکه بگن مدارک رو اپلود کنید هست ؟ چون سیستم انلاینه جایی ایا اشاره ای شده به اینگه پست کنید یا اپ کنید؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran11 نمایش پست ها
    ایا احتمال اینکه بگن مدارک رو اپلود کنید هست ؟ چون سیستم انلاینه جایی ایا اشاره ای شده به اینگه پست کنید یا اپ کنید؟
    نه فرستاده میشه..الان ایمیل ارسال مدارک اومده واسه کسایی که کانادا ساکن هستن..ارسال مدارک هست
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Junior Member

دوستان ایا امکان تغییر بعد سابمیت هست و اگر هست تا چند روز امکانش هست؟ لطفا متن مرجع یا لینک اینکه بعد سابمیت تا چند روز امکان تغییر خواهیم داشت رو بزارن.ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinjon نمایش پست ها
    دوستان ایا امکان تغییر بعد سابمیت هست و اگر هست تا چند روز امکانش هست؟ لطفا متن مرجع یا لینک اینکه بعد سابمیت تا چند روز امکان تغییر خواهیم داشت رو بزارن.ممنونم
    شما میتونید تغییرات زیر را بعد از سابمیت انجام بدید که شرایط داره

After submitting your application, you may not make changes to it before receiving an invitation from us. We will do so by placing a message in your Mon
    projet Québec message box confirming that you may make changes to your application on line, where appropriate.

Please note that only the following changes can then be made to your application on line.

• Add or remove a dependent;

• Add new information on diplomas obtained before the submission date;
    • Add new information on work experience that you will have acquired before the submission date;
    • Add new information about your stay in Québec;
    • Add results obtained on one or more language skill tests;
    • Change information on your family members who live in Québec;

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kharazian نمایش پست ها
    شما میتونید تغییرات زیر را بعد از سابمیت انجام بدید که شرایط داره

After submitting your application, you may not make changes to it before receiving an invitation from us. We will do so by placing a message in your Mon
    projet Québec message box confirming that you may make changes to your application on line, where appropriate.

Please note that only the following changes can then be made to your application on line.

• Add or remove a dependent;

• Add new information on diplomas obtained before the submission date;
    • Add new information on work experience that you will have acquired before the submission date;
    • Add new information about your stay in Québec;
    • Add results obtained on one or more language skill tests;
    • Change information on your family members who live in Québec;
    دوست عزیز.من تا ۱ ماه دیگه دوباره امتحان آیلتس دارم.به نظر شما می تونم نمره این امتحان را با قبلی عوض کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)