صفحه 17 از 53 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 527

موضوع: آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

من نمره ایلتس فک کنم تو تبذیل IELTS به جای 6 CLB نمزه 7 زدم میشه اینو بعدا اصلاح کنم -یا cover leeter بدم

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از خود کانادا اقدام کردم و لیست مدارک برای من اومده. فقط یک مشکلی هست که خواستم نظر شما را بپرسم.
    در تقاضای من سابقه شغلی بر اساس خود اشتغالی پر شده در حالی که انچه از من تقاضا شده مدارک اشتغال سازمانی (نامه شرح وظایف و ...) هست. در واقع، بر اساس چک لیست مدارک (A-1520-AF) از من مدارک مورد 21 درخواست شده در حالی که من مدارک مورد 24 را دارم و ادعا کرده بودم.
    بنظر شما باید تماس بگیرم یا همون 24 را ارسال کنم؟
    ممنون
    سلام
    لطف می کنین بگین چند روز بعد از سابمیت براتون نامه ارسال مدارک امد.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشکاه سلمان فارسی

نقل قول نوشته اصلی توسط leo1980a نمایش پست ها
    كسى از بچه هاى فناورى جواب شما رو نداده،
    Main duties رو مطابق ناك رشتتون بنويسين، اما دقت كنين ترجمه لغت به لغت نباشه
    ممنون، اره اونو خوندم و 2171 رو انتخاب كردم، تقريبا 70% همپوشاني داره، شايدم بيشتر، فقط خواستم نمونه يه نامه تاييد شده رو ببينم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ho333in نمایش پست ها
    ممنون، اره اونو خوندم و 2171 رو انتخاب كردم، تقريبا 70% همپوشاني داره، شايدم بيشتر، فقط خواستم نمونه يه نامه تاييد شده رو ببينم.
    متاسفانه دوستان وقتی کارشون انجام میشه دیگه بقیه رو راهنمایی نمیکنن
    منم زبونم مو درآورد از بس گفتم یه نمونه نامه سابقه شغل بزارین

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اره واقعا، البته از حق نميشه گذشت هستن كسايي كه الان اونجا هستن و هنوزم زاهنمايي ميكنن اما كم هستن، ولي من شنيدم كه 70% به بالا همپوشاني داشته باشه حله، كد NOC رشتتو پيدا كردي؟ كد رو پيدا كن ببين نامه شرح وظايفت چقد همپوشاني داره
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/...tionIndex.aspx
    ببين كدومش بهت نزديكتره

Junior Member

سلام میشه بگین شما از طریق اینترنتی اقدام کردین یا از طریق ارسال مدارک به صورت پستی ؟ و اینکه چند روز بعد براتون نامه اومد ؟و چقدر فرصت دادن تا ارسال مدارک ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    متاسفانه دوستان وقتی کارشون انجام میشه دیگه بقیه رو راهنمایی نمیکنن
    منم زبونم مو درآورد از بس گفتم یه نمونه نامه سابقه شغل بزارین
    اره واقعا، البته از حق نميشه گذشت هستن كسايي كه الان اونجا هستن و هنوزم زاهنمايي ميكنن اما كم هستن، ولي من شنيدم كه 70% به بالا همپوشاني داشته باشه حله، كد NOC رشتتو پيدا كردي؟ كد رو پيدا كن ببين نامه شرح وظايفت چقد همپوشاني داره
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/...tionIndex.aspx
    ببين كدومش بهت نزديكتره

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran11 نمایش پست ها
    من نمره ایلتس فک کنم تو تبذیل IELTS به جای 6 CLB نمزه 7 زدم میشه اینو بعدا اصلاح کنم -یا cover leeter بدم
    توى سايت نوشته شده بعداً ميتونين نمره زبان جديدى رو اضافه كنين،يعنى دقيقاً از كلمه add استفاده شده نه edit
    باز هم بايستى صبر كنين تا سايت اجازه ويرايش بده ببينيم چى ميشه
    رشته پرستارى( ١٢ امتيازى) ، متأهل، مجموع امتيازات ٦٠ بدون مدرك زبان فرانسه،،سابميت: ١٣ژوئن ٢٠١٦، دريافت ايميل شروع بررسى پرونده و دريافت رفرنس نامبر:١٥ ژوئن ٢٠١٦
    براى برخى افراد بن بست وجود ندارد، يا راهى خواهند يافت يا راهى خواهند ساخت.

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    دوستان من یک سوال مهم دارم . من سابمیت کردم ولی 2 امتیاز کم دارم که میخوام با ایلتس جبرانش کنم . اگر بعد از واریز 773 دلار مدرک رو بگیرم امتیازش برام محاصبه میشه یا نه؟ اصلا چون 2 امتیاز کم دارم ریجکت میکنن؟
    کسی میدونه دقیقا مدارک رو کی ارزیابی میکنن ؟ بعد از ارسال مدارک ترجمه شده یا از روی پروفایل ؟

مرسی
    بله ميتونين بعداً مدرك بگيرين اضافه كنين، هنوز از زمان دقيق بررسى مدارك كسى چيزى نميدونه و شواهدى در دسترس نيست چون روش آنلاين تازه اجرا شده
    رشته پرستارى( ١٢ امتيازى) ، متأهل، مجموع امتيازات ٦٠ بدون مدرك زبان فرانسه،،سابميت: ١٣ژوئن ٢٠١٦، دريافت ايميل شروع بررسى پرونده و دريافت رفرنس نامبر:١٥ ژوئن ٢٠١٦
    براى برخى افراد بن بست وجود ندارد، يا راهى خواهند يافت يا راهى خواهند ساخت.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran11 نمایش پست ها
    تا جایی که خاطرم هست باید نمره به نمره مطابق کارنامه وارد میکردیم٬تبدیل CLB چیه؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)